Wysportowane znaki zodiaku. Jakie ćwiczenia dla bliźniąt, ryb lub byka? Sprawdź, co trenować, by świetnie wyglądać

Chcesz wiedzieć, jak wygląda Twój fit horoskop? Sprawdź, jakie są idealne ćwiczenia dla znaków zodiaku. Co ćwiczyć, jeśli jesteś rakiem, skorpionem lub wagą? Prezentujemy najciekawsze aktywności fizyczne.

Fit horoskopy cieszą się sporym zainteresowaniem i potrafią odpowiedzieć na często zadawane pytania. Wiele osób stara się zgubić zbędne kilogramy, ale bardzo często ich próby kończą się fiaskiem. Sport i znaki zodiaku idą w parze, a także mają na siebie większy wpływ, niż wielu zwykło przypuszczać. Co ćwiczyć, jeśli jesteś wagą lub skorpionem? Zdradzamy szczegóły idealnych ćwiczeń dla znaków zodiaku. 

Fit horoskop dla znaków zodiaku

Zastanawiasz się, czy lepiej jest ćwiczyć jogę, czy może postawić na zaawansowane treningi HIIT Sprawdź fit horoskop i raz na zawsze pozbądź się zbędnych kilogramów. Różne znaki zodiaku zupełnie inaczej reagują na aktywności fizyczne. 

BARAN

Ten znak zodiaku powinien postawić na w pełni spersonalizowane zajęcia z trenerem personalnym. Kobiety spod znaku Barana lubią przebywać w centrum uwagi. Warto więc pamiętać, że jeśli zajmie się nim jeden trener, wykonywane przez nie ćwiczenia będą jeszcze bardziej efektywne. Ćwiczenia można wykonywać także samodzielnie w domu. Poświęcony sobie czas to najlepsza inwestycja. 

BYK 

Kobiety spod znaku Byka powinny spróbować tanecznego treningu cardio. Mogą postawić na zumbę, hip-hop lub inne równie intensywne ćwiczenia. Tutaj mile widziana jest kreatywność. Najważniejszy jest ruch, ciągłe ćwiczenia, a nie sam efekt końcowy. Taniec to piękne połączenie tego, co przyjemne i efektywne. 

BLIŹNIĘTA

Ten znak zodiaku powinien w pełni oddać się treningom typu HIIT. Wiemy, że Bliźnięta nie potrafią usiedzieć w miejscu przez dłuższy czas, dlatego ten rodzaj ćwiczeń sprawdzi się idealnie. Pobudzi ich ciało do ruchu, a różnorodność będzie dodatkowym atutem takich treningów. HIIT to zestaw, który zawiera w sobie skakanie, pompki, bieganie. Wszystko w jednym. 

RAK 

Ten znak nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu bez jazdy na rowerze. Dzięki tej aktywności pozostają w ciągłym ruchu i mogą skutecznie spalić zbędne kilogramy. Jeśli nie lubisz samotności, postaw na jazdę na rowerze. Możesz zabrać ze sobą przyjaciółkę lub członka rodziny. Świetna zabawa - gwarantowana!

LEW

Lew może być pewny, że to własnie Cross Fit zapewni mu upragniony sukces. Ten znak zodiaku uwielbia przebywać w towarzystwie, dlatego właśnie na sali treningowej znajdzie najwięcej motywacji i chęci do ćwiczeń. Ten sport zapewnia element rywalizacji. 

PANNA 

Ten znak zodiaku nie może funkcjonować bez treningu Barre. Panny są zazwyczaj perfekcjonistkami, dlatego potrzebują mieć niemalże idealnie zaplanowaną każdą minutę dnia. Barre stawia na podstawy tańca klasycznego, pilates i jogę, a do tego, dzięki gimnastyce, tworzy harmonijną całość. 

WAGA

Waga powinna spróbować biegów wytrzymałościowych. Wagi są zazwyczaj skromne, unikają bycia w centrum uwagi, a do tego nie do końca są przekonane o własnej sile. Ważne jednak jest to, że doprowadzają sprawy do finału. Długie wyścigi to ich żywioł. Ten znak zodiaku jest wytrzymały, dlatego spokojnie pokonają nawet najtrudniejszy maraton. 

SKORPION

Ten znak zodiaku powinien postawić na kickboxing. Skorpiony są wojowniczkami i nigdy się nie poddają. Ten sport pozwoli im pokazać prawdziwą naturę i jednocześnie spożytkować nagromadzoną energię. Te ćwiczenia przyczynią się również do pozbycia się negatywnych emocji i pomogą uporządkować myśli. 

STRZELEC

Kobiety spod tego znaku uwielbiają wspinaczki. Pozytywnie patrzą w przyszłość i uwielbiają działać. Pasują im wszystkie ćwiczenia, które dostarczają ogromnej porcji emocji. Warto jednak pamiętać, ze ten trening wymaga opuszczenia strefy komfortu, za to trenuje wszystkie partie mięśni. 

KOZIOROŻEC 

Ten znak to urodzony uczestnik triathlonu lub innego sportu typu "sztuka przetrwania". Koziorożce to fanki starych sportów i wierzą, że właśnie dzięki takim wyzwaniom mogą pokazać swoją prawdziwą naturę. Szukają niezapomnianych wrażeń. Zawsze docierają do mety, bo ważne są dla nich wyniki. 

WODNIK

Wodniki uwielbiają sporty drużynowe. Świetnie ćwiczą same, ale równie dobrze idzie im w sportach zespołowych. Lubi przebywać z innymi ludźmi. Mogą dołączyć do amatorskiej drużyny siatkówki lub piłki wodnej. Cieszą się grą i czerpią z niej energię. 

RYBY 

Ten znak zodiaku powinien w całości oddać się jodze. Musza czuć połączenie ciała i umysłu, dlatego tak dobrze potrafią odnaleźć się w tym sporcie. Dzięki temu, że istnieje sporo rodzajów jogi, mogą odnaleźć się w wielu z nich. To idealny sposób na relaks. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.