Ranking najprzystojniejszych sportowców według redaktorek myfitness.pl

4 redaktorki myfitness.pl wybrały najprzystojniejszych sportowców. Każda z nas podała swoje dwa typy, z których stworzyłyśmy ranking. Sprawdź, kto według nas zasługuje na miano tego najbardziej HOT!
Ranking najprzystojniejszych sportowców Ranking najprzystojniejszych sportowców www.instagram.com/mja5041 www.instagram.com/davidbeckham

Ranking najprzystojniejszych sportowców według redaktorek myfitness.pl

4 redaktorki myfitness.pl wybrały najprzystojniejszych sportowców. Każda z nas podała swoje dwa typy, z których stworzyłyśmy ranking. Sprawdź, kto według nas zasługuje na miano tego najbardziej HOT!

Fernando Torres Fernando Torres www.instagram.com/fernandotorres

Miejsce 8: Fernando Torres

Nasz ranking otwiera wybrany przez Agę piłkarz, Fernando Torres. Ma 33 lata, pochodzi z Hiszpanii i gra na pozycji napastnika. Jego obecnym klubem jest Atletico Madryt. " Torres jest moją miłością sprzed kilku lat"- zdradziła Aga, redaktorka myfitness.pl.

Regge Bush Regge Bush www.instagram.com/reggiebush

Miejsce 7: Reggie Bush

Pierwszym wyborem redaktorki Karoliny B. jest Reggie Bush. 32-letni gracz futbolu amerykańskiego, obecnie grający w drużynie Buffalo Bills. W naszym rankingu zajmuje 7 miejsce. Według Karoliny, zawodnicy futbolu amerykańskiego są niezwykle seksowni.

Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Miejsce 6: Grzegorz Krychowiak

Jest i pierwszy Polak w naszym zestawieniu. 27-letni piłkarz występujący na pozycji pomocnika, Grzegorz Krychowiak to właśnie drugi typ Karoliny. "Jest nie tylko przystojny, ale także niezwykle stylowy"- mówi Karolina B.

Mateusz Matracki Mateusz Matracki www.instagram.com/loveinsport

Miejsce 5: Mateusz Matracki

Drugą propozycją Agi jest jej mąż, Mateusz Matracki. Mateusz ma 23 lata i gra na pozycji bramkarza. Ostatnio dostał powołanie do Reprezentacji Polski szóstek. "Nie mogło paść na nikogo innego z mojej strony niż na mojego przyszłego męża Mateusza. Od zawsze podobali mi się piłkarze".

Marco Asensio Marco Asensio www.instagram.com/marcoasensio10

Miejsce 4: Marco Asensio

Tuż za podium znalazł się jeden z typów naszej redaktorki Judyty. 21-letni Marco Asensio gra na pozycji pomocnika, w hiszpańskim klubie Real Madryt. Młody, utalentowany, a do tego niezwykle przystojny.

David Beckham David Beckham www.instagram.com/davidbeckham

Miejsce 3: David Beckham

Najniższy stopień na podium zajmuje nie kto inny, jak David Beckham. 42-letni były piłkarz jest dla wielu kobiet ideałem męskości, więc nie mogło go zabraknąć w naszym rankingu. Według naszej redaktorki Karoliny David jest niczym wino- im starszy, tym lepszy.

Gerard Pique Gerard Pique www.instagram.com/3gerardpique

Miejsce 2: Gerard Pique

Nie tylko piękne ciało, ale także zniewalający uśmiech i ten błysk w oku sprawiły, że drugie miejsce należy właśnie do niego. Gerard Pique to 30-letni hiszpański piłkarz, grający na pozycji obrońcy. Jak powiedziała Karolina: "Przystojny, ale szkoda, że zajęty".

Matt Anderson Matt Anderson www.instagram.com/mja5041

Miejsce 1: Matthew Anderson

Na pierwszym miejscu nie mógł znaleźć się nikt inny, jak ulubieniec wszystkich fanek siatkówki "Matt za piękny na ten świat". Matthew Anderson to 30-letni siatkarz występujący na pozycji atakującego. Jak twierdzi Judyta: "To zdecydowanie najprzystojniejszy sportowiec na świecie".

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.