Maja Bohosiewicz zdradziła swój sposób na motywację do treningów: Biegłam, jakby za mną trenowała obecna dziewczyna mojego eks

Maja Bohosiewicz postanowiła wrócić na siłownię i przygotować formę na letnie miesiące. Aktorka przyznała się, że nie jest fanką każdych ćwiczeń. Teraz stara się polubić bieganie.

Maja Bohosiewicz stara się prowadzić zdrowy styl życia i regularnie ćwiczyć. Aktorkę często widzimy podczas treningów na macie oraz w trakcie jogi. Bohosiewicz napisała ostatnio na Instagramie, że postanowiła polubić bieganie, zaczynając od ćwiczeń na bieżni.

 

Maja Bohosiewicz ćwiczy na bieżni

Aktorka przyznała się, że do treningu musiała się zmusić. Mimo obolałych mięśni znalazła mobilizację i nie odpuściła ćwiczeń:

Przypomniało mi się to uczucie w każdym mięśniu z obozu u Lewej. Generalnie ledwo chodzisz, ale musisz stawić się na rozgrzewce. Mija godzina i okazuje się, że właściwie już nic Cię nie boli i jesteś gotowa na jeszcze dwa treningi

- czytamy we wpisie Bohosiewicz. Maja zdecydowała zmierzyć się ze znienawidzonym przez siebie ćwiczeniem na bieżni i postarać się przebiec jak najwięcej. Aktorka zdradziła także swój sposób na motywację. 

A kiedy już serio poczułam, że umieram; nałożyłam WIELKIE sztuczny uśmiech na twarz, spięłam mocniej ręce i biegłam, jakby za mną trenowała obecna dziewczyna mojego eks. Nagle poczułam, że otworzyłam kolejną szufladę z energią i przyjemne mrowienie weszło na głowę i do rąk. To był chyba ten wyrzut endorfin o którym wszyscy mówili, a którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam

- napisała Maja. Post Bohosiewicz na Instaramie skomentowało wiele znanych polskich celebrytek, które podziwiają upór aktorki:

Uwielbiam to zdjęcie! Super mobilizacja!
Czekam na ten moment i czekam i nic...

- czytamy w komentarzach pod postem.

komentarze - Maja Bohosiewiczkomentarze - Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz - Instagram

Maja Bohosiewicz zachwyca sylwetką

Bohosiewicz trenuje nawet podczas urlopu z Olgą Frycz. Maja nie odpuszczała ćwiczeń. Obie panie dzielnie wykonywały kolejne treningi, w tym turbospalanie oraz jogę. Aktywna forma wypoczynku to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu dla Bohosiewicz. 

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz trenują w Tajlandii:

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz i Olga Frycz trenują w Tajlandii:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.