Była polska szczypiornistka jest modelką i może zostać nowym Aniołkiem Victoria's Secret

Pokazy Victoria's Secret są jednymi z najważniejszych show w roku. Na wybiegu możemy oglądać piękne, wysportowane ciała modelek w seksownej bieliźnie. Od dawna nie było tam żadnego polskiego akcentu, ale wkrótce może się to zmienić. Co ciekawe polska modelka jest byłą szczypiornistką.
Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret? Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret? www.instagram.com/victoriassecret

Pokaz Victoria's Secret już w grudniu

Już w grudniu po raz kolejny będziemy oglądać pokaz Aniołków Victoria's Secret. Na to show czekają wszyscy z niecierpliwością. W miniony czwartek w Nowym Jorku odbył się casting, na którym wybierano tak zwane 'nowe twarze'. Wśród zaproszonych modelek pojawiła się również 20-letnia Polka Paulina Frankowska, która już wkrótce może dołączyć do grona najseksowniejszych modelek na świecie. 

Kim jest Paulina? 

Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret?

Paulina Frankowska to była szczypiornistka Paulina Frankowska to była szczypiornistka www.instagram.com/paulinafrankowska

Paulina Frankowska to była szczypiornistka

Paulina Frankowska zanim została modelką była szczypiornistką w jednym z tczewskich klubów. 20-latka w jednym z wywiadów kilka lat temu powiedziała, że to właśnie z piłką ręczną wiązała przyszłość, a rezygnacja była dla niej trudną decyzją. 

Rozstanie z piłką ręczną było dla mnie ciężkie, to było moje hobby i wiązałam z nim przyszłość. Ale w głębi siebie coś mi mówiło, żeby spróbować modelingu i - jak się okazało - była to bardzo dobra decyzja. Każda praca wiąże się z jakimiś wyrzeczeniami; myślę, że żeby o nich zapomnieć i nie żałować, należy starać się robić wszystko jak najlepiej się potrafi i wtedy będą efekty.

Na swoim Instagramie kilka lat temu chętnie chwaliła się zdjęciami z boiska, ale teraz zamieniła je na wybieg. Okazuje się, że decyzja o przerwaniu kariery sportowej i rozpoczęciu modelingowej się opłaciła. 

Modelka o krok od pokazu Victoria's Secret Modelka o krok od pokazu Victoria's Secret www.instagram.com/paulinafrankowska

Modelka o krok od pokazu Victoria's Secret

W miniony czwartek w Nowym Jorku Paulina Frankowska wzięła udział w castingu do pokazu Victoria's Secret. Choć nadal nie wiemy czy weźmie w nim udział to przeglądając jej obecne portfolio możemy stwierdzić, że ma ogromne szanse zostać nowym Aniołkiem Victoria's Secret. 

Spocona Weronika Książkiewicz po treningu z Anną Lewandowską 'Dziękuje Ci za to że jesteś'

Jej kariera nabiera tempa Jej kariera nabiera tempa www.instagram.com/paulinafrankowska

Jej kariera nabiera tempa

W przeciągu zaledwie dwóch lat (bo tyle trwa kariera modelingowa Pauliny) modelka wzięła udział w wielu pokazach czołowych projektantów takich jak Dior, Valentino, Prada, Tommy Hilfiger i wielu, wielu innych. 

Paulina Frankowska była też twarzą kampanii Prady. 

Najważniejsze portale modowe wróżą jej sukces Najważniejsze portale modowe wróżą jej sukces www.instagram.com/paulinafrankowska

Najważniejsze portale modowe wróżą jej sukces

Dwa najważniejsze portale modowe Vogue.com i models.com okrzyknęły Paulinę jedną z najbardziej obiecujących twarzy w świecie mody. To ogromne wyróżnienie, dla tczewianki, która ma bardzo krótki staż w tej branży. 

Wysportowane ciało Wysportowane ciało www.instagram.com/paulinafrankowska

Wysportowane ciało

Modelka dzięki temu, że jest byłą szczypiornistką może pochwalić się naprawdę fenomenalną sylwetką. Jej ogromnym atutem jest smukłe, wysportowane ciało, które z pewnością pomoże jej w dalszej karierze. 

Roma Gąsiorowska wygląda, jak trenerka fitness. To zasługa teamu Anny Lewandowskiej

Paulina na instagramie Paulina na instagramie www.instagram.com/paulinafrankowska

Paulina na instagramie

Na swoim instagramie modelka chętnie pokazuje kulisy pracy, ale również odsłania rąbka tajemnicy, ze swojego życia prywatnego. Widać, że to co teraz robi sprawia jej ogromną przyjemność, a zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret byłoby kolejnym ogromnym sukcesem. 

Myślicie, że zobaczymy ją na wybiegu Victoria's Secret w grudniu? 

Blanka Lipińska to nowa twarz show biznesu. Autorka 'polskiego Greya' lubi się chwalić wysportowanym ciałem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.