Dzięki ćwiczeniom w salonie zrzuciła 22kg. Niesamowita metamorfoza matki dwójki dzieci!

27-letnia mama dwójki dzieci z Melbourne, Tess Papaioannou, przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak sama zdradza, wystarczyło jedynie pół godziny ćwiczeń w zaciszu domowego salonu, by schudnąć 22kg. Efekty zachwycają!

Wspaniała przemiana Tess Papaioannou z Melbourne!

Tess Papaioannou mieszka w południowo-wschodniej części Australii i jest szczęśliwą mama dwójki dzieci. Teraz może pochwalić się także nienaganną sylwetką, o której marzyła od dawna. Po urodzeniu drugiego ważyła aż 74 kg i nosiła europejski rozmiar 42/44. Dzięki tej niesamowitej metamorfozie zrzuciła aż cztery rozmiary i może znów cieszyć się wspaniałą figurą. Jak udało jej się schudnąć aż 22 kg?

Druga ciąża doprowadziła Tess do jej najwyższej wagi. Był to rok 2016. W rozmowie z Daily Mail, 27-letnia mama zdradziła, że za jej sukcesem stoi tak naprawdę... wykonywanie ćwiczeń w domowym zaciszu! Tess Papaioannou była świeżo upieczoną matką, kiedy to postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów. Zdecydowała się na ćwiczenia w domu, podczas snu swoich dzieci. 

„Byłam świeżo upieczoną mamą, siedziałam w domu przez cały dzień i mogłam ćwiczyć w moim salonie w czasie, który mi odpowiadał” - powiedziała kobieta dla Daily Mail Australia. 

Tess zdradziła także, że ogromnie doskwierała jej zbyt wysoka waga i bardzo chciała znów wyglądać, jak dawniej. Dodaje także, że nigdy wcześniej nie interesowała się ani fitnessem, ani zdrowym odżywianiem. Wcześniej zawsze marzyła o schudnięciu, ale nigdy nie zgłębiała tego tematu. 

Czułam się bardzo nieswojo, nienawidziłam tego, jak wyglądam i jak się czuję. Brakowało mi pewności siebie. - przyznaje z bólem.

Już przed pierwszą ciążą kobieta wyglądała pokaźnie. Według jej słów, nigdy nie była bardzo grubą osobą, jednak brakowało jej też wiele, by nazwać ją szczupłą. Tess jadła to, na co miała ochotę - zarówno przed ciążą, jak i w jej trakcie. W końcu kobieta osiągnęła ten moment, kiedy pragnienie zmiany wyglądu sięgnęło zenitu. Zmotywowana była złym samopoczuciem i brzydkim wyglądem. 

Tess Papaioannou zapisała się do programu "28 by Sam Woods". Jest to specjalny program, w którym zachęca się ludzi do ćwiczenia dokładnie 28 minut w zaciszu swojego domu. Kobieta zaryzykowała, a efekty jej pracy są niesamowite. Sama przyznaje, nigdy nie była na siłowni. Wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy podczas snu dwóch, małych córek

Kobieta schudła ponad 18 kilogramów w czasie siedmiu miesięcy, tuż po pierwszej ciąży w 2016 roku. Po drugiej ciąży, w kwietniu 2018 roku, ponownie zrzuciła kolejne 14 kilo. 

Jestem teraz lżejsza, niż kiedykolwiek przedtem. Do tej pory nie mogę uwierzyć w mój ABS na brzuchu! - wyznaje z uśmiechem

Tess  Papaioannou waży obecnie 52 kilogramy, nosi numer 38 i szczerze namawia, by poświęcić sobie te 28 minut w ciągu dnia. Jej metamorfoza jest szokująca i inspiruje do regularnych ćwiczeń!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA