Kayla Itsines. Dzięki Bikini Body Guide jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness

Kayla Itsines autorka Bikini Body Guide to prawdziwa guru fitness. Dzięki swoim treningom bikini, podbiła serca milionów fanów na całym świecie. Poznaj sekret jej treningów, dzięki którym już nigdy nie zobaczysz oponki na swoim brzuchu.

Kayla Itsines to 23 letnia trenerka z Adelaide w Australii. Jej kariera przypomina karierę Ewy Chodakowskiej. Podobnie jak ulubiona trenerka Polek, szybko osiągnęła popularność. Dziś na Instargramie obserwuje ją blisko 6 milionów fanów. Kayla prowadzi również treningi otwarte, a na jej profilu znajdziemy spektakularne metamorfozy podopiecznych.

Kariera Kayli Itsines, nowej gwiazdy fitnessu, przypomina karierę Ewy Chodakowskiej. Kayla, podobnie jak ulubiona trenerka Polek, szybko osiągnęła popularność (Kaylę obserwuje teraz na Instagramie prawie 5 milionów fanów), także prowadzi treningi otwarte, a  na jej profilu znajdziemy spektakularne metamorfozy podopiecznych.
<br>
<br>
I jeszcze jedno: Kayla, podobnie jak Ewa, jest w związku z trenerem, który ją wspiera w fitnessowej karierze.Kariera Kayli Itsines, nowej gwiazdy fitnessu, przypomina karierę Ewy Chodakowskiej. Kayla, podobnie jak ulubiona trenerka Polek, szybko osiągnęła popularność (Kaylę obserwuje teraz na Instagramie prawie 5 milionów fanów), także prowadzi treningi otwarte, a na jej profilu znajdziemy spektakularne metamorfozy podopiecznych.

I jeszcze jedno: Kayla, podobnie jak Ewa, jest w związku z trenerem, który ją wspiera w fitnessowej karierze.
 https://instagram.com/kayla_itsines/
https://instagram.com/kayla_itsines/

Kayla Itsines - początki kariery

Kayla zaczęła swoją karierę w 2008 roku, kiedy odebrała certyfikat, uprawniający ją do pracy jako trener w Australian Institute of Fitness. Zaczęła pracować w klubie fitness tylko dla kobiet i zauważyła, że główny cel jej podopiecznych to zrobienie 'bikini body', czyli ciała gotowego na plażę. Stopniowo zaczęła przygotowywać autorskie programy treningowe, które byłyby odpowiedzią na potrzeby jej podopiecznych.

Kayla Itsines jest zwolenniczką urządzeń do mierzenia aktywności. Zainwestuj w pulsometr, krokomierz. Co miesiąc sprawdzaj efekty swoich treningów.Kayla Itsines jest zwolenniczką urządzeń do mierzenia aktywności. Zainwestuj w pulsometr, krokomierz. Co miesiąc sprawdzaj efekty swoich treningów. https://instagram.com/kayla_itsines/ https://instagram.com/kayla_itsines/

ZOBACZ: treningi gwiazd, które przygotowują do trudnych ról

Kayla Itsines - bikini body guide

Pomysły na nowe ćwiczenia Kayla czerpie... z Internetu! Słucha swoich użytkowniczek, czyta komentarze i stara się na nie odpowiadać tworząc treningi skierowane na poszczególne problemy kobiet. Doświadczenia z pracy z kobietami sprawiły, że Kayla stworzyła program Bikini Body Guide.

Do wykonania treningu Kayli potrzebnych jest kilka akcesoriów do ćwiczeń. Będą to m.in. skakanka, kettlebells, hantle, ławeczka i piankowy roller. Trening bikini body Kayli składa się z takich ćwiczeń, jak wyskoki, pompki, brzuszki, wspinaczka górska. Te ćwiczenia powtarzane są w obwodach.

Trening bikini Kayli składa się z takich ćwiczeń, jak wyskoki, pompki, brzuszki, wspinaczka górska. Te ćwiczenia powtarzane są w obwodach.Trening bikini Kayli składa się z takich ćwiczeń, jak wyskoki, pompki, brzuszki, wspinaczka górska. Te ćwiczenia powtarzane są w obwodach. https://instagram.com/kayla_itsines/ https://instagram.com/kayla_itsines/

Kayla Itsines - ebooki bikini body guide

Zainteresowanie bikini body Kayli było tak duże, że trenerka wpadła na pomysł ebooków z treningami. Możemy korzystać z poniższych propozycji:

1. Kayla Itsines Diet H.E.L.P Nutrition Guide, czyli 2 tygodniowy plan posiłków, na który składają się produkty spalające tłuszcz

2. Bikini Body Workout, czyli 3 miesięczny plan treningowy, składający się z półgodzinnych treningów, które należy wykonywać codziennie

3. Bikini Body Bundle, który składa się z obu powyższych programów

SPRAWDŹ: ruch naprawdę odmładza

Sen jest tak samo ważny jak trening. Kiedy ostatni raz miałaś 8 godzin snu? Wyłącz telefon i laptop i porządnie się wyśpij. Bez tego twój metabolizm będzie spowolniony.Sen jest tak samo ważny jak trening. Kiedy ostatni raz miałaś 8 godzin snu? Wyłącz telefon i laptop i porządnie się wyśpij. Bez tego twój metabolizm będzie spowolniony. https://instagram.com/kayla_itsines/ https://instagram.com/kayla_itsines/

Kayla Itsines - skuteczny trening

Kayla radzi, żeby trening był wykonywany w tempie, bez długich przerw między ćwiczeniami i seriami. Należy uważać tylko na to, żeby robić ćwiczenia dobrze technicznie, utrzymując jednocześnie tempo.

Ulubiony rodzaj treningu Kayli to trening interwałowy, który Kayla wykonuje w proporcji 30:30, czyli 30 sekund ćwiczeń i 30 sekund odpoczynku. Według Kayli należy utrzymywać intensywność ćwiczeń. To mała wskazówka, ale bardzo potrzebna, jeśli pragnie się wyrzeźbić ciało. Kayla radzi, by skoncentrować się na treningu, robić małe przerwy między ćwiczeniami i przestać chodzić po siłowni oraz korzystać z telefonu.

Pomysły na nowe ćwiczenia Kayla czerpie... z Internetu! Słucha swoich użytkowniczek, czyta komentarze i stara się na nie odpowiadać tworząc treningi skierowane na poszczególne problemy kobiet. Pomysły na nowe ćwiczenia Kayla czerpie... z Internetu! Słucha swoich użytkowniczek, czyta komentarze i stara się na nie odpowiadać tworząc treningi skierowane na poszczególne problemy kobiet.  https://instagram.com/kayla_itsines/ https://instagram.com/kayla_itsines/

Kayla Itsines - jej sposób na dietę odchudzającą

Według Kayli, sam trening bikini body nie ukształtuje sylwetki. Równie ważna jest dieta. Nie polega ona na głodówce lub ograniczaniu spożywanych produktów, ale zdrowym jedzeniu. Kayla stawia na zdrowe zamienniki tuczących produktów. Zamiast np. lodów, poleca jogurt grecki z jagodami. Jednym z jej ulubionych dań jest kurczak lub indyk z komosą ryżową i warzywami. Dieta Kayli polega głównie na przyspieszaniu metabolizmu.

ZOBACZ: jak łączyć trening siłowy i aerobowy

Kayla zwraca uwagę, że jedną z podstawowych zasad zdrowej diety jest spożywanie porannych posiłków. Śniadanie to najważniejsze danie w ciągu całego dnia.

Kayla podkreśla również istotną rolę nawadniania organizmu. Zaleca, by zawsze mieć ze sobą butelkę wody. Kayla dodatkowo wkłada do niej plasterek cytryny i listki mięty.

Utrzymuj intensywność ćwiczeń! To mała wskazówka, ale bardzo potrzebna, jeśli chcesz wyrzeźbić ciało. Staraj się robić małe przerwy między ćwiczeniami, skup się na treningu, przestań chodzić po siłowni i korzystać z telefonu.Utrzymuj intensywność ćwiczeń! To mała wskazówka, ale bardzo potrzebna, jeśli chcesz wyrzeźbić ciało. Staraj się robić małe przerwy między ćwiczeniami, skup się na treningu, przestań chodzić po siłowni i korzystać z telefonu. https://instagram.com/kayla_itsines/ https://instagram.com/kayla_itsines/

Kayle Itsines - gwiazda Instagrama

Kayle to królowa fitness Instagrama. Jej profil obserwuje prawie 5 milionów fanów. Możemy tam zobaczyć jej życie codzienne, filmiki z treningów bikini body oraz mnóstwo zdjęć metamorfoz jej podopiecznych.

POZNAJ: bezglutenowe ciasteczka maślane

Zdjęcia superpłaskiego brzucha Kayli i szczupłych nóg mogą być onieśmielające. Ale trenerka chce nimi zainspirować kobiety i pokazać, że każda może tego dokonać. Jej przepis na taką figurę to trening obwodowy, połączony z odpowiednią dietą. Czyli wszystko to, co możemy znaleźć w programie bikini body.

Program Kayli to dwa etapy, na początku realizujemy 3 miesiące, a po tym czasie musimy kupić nowe programy.Program Kayli to dwa etapy, na początku realizujemy 3 miesiące, a po tym czasie musimy kupić nowe programy. https://instagram.com/kayla_itsines/

https://instagram.com/kayla_itsines/

Kayla Itsines - The Bikini Body Training Company

Kayla wspólnie ze swoim chłopakiem Tobiasem Pearcem w 2015 roku otrzymali nagrodę przyznawaną przez E&Y (jedną z największych firm świadczących usługi doradcze i audytorskie) za swoje osiągnięcia w fitnessie. Ich wspólne działania, które mają na celu propagowanie zdrowego stylu życia cieszą się ogromną popularnością. Jak wspominają, początki ich działalności nie były łatwe. Kiedy parę lat temu zaczynali promować fitness i zdrowe odżywianie, nie było to jeszcze tak popularne w sieci, jak obecnie. Mimo wszystko nie poddali się, dzięki czemu otrzymali prestiżową nagrodę w kategorii National Emerging (co możemy tłumaczyć jako rozwój nowych trendów w sieci).

kayla itsineskayla itsines https://instagram.com/kayla_itsines/ https://instagram.com/kayla_itsines/

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.