Nie zrzucą zbędnych kilogramów za ciebie, ale na pewno pomogą! Najlepsze aplikacje na odchudzanie

Odchudzanie nie jest łatwym zadaniem. To żmudny i trudny proces. Warto więc spróbować wszelkich możliwych sposobów, które pomogą nam osiągnąć w tym temacie sukces. Jednym z nich są aplikacje na odchudzanie na telefon. Nie wierzysz w ich skuteczność? Przekonaj się sam! Przedstawiamy najlepsze aplikacje na odchudzanie na Android i najlepsze aplikacje na odchudzanie na Iphone'a.

Aplikacje odchudzanie na telefon - to naprawdę działa!

Zastanawiasz się, jak aplikacje na telefon mają pomagać w odchudzaniu? Chodzi o motywację i łatwy dostęp do wszystkiego, co jest nam potrzebne podczas odchudzania. Okazuje się, że aż 9 na 10 osób korzysta regularnie z aplikacji w telefonie. Nieważne, czy korzystamy z aplikacji z prognozą pogody czy wiadomościami z kraju. Fakt jest niezbity - używamy aplikacji na telefonie. Dlaczego więc nie mielibyśmy zacząć korzystać z ułatwień także podczas odchudzania?

Aplikacje odchudzanie na telefon sprawdzą się przede wszystkim wśród osób zabieganych i tych, którzy potrzebują solidnej motywacji z każdej możliwej strony. Kiedy wejdzie nam to w nawyk, zaczniemy sprawdzać różne parametry dosłownie co chwilę. Oprócz motywacji, będziemy mieć także lepszą kontrolę nad bieżącymi postępami naszej diety.

Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele aplikacji na odchudzanie z dietą. Możemy wybierać spośród aplikacje na odchudzanie po polsku, aplikacji na odchudzania na Android i aplikacji na odchudzanie na Iphone’a. A jeśli mamy ochotę ćwiczyć z ulubionymi instruktorami fitness, to także jest taka możliwość. Wiele instruktorek-celebrytek ma własne aplikacje z programami odchudzającymi, dietą i zestawem ćwiczeń.

Zanim zainstalujesz aplikację na odchudzanie, pamiętaj tylko o jednym. Od samego ściągnięcia apki, na pewno nie schudniesz! Musisz zmienić nawyki, tryb życia i stosować się do wskazówek, które wyświetli ci telefon. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze i zarazem najskuteczniejsze aplikacje na odchudzanie na Android i Iphone’a.

Aplikacje odchudzanie - Android i Iphone

YAZIO - aplikacja do liczenia kalorii

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważne w odchudzaniu jest liczenie kalorii. Nie każdy jednak potrafi to robić właściwie. Nie każdy też ma na to czas i ochotę. Z pomocą przychodzi więc YAZIO - Licznik Kalorii. Na początek obliczamy swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Następnie możemy wprowadzić do aplikacji plan żywieniowy. Możemy uwzględniać nie tylko kalorie, lecz także ilość węglowodanów, białek i tłuszczy. Można dodawać żywność własnoręcznie lub skorzystać z gotowej bazy posiłków.

Co ciekawe, z YAZIO możesz też brać udział w wyzwaniach. Aplikacja pomoże ci ograniczyć cukier, alkohol czy fast foody. Jest naprawdę skuteczna, a przy tym bardzo przejrzysta. .

Dieta PL 2019 - baza przepisów i diet

Nie masz czasu układać planu diety? Nużące wydaje ci się szukanie przepisów i analizowanie kaloryczności składników? Dieta PL 2019 zrobi to za ciebie. Fitprzepisy dostępne w aplikacji są ułożone tak, aby sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych. Możemy wybrać choćby dietę 1000 kalorii, dietę tygodniową, Atkinsa czy zwykłą, lekkostrawną. Nie pozostaje nic więcej, tylko pędzić do sklepu po potrzebne składniki.

Paprika - dla tych, którzy mają swoje ulubione przepisy

Kolekcjonujesz przepisy na ulubione dania w notesie? A może robisz screeny przepisów, które wzbudzą twoje zainteresowanie w mediach społecznościowych? Część przepisów masz na skrzynce pocztowej, a inne na luźnych karteczkach? Teraz możesz mieć wszystko w jednym miejscu. Aplikacja Paprika pozwala zgromadzić wszystko w telefonie. Nie musimy wpisywać ręcznie przepisów. Program doskonale sobie radzi z ich zapisywaniem ze stron internetowych.

Endomondo - i nie masz wymówek

Tę aplikacje zna chyba każdy. Do tej pory nie ma chyba lepszej aplikacji do pomiaru naszych osiągnięć treningowych. Możemy wpisać naszą aktywność, czas trwania. Po zakończonym treningu widzimy ile kalorii spaliliśmy, jak wysokie było nasze tętno, etc. Mamy “dowód” na to, że trening został odbyty. Możemy się nim pochwalić w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.