8 gwiazd, którym udało się wrócić do formy sprzed ciąży

Jak to się dzieje, że gwiazdy po ciąży tak szybko wracają do formy? Czy to zasługa konsekwentnej diety i odpowiedniego planu treningowego? A może mają specjalne sztuczki na powrót do swojej dawnej sylwetki? Jeśli tak - czy są one bezpieczne?

Fitness.sport.pl

1. Beyonce

kk ew.com ew.com

Beyonce na co dzień stara trzymać się diety - jada dużo warzyw i grillowane mięso, jednak powrót do figury sprzed ciąży okazał się dla niej sporym wyzwaniem.

- Pracowałam nad tym bardzo ciężko, tu nie ma żadnych sekretów - potrzeba tylko dyscypliny! - twierdził piosenkarka.

Kilka razy w tygodniu pracowała pod okiem trenera. Wykonywała ćwiczenia kardio i trening plyometryczny. Ponoć udało jej się zrzucić aż 27 kg!

2. Anna Mucha

kjkj idolo.pl idolo.pl

Rodzima gwiazda zdradza stary i ponoć sprawdzony sposób na powrót do formy - twierdzi, że jej figura to wynik karmienia piersią i aktywności, której wymaga opieka nad dziećmi.

- Jak karmisz piersią, to pewne rzeczy naturalnie są z ciebie wysysane.

3. Kim Kardashian

jnjn stylenews.peoplestylewatch.com stylenews.peoplestylewatch.com

Już 4 miesiące po porodzie udało jej się schudnąć 20 z 30 nadprogramowych kilogramów.  Kim była na diecie Atkinsa, jednak specjaliści zastrzegają, że karmiąca matka nie powinna odżywiać się w ten sposób. Istnieje bowiem prawdopodobieństwo wystąpienia niedoborów składników odżywczych i problemów z laktacją. Kim jednak nie zrezygnowała z diety, ani nie odstawiła córeczki North od piersi. Karmienie traktuje jako kolejny sposób na walkę z kilogramami - pozwala ono spalić dodatkowe 500 kcal dziennie.

4. Miranda Kerr

jmnjmn milionkobiet.pl milionkobiet.pl

Modelka już 6 tygodni po porodzie pozowała do zdjęć w bikini. Jak udało jej się to osiągnąć?

Kerr przekonuje, że to kwestia dobrych genów i odpowiedniej diety, która opiera się na odpowiednich proporcjach żywieniowych: 80% codziennego jadłospisu stanowi zdrowe jedzenie, zaś pozostałe 20% tak zwane "małe grzeszki". Miranda nie odmawia sobie zatem frytek i czekolady, nie liczy też kalorii.Ćwiczy regularnie pilates i biega.

5. Shakira

kjkj self.com self.com

Nawet w czasie ciąży nie zaniechała trenowania zumby, a po porodzie wróciła szybko do ćwiczeń. Gwiazda twierdzi, że ma teraz pupę twardszą, niż przed porodem. Jej dieta składa się z 8 małych posiłków, które opierają się na chudym mięsie, warzywach i zdrowych tłuszczach.

6. Victoria Beckham

dd polki.pl polki.pl

W jednym z wywiadów przyznała, że krótko po porodzie, który odbył się cesarskim cięciem zaczęła biegać codziennie przez godzinę.

7. Penelope Cruz

fdfd plotek.pl plotek.pl

Gwiazda postawiła na dietę śródziemnomorską. Nie miała zamiaru się głodzić. Penelope nie znosi siłowni - postawiła więc na taniec, który pozwolił jej zaprezentować seksowną figurę już dwa miesiące po urodzeniu córeczki.

8. Aishwarya Rai

jj ibtimes.co.in ibtimes.co.in

Są jednak celebrytki, które mają problemy z powrotem do formy po ciąży. Należy do nich gwiazda Bollywood, która pół roku po porodzie pokazała mocno zaokrągloną sylwetkę. Aktorka zrezygnowała z diety i ćwiczeń.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.