Metamorfoza Marysi. "Miałam dość szukania właściwej drogi. Dieta i trening sprawiły, że czuję się coraz lepiej"

Ćwiczysz, jesteś na diecie, ale na efekty trzeba chwilę poczekać. Czy zdarza ci się wtedy stracić motywację? Zobacz metamorfozę po okiem trenerki Pauliny Kuczyńskiej, która pozwoli ci na nową uwierzyć we własne siły. One mogły, ja też dam radę - niech nasze motto towarzyszy ci każdego dnia!

Paulina Kuczyńska to trenerka personalna i autorka bloga Llealicious. Od wielu lat pasjonuje się sportem, zdrowym trybem życia, a także szeroko pojętym coachingiem, czyli  motywacją i pomocą w realizacji swoich celów i marzeń. Wierzy, że wszystko siedzi w głowie, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. Pokazuje, że zdrowy tryb życia prowadzi nie tylko do osiągnięcia pięknej  figury , ale też do uzyskania pewności siebie, energii do działania i komfortu psychicznego.

Paulina KuczyńskaPaulina Kuczyńska http://llealicious.blogspot.com/ http://llealicious.blogspot.com/

Poznaj historię Marysi (31 lat):

"Zdecydowałam się na pomoc profesjonalisty, dlatego że miałam dosyć szukania właściwej drogi, do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Posiadałam bardzo ogólną wiedzę na temat odchudzania, ale brakowało w niej wielu ważnych elementów. Paulina pomogła mi zmienić swoje życie. Dzięki niej dowiedziałam się jakie mam zapotrzebowanie na białko, węglowodany i tłuszcze . Zrozumiałam gdzie popełniam największe błędy i jak więcej ich nie robić.

ZOBACZ: 8 największych pułapek dietetycznych

Wprowadziłam do swojej diety zdrowe nawyki, jak np. owsianka. Na dobre zagościła na moim talerzu. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że można z niej wyczarować tyle różnych potraw. Ponadto zaczęłam spożywać więcej warzyw, szczególnie zwiększyłam ich porcję na kolację. Jedząc mięso większą uwagę zwracałam no to, aby było chude. Zrezygnowałam z fast foodów oraz w dużym stopniu ograniczyłam słodycze.

Paulina nie tylko ułożyła dla mnie dietę, ale przygotowała również specjalny plan treningowy . Dzięki temu, bardzo szybko zaczęłam widzieć wyniki swoich działań. Oczywiście nie było łatwo. Jednak miałam silne przekonanie, że uzyskam wymarzone rezultaty, a moja ciężka prac faktycznie przyniesie efekty.

SPRAWDŹ: dieta TLC to sposób na zdrowy styl życia

Dzięki regularnym treningom moja kondycja zdecydowanie się poprawiła, zaczęłam mieć widoczne mięśnie na brzuchu, zgrabniejsze nogi i smuklejsze ramiona. Dzięki Paulinie zaczęłam też regularnie biegać, a to z kolei zaowocowało lepszą wydolnością, zdrowszą cerą i jeszcze większymi pokładami energii.

Dobrze dobrana dieta i odpowiedni trening sprawiły, że czułam się coraz lepiej. Nie odczuwałam głodu ani przemęczenia. Do dziś stosuję się do wytycznych odnośnie jedzenia i ćwiczeń. Dzięki temu czuję się doskonale. W chwilach zwątpienia zawsze mogłam i nadal mogę liczyć na pomoc Pauliny. Udziela mi porad, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, wysyła moc pozytywnej energii i motywuje. Sam fakt, że ktoś we mnie wierzy dodaje mi skrzydeł."

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoją metamorfozą, napisz do nas fitness_sport@agora.pl

Wejdź na blog Pauliny, polub fanpage na Facebooku i obserwuj Paulinę na Instagramie .

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.