Australijska trenerka fitness pokazuje ciało przed i po ciąży: "Nie musisz mieć płaskiego brzucha dwa tygodnie po porodzie!"

Coraz częściej widzimy modę na "bycie fit" w ciąży. Na portalach społecznościowych możemy zobaczyć, że kobiety są coraz bardziej świadome i nie boją się ćwiczyć, jeżeli ich stan im na to pozwala. To jest naprawdę dobre, ale niestety są też kobiety, które popadają w kompleksy, a nawet w depresję, kiedy ich ciało nie wygląda jak przed ciążą na kilka dni po urodzeniu dziecka. Australijska trenerka Tiffiny Hall zawsze była bardzo szczupła, a na jej brzuchu nie było mowy o gramie tłuszczu. Tiffiny jakiś czas temu urodziła dziecko i... nadal nie ma tak płaskiego brzucha jak przed urodzeniem dziecka, choć już minęło trochę czasu. Trenerka pokazuje, że naprawdę nie musisz się z tym śpieszyć i daj sobie czas. Jej podejście jest naprawdę godne pozazdroszczenia.
Australijska trenerka ujawnia prawdę o ciele kobiety po ciąży Australijska trenerka ujawnia prawdę o ciele kobiety po ciąży www.instagram.com/tiffhall_xo

Australijska trenerka fitness pokazuje ciało przed i po ciąży: "Nie musisz mieć płaskiego brzucha dwa tygodnie po porodzie!"

Coraz częściej widzimy modę na 'bycie fit' w ciąży. Na portalach społecznościowych możemy zobaczyć, że kobiety są coraz bardziej świadome i nie boją się ćwiczyć, jeżeli ich stan im na to pozwala. To jest naprawdę dobre, ale niestety są też kobiety, które popadają w kompleksy, a nawet w depresję, kiedy ich ciało nie wygląda jak po porodzie na kilka dni po urodzeniu dziecka.

Australijska trenerka Tiffiny Hall zawsze była bardzo szczupła, a na jej brzuchu nie było mowy o gramie tłuszczu. Tiffiny jakiś czas temu urodziła dziecko i... nadal nie ma tak płaskiego brzucha jak przed urodzeniem dziecka, choć już minęło trochę czasu. Trenerka pokazuje, że naprawdę nie musisz się z tym śpieszyć i daj sobie czas.

Jej podejście jest naprawdę godne pozazdroszczenia.

Tiffiny przytyła w ciąży 30 kilogramów Tiffiny przytyła w ciąży 30 kilogramów www.instagram.com/tiffhall_xo

"Nie musisz mieć płaskiego brzucha dwa tygodnie po porodzie!" - pisze pod jednym ze zdjęć

Niestety żyjąc w dobie Instagrama i wszechobecnej mody na bycie fit każdy dąży do perfekcji. Pokazujemy w sieci tylko ładne zdjęcia, na których zawsze wyglądamy idealnie. Czasami niektóre osoby posuwają się także do naginania trochę rzeczywistości i poddają swoje zdjęcia obróbce w Photoshopie. 

Wszyscy chyba pamiętamy jaka burza rozpętała się po tym jak Ania Lewandowska pokazała zdjęcie płaskiego brzucha kilka tygodni po porodzie. W internecie aż zawrzało od tego. Potem ktoś zarzucił jej, że obrabia swoje zdjęcia, bo przecież na tych, na których ktoś ją przyłapał widać, że ma nadal zaokrąglony brzuszek i przecież to jest ok, więc dlaczego oszukuje? Trenerka się w żaden sposób do tego nie odniosła. 

Tiffiny Hall postanowiła pokazać jak naprawdę wygląda jej ciało po urodzeniu dziecka. Na zdjęciach nie zobaczycie płaskiego brzucha czy szczupłych nóg (choć przed urodzeniem Tiffiny była naprawdę szczupła). Trenerka przekonuje:  'Nie musisz mieć płaskiego brzucha dwa tygodnie po porodzie!'

Jak więc wygląda ciało kobiety po porodzie?

Ciało kobiety po ciąży Ciało kobiety po ciąży www.instagram.com/tiffhall_xo

Trenerka podkreśla, że nie jej ciało jest ważne, ale stan w którym obecnie przebywa razem ze swoim dzieckiem

W jednym z wywiadów trenerka przyznała się, że w ciąży przytyła aż 30 kilogramów, ale wcale nie jest to dla niej ważne. Tiffiny mówi, że nigdy wcześniej nie czuła się tak silna jak teraz i jest dumna z siebie, dlatego że dzięki niej na świat przyszedł jej mały 'Ninja'. 

Na zdjęciu widzimy ogromną różnicę w jej sylwetce. Dawniej płaski brzuch z sześciopakiem, umięśnione ręce i uda, na drugim zdjęciu widzimy trenerkę z brzuszkiem, który za kilka tygodni zniknie, ale na to potrzeba jeszcze trochę czasu. 

Brzuch kobiety po ciąży Brzuch kobiety po ciąży www.instagram.com/tiffhall_xo

Tiffiny porusza bardzo ważny temat

Trenerka swoimi zdjęciami na Instagramie poruszyła bardzo ważny temat akceptacji siebie. To oczywiste, że podczas ciąży nasze ciało diametralnie się zmienia. Rośnie nam brzuch, pojawiają się rozstępy czy cellulit. Oczywiście jedna kobieta przytyje w ciąży 10 kg, a inna 30 kg i każda z nich ma prawo wrócić do formy w różnym czasie. Tiffiny przeraża jednak fakt, że kobiety za wszelką cenę próbują udowodnić i pokazać w mediach społecznościowych, że już kilka dni po porodzie mają płaski brzuch. Trenerka mówi, że nie to powinno być priorytetem, ale nasze dziecko, a ciało i tak prędzej czy później wróci do normy. 

Jej podejście jest godne pozazdroszczenia, a kobiety w komentarzach pod jej zdjęciami dziękują jej za takie podejście i pokazanie jak ciało kobiety wygląda tuż po urodzeniu dziecka i, że to jest naprawdę ok, kiedy nawet kilka tygodni po porodzie ma się jeszcze zaokrąglony brzuszek. 

My jak najbardziej to popieramy!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.