Iskra Lawrence. Modelka o kobiecych kszta速ach, kt鏎a podbija Internet

Iskra Lawrence walczy ze stereotypem idealnego kobiecego cia豉 - wychudzonego i bez kr庵這軼i. Stawia na naturalny i prawdziwy obraz, wraz z jego niedoskona這軼iami i wadami. Jej g堯wnym celem jest bycie lepsz wersj siebie, a nie spe軟ianie cudzych oczekiwa. Do tego samego namawia inne dziewczyny.

Iskra Lawrence - modelka plus size

Iskra Lawrence 25 letnia modelka z Wielkiej Brytanii wzbudza ogromne zainteresowanie. Może pochwalić się pełnymi, kobiecymi kształtami w stylu Kim Kardashian. Jednak to nie wszystko! Iskra propaguje akceptację własnego ciała, bez względu na rozmiar.

.. Iskra Lawrence Iskra Lawrence

Iskra Lawrence - początki kariery

Iskra zaczęła swoją karierę w wieku 13 lat. Często spotykała się z negatywnymi komentarzami na temat swojej figury i została umieszczana obok chudych modelek jako ta "plus size".

Szybko zrozumiała, że nie ma zamiaru wpasowywać się w standard. Postanowiła spróbować zmienić myślenie o kobiecych sylwetkach, by kobiety nie inspirowały się złymi wzorcami.

Zobacz: Od depresji do guru fitnessu. Niezwykła metamorfoza Emily Skye [GALERIA]

.. Iskra Lawrence Iskra Lawrence

Iskra Lawrence - nowa gwiazda Instagrama

Iskra podeszła do sprawy bardzo poważnie. Narzędziem, które miało jej pomóc, w zmianie wyobrażenia na temat kobiecego ciała stał się Instagram. W ciągu pół roku liczba obserwujących jej profil fanów wzrosła o ponad 340 tysięcy osób. Wiedziała, w jaki sposób zwrócić uwagę na ten problem i udało jej się!

Modelka przyznaje, że miała także cel biznesowy. Wiedziała, że zdobyta popularność przełoży się na współpracę z różnymi firmami. Poza tym, nareszcie pojawiała się szansa, by to, co kocha robić i sprawia jej przyjemność, mogło stać się również jej sposobem na życie.

Iskra bierze udział w kampaniach modowych marek, które chcą pokazywać prawdziwy obraz kobiecego ciała, jak np. American Eagle's, które wykorzystało Iskrę w 2014 roku do promocji linii bielizny Aerie. Kampania, składająca się ze zdjęć bez retuszu, była wielokrotnie nagradzana i wzbudziła duże zainteresowanie.

Zobacz: 11 powodów, dla których Tammy Hembrow powinna być twoją nową inspiracją treningową [GALERIA]

.. Iskra Lawrence Iskra Lawrence

Iskra Lawrence - stawia na naturalność

Dziewczyna nie ma oporów, by pokazywać jak naprawdę wygląda kobiece ciało. Bez retuszu zdjęć, ze wszystkimi jego niedoskonałościami.

Jednym z popularnych zdjęć Iskry jest to z wakacji w Puerto Rico. Bez retuszu i bez Instagramowego filtra - jak większość zdjęć Iskry - z podpisem: "kto powiedział, że cellulit to wada?"

Zdjęcie Iskry w skąpym pomarańczowym bikini obiegło Internet. Modelka napisała, że nie usunęła z niego rozstępów i cellulitu, bo nie chciała promować nieprawdziwego obrazu swojego ciała.

Dziewczyna stawia na naturalność i daje jasny przekaz - nie promujmy nieprawdziwych, poprawianych zdjęć dziewczyn o idealnych ciałach, które wpędzają młode kobiety w kompleksy.

Zobacz: Alzira Rodriguez przezwyciężyła chorobę i została mistrzynią bikini fitness [GALERIA]

.. Iskra Lawrence Iskra Lawrence

Iskra Lawrence - trening i dieta

Modelka lubi ćwiczyć, zdrowo się odżywia, czyta o zdrowiu, ciężko pracuje i dzięki temu czuje się silna, zdrowa i seksowna.

Iskra zawsze była aktywna. Kiedyś trenowała pływanie i wypróbowała wiele rodzajów treningu. Po latach wie, jakie ćwiczenia są dla niej najlepsze i jaki rodzaj aktywności fizycznej sprawia jej przyjemność. Stawia na siłownię, która pomaga jej się odprężyć i wyciszyć.

Jedna sesja w siłowni zajmuje jej minimum 1,5 godziny. Wykonuje przysiady, wykroki chodzone, ćwiczenia przy ławeczce treningowej, skoki na skrzynię i ćwiczenia z ciężarami.

Iskra chce trafiać do młodych dziewczyn, które kształtują swoje przekonania i poglądy. Chce im pokazać, że nie trzeba być chudym, żeby być "cool". Ważniejsze jest nasze zdrowie i to, jak się czujemy z własnym ciałem.

Dziewczyna przyznaje, że najwięcej pytań dostaje o swój płaski brzuch. Odpowiada wtedy, że kluczem do sukcesu jest różnorodność. Nawet sto brzuszków dziennie nie sprawi, że nasz brzuch będzie wyrzeźbiony, jeśli nie będziemy próbować różnych rodzajów treningów. Ponadto dzięki temu łatwiej nam będzie pozostać zmotywowaną.

Iskra uważa, że jeśli się chce ćwiczyć można wszędzie i zawsze się znajdzie na to czas. Niektórzy twierdzą, że trudno jest ćwiczyć regularnie, jeśli dużo się podróżuje, ale dla Iskry to nie jest problem. Mówi, że wystarczy kawałek podłogi i komórka, na której można włączyć filmy treningowe z YouTube.

Zobacz: Astrid Swan. Piękna trenerka hollywoodzkich gwiazd

.. Iskra Lawrence Iskra Lawrence

Iskra Lawrence - pielęgnacja też jest ważna Lawrence zaznacza, że ważna jest też regularna pielęgnacja. Zdradza swoje sposoby na piękne ciało i skórę. Szklanka świeżego, zielonego soku codziennie rano oraz szklanka wody z cytryną to sekret jej promiennej cery. Jeżeli chodzi o ciało Iskra stawia na naturalne kosmetyki do pielęgnacji, takie jak np. olej kokosowy, który nakłada na ciało i włosy oraz wodę różaną, którą stosuje na twarz. Jej głównym celem jest bycie lepszą wersją siebie, a nie spełnianie cudzych oczekiwań.

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.