Więzadła tej kobiety są tak elastyczne jak u niemowlęcia. Sprawdź, co potrafi zrobić ze swoim ciałem [GALERIA]

Wierzycie, że kobieta mierząca 172 cm jest w stanie zmieścić się do pudełka o wymiarach 50x50x50? Jeśli nie, to musicie koniecznie poznać Zlatę - najbardziej rozciągniętą kobietę na świecie.

Z tym trzeba się po prostu urodzić... Dosłownie! - liczne badania potwierdziły, że Zlata (Julia Gunthel) ma tak elastyczne więzadła jak u niemowlęcia, a to sprawia, że 27-letnia gimnastyczka jest w stanie dokonać rzeczy niemożliwych.

kkhjkkhj sobadsogood.com sobadsogood.com

dddddddd sobadsogood.com sobadsogood.com

Oczywiście, nie tylko naturze Zlata zawdzięcza swój sukces - jej życie to przede wszystkim codzienny, ciężki trening, dzięki któremu utrzymuje mięśnie na odpowiednim poziomie. Kobieta ma na swoim koncie kilkanaście rekordów rekordów giętkości.

soso sobadsogood.com sobadsogood.com

Młoda Rosjanka już jako 4-latka uwielbiała gimnastykę. Zdecydowała się pójść do szkoły cyrkowej, a ze swojej pasji uczyniła sposób na życie - bierze udział w wielu zawodach, pokazach oraz sesjach zdjęciowych. Jej występy zawsze budzą niemałe emocje, zwłaszcza, gdy na przykład obserwujemy Zlatę wchodzącą do telewizora...

uhhuuhhu creamandcoffee.pl creamandcoffee.pl

... lub kartonowego pudełka.

ffff ff

ffffff fff

ff f

jhjh www.mirror.co.uk mirror.co.uk

dddddd www.pinterest.com pinterest.com

jhjh www.pinterest.com pinterest.com

Zlata bierze udział w wielu oryginalnych sesjach zdjęciowych. "Mimo, że wszystkie pozy są dla mnie naturalne, czasami jest mi tylko trochę niewygodnie, gdy muszę długo pozować do jakiegoś zdjęcia" - przyznaje.

knnknn www.mirror.co.uk

Zlata nigdy nie była na żadnej diecie. Sekret jej figury to codzienny trening.

ff www.mirror.co.uk mirror.co.uk

Co o niej myślicie?

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII - TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.