Piękna hiszpańska gimnastyczka zrobiła trik Cristiano Ronaldo, a fani w totalnym szoku. Lepsza od piłkarza?

Almudena Cid Tostado to była hiszpańska gimnastyczka, która postanowiła na swoim Instagramie wykonać trik Cristiano Ronaldo. W komentarzach fala zachwytu i głosy, że jest lepsza od czołowego zawodnika Realu Madryt. Prawda?
Almudena Cid Tostado to była gimnastyczka Almudena Cid Tostado to była gimnastyczka www.instagram.com/almudenacid

Almudena Cid Tostado to była gimnastyczka

Almudena Cid Tostado to jedna z byłych czołowych zawodniczek reprezentacji Hiszpanii w gimnastyce artystycznej. Almudena dwukrotnie występowała w finałach Igrzysk Olimpijskich w Atlancie i Sydney. 

Swoją karierę zakończyła po 21 latach Swoją karierę zakończyła po 21 latach www.instagram.com/almudenacid

Swoją karierę zakończyła po 21 latach

Gimnastyczka przez 21 lat występowała na arenach krajowych i międzynarodowych reprezentując Hiszpanię na najważniejszych imprezach na świecie. Karierę zakończyła 23 sierpnia 2008 roku. Teraz występuje jako komentator sportowy gimnastyki artystycznej. 

Almudena zaczęła pisać książki Almudena zaczęła pisać książki www.instagram.com/almudenacid

Almudena zaczęła pisać książki

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu gwiazda hiszpańskiej gimnastyki postanowiła zostać w temacie i tak zaczęły powstawać jej opowiadania "Olympia" dla dzieci o tematyce sportowej, w których opowiada o swoim sportowym życiu. 

Gimnastyczka nadal ma świetną formę Gimnastyczka nadal ma świetną formę www.instagram.com/almudenacid

Gimnastyczka nadal ma świetną formę

Lata treningów poskutkowały tym, że gwiazda może pochwalić się teraz naprawdę znakomicie zbudowaną sylwetką. Długie smukłe nogi i jędrne pośladki to jej wielki atut. 

Chętnie pozuje na Instagramie Chętnie pozuje na Instagramie www.instagram.com/almudenacid

Chętnie pozuje na Instagramie

Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć w szpagatach, a także innych różnych pozycjach gimnastycznych. Widać, że ciało nadal pamięta ruchy z czasów, kiedy Almudena intensywnie trenowała. 

Gimnastyczka wykonała trik Cristiano Ronaldo Gimnastyczka wykonała trik Cristiano Ronaldo www.instagram.com/almudenacid

Gimnastyczka wykonała trik Cristiano Ronaldo

Niedawno na jej Instagramie pojawił się filmik, w którym Almudena wykonuje trik, który podczas meczu z Juventusem wykonał najlepszy piłkarz Realu Madryt Cristiano Ronaldo. Fani są zachwyceni i w komentarzach zachwycają się nad trikiem gimnastyczki. No cóż, trzeba przyznać, że zrobiła to perfekcyjnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.