10 gwiazd, które wyglądają lepiej na Instagramie niż w rzeczywistości

Media społecznościowe pomagają celebrytom kreować swój wizerunek. Na ich Instagramowych profilach znajdziemy więc staranie wyselekcjonowane zdjęcia pozbawione niekorzystnych ujęć, wśród których królują selfie, oczywiście - w pełnym makijażu i często ulepszone graficznie. Czy Instagram ma jeszcze coś wspólnego z rzeczywistością? Sprawdźmy.

1. Kylie Jenner

ffff mirror.co.uk mirror.co.uk

Siostry Kardashian lubią mieć specjalnie przygotowane miejsce do selfie w domu - z odpowiednim oświetleniem i zestawem kosmetyków pod ręką. Fotografie Kylie umieszczone na Instagramie niekiedy zapierają dech w piersiach, jednak rzeczywistość szybko weryfikuje nasze wyobrażenia - celebrytka właściwie w ogóle nie przypomina dziewczyny ze zdjęć na portalu.

2. Kim Kardashian

hhhh East News/ Instagram.com/Kim Kardashian East News/ Instagram.com/Kim Kardashian

Kim dość często zarzuca się ingerencję Photoshopa w zdjęcia publikowane na Instagramie. Możliwe, że jest to zasadne - na Instagramowym selfie ma co najmniej kilka centymetrów mniej w talii i biodrach niż w rzeczywistości.

3. Lindsay Lohan

jjjj blazing.news blazing.news

Zdjęcie z Instagrama (po prawej stronie) i zrobione przez fotoreporterów dzieli zaledwie kilka miesięcy. Widać, że niezdrowy styl życia Lindsay odbił się znacznie na jej urodzie.

4. Beyonce

ffffff etonline.com etonline.com

Fani Beyonce są czujni - od razu dostrzegli "falującą" poręcz na zdjęciu z Instagrama, co jest dowodem na ingerencję graficzną. Na zdjęciu w realu piosenkarka nie ma już tak wyraźnie zaznaczonej talii.

5. Jessica Mercedes

hnhnhnhn Instagram.com/jemerced/ Kapif Instagram.com/jemerced/ Kapif

I blogerkom modowym zdarzają się wpadki - na zdjęciu opublikowanym na Instagramie Jessica Mercedes prezentuje się korzystnie, w rzeczywistości - stylizacja okazała się zbyt ciężka i dodała jej kilka centymetrów w biodrach.

6. Maffashion

hhnhhn kolaż fitness.sport kolaż fitness.sport.pl

Julia Kuczyńska, to kolejna polska blogerka modowa, która zachwyca zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Podczas publicznych wystąpień prezentuje się mniej korzystnie.

7. Marta Grycan

ffffff kolaż fitness.sport.pl kolaż fitness.sport.pl

Odpowiednia perspektywa, układ ciała, lekko opadający sweter na lewą stronę ciała - to triki wyszczuplające optycznie sylwetkę. Marta Grycan po prostu wie, jak dobrze zrobić selfie.

8. Anna Mucha

dddddd kolaż fitness.sport kolaż fitness.sport.pl

Kolorowy filtr, odpowiednie światło i staranny makijaż - to przepis Anny Muchy na wzbudzenie zachwytu wśród fanów.

9. Cara Delevigne

jjjjjjjj blazing.news blazing.news

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie lubi na co dzień chodzić bez makijażu i preferuje luźny, sportowy ubiór. 22-latkę cechuje też duży dystans do świata show-biznesu i nie przejmuje się uwagami na swój temat. Na jej Instagramie znajdziemy i wystylizowane zdjęcia z sesji zdjęciowych i codzienne odsłony modelki. Cara nie boi się niekorzystnych ujęć!

10. Holly Hagan

jjjjjjjj Instagram.com/hollygshore/ East News Instagram.com/hollygshore/ East News

2 dni po zrobieniu tego selfie Holly Hagan założyła obcisły top i dopasowane dżinsy, jednak wygląd jej sylwetki nie przypominał tego z Instagramowej fotki.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.