Młoda biegaczka nie spodziewała się, że po ciąży AŻ TAK zmieni się jej brzuch!

Stephanie Rothstein zawsze była wysportowaną, szczupłą biegaczką, cieszącą się niesamowitą kondycją. Nie spodziewała się, że po ciąży AŻ TAK zmieni się jej brzuch...

Wiele kobiet po ciąży zmaga się z rozstępami i luźną skórą na brzuchu. Nie zawsze są to skutki nieodpowiedniej diety czy dużej nadwyżki kilogramów, czego dowodem jest Stephanie Rothstein.

Stephanie RothsteinStephanie Rothstein www.instagram.com/stephrothstein www.instagram.com/stephrothstein

Dziewczyna od zawsze była wysportowana, regularnie ćwiczyła i dbała o swoją dietę. Nie spodziewała się, że po dwóch ciążach zostaną jej tak wielkie rozstępy i bardzo luźna skóra wokół pępka. 32-latka, która zajmuje się zawodowo bieganiem podzieliła się swoją historią na swoim instagramowym profilu.

Wstawiła zdjęcia, przedstawiające jej sylwetkę 6 tygodni po porodzie. Na zdjęciach wyraźnie widać, że jej figura wróciła już do formy sprzed ciąży, poza brzuchem...

Stephanie RothsteinStephanie Rothstein www.instagram.com/stephrothstein www.instagram.com/stephrothstein

Skóra na brzuchu pozostała luźna i pomarszczona. Stephanie może zagłębić palce w skórę na kilka centymetrów. Co ciekawe, po ciąży na jej brzuchu powstała też przerwa między mięśniami!

Początkowo kobieta podkreślała, że nie czuje się komfortowo z tą sytuacją. Już przy pierwszej ciąży (w 2014 roku) zdawała sobie sprawę, że jej brzuch się zmieni. Nie sądziła jednak, że aż tak.  Kiedy półtora roku po pierwszym dziecku na świecie pojawiło się drugie, jej brzuch na stałe zmienił kształt.

Stephanie RothsteinStephanie Rothstein www.instagram.com/stephrothstein www.instagram.com/stephrothstein

Dzisiaj sportsmenka bez kompleksów prezentuje swoim fankom swój brzuch. Jej przekaz jest prosty - akceptujcie siebie i kochajcie swoje ciało!

Młoda biegaczka jest doskonałym przykładem na to, jak ciało każdej kobiety inaczej radzi sobie z ciążą. Kobieta dzieląc się swoją historią wykazała się niesamowitą odwagą i stała się motywacją dla innych kobiet. Niestety mimo to spotkała się ze złośliwymi komentarzami i lawiną krytyki w Internecie.

WIĘCEJ PORAD ZNAJDZIESZ TUTAJ .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.