30 pań powalczy o tytuł Model Fitness Poland

30 kobiet walczyć będzie o tytuł Fitness Model Poland w III edycji konkursu, którego celem jest przede wszystkim promowanie wysportowanej kobiecej sylwetki i zdrowego trybu życia. Do wygrania m.in. zagraniczna sesja zdjęciowa połączona z tygodniowym pobytem w ciepłych krajach. Wielki finał odbędzie się 23 października w Tarnobrzegu.

Rywalizacja pięknych pań na scenie ma połączyć cechy, które charakteryzują kobietę nowoczesną i śmiało dążącą do własnych celów. W konkursie liczy się prawdziwa kobiecość i seksapil, a także troska o własne ciało, co przejawia się w uprawianiu sportu. Zarówno masa jak i separacja mięśniowa zdecydowanie schodzą na dalszy plan. Fitness Model Poland ma ukazać fizyczne piękno kobiety aktywnej. A definicji piękna jest tyle, ile startujących w konkursie uczestniczek.

Jury będzie brało pod uwagę zadbaną sylwetkę uczestniczek oraz ich grację i naturalne piękno podczas występów w strojach kąpielowych i eleganckich wieczorowych sukniach. W konkursie biorą udział panie do 30 roku życia, bez względu na swój stan cywilny czy wzrost! Jak zapewniają organizatorzy liczy się po prostu to, czy kandydatka jest piękną, aktywną kobietą.

Finał będzie miał miejsce 23 października 2011 roku w Tarnobrzegu przy szerokiej widowni i w połączeniu ze znakomitymi występami Szymona Wydry z zespołu Carpe Diem!

Główny sponsor zawodów - firma Fitness Authority - ufundowała nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł, 1000 zł i 500 zł oraz  zestawy suplementów. Jednak to nie wszystko. Kandydatki do tytułu Fitness Model Poland powalczą też o zagraniczną sesję zdjęciową połączoną z tygodniowym pobytem w ciepłych krajach w standardzie all inclusive i hotelu pięciogwiazdkowym, stroje kąpielowe i - jak zapewniają organizatorzy - wiele niespodzianek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.