Zostań Fitness Model Poland!

Masz nie więcej niż 30 lat, jesteś aktywna, dbasz o siebie i chciałabyś spróbować swoich sił w konkursie piękności? Jeśli tak, to III edycja konkursu FITNESS MODEL POLAND jest dla Ciebie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.ftnessmodel.pl i załączyć swoje aktualne zdjęcia. Nabór trwa do 20 września 2011 roku. Po tym terminie wybrane panie zostaną zaproszone na casting, który zweryfikuje poprawność ich zgłoszeń i zakwalifikuje 20 z nich do ścisłego finału. Finał będzie miał miejsce 23 października 2011 roku w Tarnobrzegu przy szerokiej widowni i w połączeniu ze znakomitymi występami Szymona Wydry z zespołu Carpe Diem! Jury będzie brało pod uwagę zadbaną sylwetkę uczestniczek oraz ich grację i naturalne piękno podczas występów w strojach kąpielowych i eleganckich wieczorowych sukniach.

W konkursie mogą brać udział panie do 30 roku życia, bez względu na swój stan cywilny czy wzrost ! Liczy się po prostu to, że jesteś piękną, aktywną kobietą.

Fitness Model nie jest konkursem typu fitness, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, ani też nie można jednoznacznie zdefiniować go jako konkurs piękności. Rywalizacja pięknych pań na scenie ma połączyć cechy, które charakteryzują kobietę nowoczesną i śmiało dążącą do własnych celów. W konkursie liczy się prawdziwa kobiecość i seksapil, a także troska o własne ciało, co przejawia się w uprawianiu sportu. Zarówno masa jak i separacja mięśniowa zdecydowanie schodzą na dalszy plan. Fitness Model Poland ma ukazać fizyczne piękno kobiety aktywnej. A definicji piękna jest tyle, ile startujących w konkursie uczestniczek.

Głównym sponsorem imprezy jest firma FITNESS AUTHORITY.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.