Sylwia Szostak. Modelka, trenerka personalna i guru fitness

Sylwia Szostak jest znaną trenerką personalną, która o fitnessie wie wszystko. Jest coraz bardziej popularna w social media: na jej koncie na Facebooku jest już ponad 66 tysięcy użytkowników. Na Instagramie obserwują ją ponad 24 tysiące fanów.

Sylwia Szostak wiek i wymiary

Wiek: 26 lat

Wzrost: 164 cm

Biust: 82 cm

Talia: 59 cm

Biodra: 86 cm

Rozmiar ubrań: XS

Sylwia Szostak zaczynała swoja karierę jako modelka. Od zawsze była związana ze sportem, biegała i tańczyła. Dopiero parę lat temu zaczęła się jej przygoda z siłownią . Zapisała się na nia z takich powodów jak wszyscy, żeby lepiej się poczuć z samym sobą, poprawić swój komfort psychiczny i możliwość wyżycia się.

Teraz uczęszcza na siłownię 4-5 razy w tygodniu i dzieli treningi na poszczególne partie mięśniowe. Priorytetem dla niej są te partie, które chce jeszcze poprawić i na których jej najbardziej zależy. W dni nietreningowe uprawia inne sporty. Fitnesska swój trening siłowy zawsze kończy dodatkową sesją kardio lub interwałów.

Sylwia ma bardzo kobiecą i delikatna sylwetkę. Jest pięknie i proporcjonanie zbudowana. Motywuje wiele kobiet do pracy nad własnym ciałem. Dla niej samej najwiekszą motywacją są zmiany, które widzi we własnym ciele i wie, że zawdzięcza to tylko dzięki ciężkiej pracy którą wykonuje.

Sylwia Szostak dieta

Sylwia nigdy nie pomija posiłków i nie obcina aż tak dużej liczby kalorii. Śniadanie jest dla niej podstawą, żeby rozkręcić metabolizm i mieć energię na cały dzień. Je 5 małych posiłków w ciągu dnia, rozłożonych co 3-4 godziny. Uważa, że jeżeli je się często i nie pomija posiłków to nasz organizm nie odkłąda zapasów "na później", ponieważ spala wszystko na bieżąco. Stara się także nie przejadać i nie podjadać. Uważa, że najlepsze są zbilanswoane posiłki, nie pomijające zdrowych tłuszczów. Sylwia pije także dużo wody, żeby nie dopuścić do odwodnienia organizmu. Trenerka nie pije kolorowych soków i unika alkoholu, który pobudza apetyt.

Małgorzata Mączyńska trzeci raz została Mistrzynią Polski Bikini Fitness! [GALERIA]

Sylwia: Na wymarzoną sylwetkę nie ma uniwersalnej rady. W moim przypadku to ciężka praca, oraz stworzenie warunków dla ciała, które pozwolą mu się rozwijać. Mam na myśli odpowiedni system treningowy i żywienie. Mój staż treningowy jest kilkuletni, na początku popełniałam wiele błędów, z których nie zdawałam sobie sprawy. Teraz ten czas zupełnie inaczej bym wykorzystała, ale człowiek uczy się na błędach. Bardzo dużo wiedzy chłonę też na co dzień od męża, trenera Akopa Szostaka i to on uświadomił mi jak ważna jest dieta, kiedy myślimy o poważnych efektach.

Sylwia Szostak trening ABS

 

Sylwia Szostak trening na brzuch

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.