Turbo Wyzwanie - schudnij z Ewą Chodakowską

Turbo Wyzwanie to kombinacja ćwiczeń, przygotowanych przez Ewę Chodakowską - polską trenerkę fitness oraz trenerkę personalną. Dzięki intensywnemu treningowi już po 30 dniach można pozbyć się szpecącego cellulitu i poprawić swoją kondycję! Jak schudnąć z Ewą Chodakowską?

Wyzwanie Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska (obecnie Ewa Chodakowska - Kavoukis) jest polską trenerką fitness oraz trenerką personalną, która urodziła się w roku 1982, dokładnie 24 lutego. Ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens w Grecji, a w 2013 roku wyszła za mąż za Greka, Lefterisa Kavoukisa, który zaraził ją zresztą swoją miłością do fitnessu i zdrowego stylu życia. Jest menedżerem w fitnessandhealthexperts.com i fitness edytorem w magazynie "Shape".

Ewa Chodakowska prowadziła niegdyś blok z ćwiczeniami w "Pytaniu na śniadanie" w TVP2 oraz w "Dzień Dobry TVN". W swoim dorobku ma wiele wydanych książek na temat fitnessu, zdrowego odchudzania oraz treningów kształtujących sylwetkę, a także kilka płyt instruktażowych z ćwiczeniami.

Jak zgubić brzuch. Radzą lekarz, dietetyczka i trenerka

Cellulit zmora kobiet XXI wieku

Ewa Chodakowska - Turbo Wyzwanie

"Turbo Wyzwanie: Pogromca cellulitu" jest właśnie jedną z wydanych przez trenerkę płyt. Ukazała się ona w 2004 roku, a w roku 2013 nakładem GM Records do sprzedaży trafiło również wideo "Shape Poleca: Turbo Wyzwanie".

Turbo Wyzwanie Ewy Chodakowskiej jest programem ćwiczeń kardio, a także ćwiczeń siłowych, które pozwolą osiągnąć pierwsze, widzialne efekty już po 30 dniach. Ćwiczenia spalają maksymalnie dużo kalorii nie tylko w czasie ich wykonywania, lecz również długo po zakończeniu treningu - dlatego też jest on tak skuteczny. Redukuje cellulit oraz przyspiesza przemianę materii. Do tego pięknie rzeźbi mięśnie i sylwetkę. Z pewnością nie jest przeznaczony dla wszystkich, ponieważ łączy się z naprawdę dużym wysiłkiem, ale czasem sami nie jesteśmy świadomi, jak wielkie pokłady energii w nas drzemią - a szybkie efekty wymagają zastosowania odpowiednich, męczących środków. Z każdym dniem będzie zresztą coraz łatwiej - dlatego warto zainteresować się treningiem.

Stepper - małe urządzenie, duże efekty ćwiczeń

Ćwiczenia - Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska na swoim DVD prezentuje zestaw ćwiczeń dla 2 różnych grup - podstawowej i zaawansowanej. Dzięki temu coś dla siebie znajdą zarówno początkujący, którzy zaczynają swoją przygodę z fitnessem, jak też ci, którzy już od dawna się nim interesują i szukają czegoś skutecznego. Turbo Wyzwanie to program kierowany do obu płci - ćwiczenia mogą wykonywać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dlatego też instruktorka ma fanów i w pierwszej i w drugiej grupie.

Ćwiczenia składają się na 8 rund, rozliczanych na tabacie. Każda z rund składa się zaś z 4 ćwiczeń, z których każde trwa po 20 sekund. Niestety, pomiędzy ćwiczeniami nie ma przerw (jedynie 10 sekund na zmianę pozycji), więc można sobie wyobrazić skalę zmęczenia po ich wykonaniu - jednak warto nieco się zmęczyć, jeśli za miesiąc nasze ciało ma być pozbawione cellulitu. Trening to w głównej mierze liczne podskoki - tym samym trenerka funduje swoim podopiecznym naprawdę sporo ruchu!

Jeśli chodzi o Turbo Wyzwanie, opinie o programie są najczęściej pozytywne. Każdy wskazuje, że jest to trening męczący, ale efekty są rzeczywiście szybko zauważalne. Najlepiej świadczą o tym zdjęcia - wykonane przed i po 30 dniach treningu. Warto rozpoczynając swoją przygodę z Turbo Wyzwaniem również wykonać choć 1 fotografię - gdy po kilku dniach zobaczymy pierwsze efekty, będziemy mieli jeszcze więcej ochoty na dalszy trening!

Trening na nogi i pośladki: jak robić przysiady?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.