Jessica Smith. Zmienia fitness w zabawę [GALERIA]

Jessica Smith, jak wiele z nas zmagała się z nadwagą. Drakońskie diety i mordercze ćwiczenia, nie przynosiły oczekiwanego efektu. Po latach zrozumiał, że tylko całkowita zmiana trybu życia, może przynieść rezultaty. Zobacz jak z brzydkiego kaczątka stała się piękną trenerką.
Jessica Smith to trenerka fitness, trenerka personalna oraz coach zdrowia. Prowadzi swój kanał na You Tube oraz jest autorką programów treningowych dostępnych na DVD. Jej celem jest sprawić, by trening był nie tylko skuteczny, ale sprawiał dużo radości. Jak twierdzi, każdy powinien wybrać dla siebie ulubioną aktywność, dzięki czemu trening nie będzie się kojarzył się z przykrym obowiązkiem, lecz stanie się prawdziwą przyjemnością. Jessica Smith to trenerka fitness, trenerka personalna oraz coach zdrowia. Prowadzi swój kanał na You Tube oraz jest autorką programów treningowych dostępnych na DVD. Jej celem jest sprawić, by trening był nie tylko skuteczny, ale sprawiał dużo radości. Jak twierdzi, każdy powinien wybrać dla siebie ulubioną aktywność, dzięki czemu trening nie będzie się kojarzył się z przykrym obowiązkiem, lecz stanie się prawdziwą przyjemnością. Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Jessica Smith została uznana przez magazyn Shape za jedną z 50 najpiękniejszych trenerek fitness. Ponadto według stowarzyszenia Sharecare (zajmującego się popularyzacją zdrowia, aktywności fizycznej; zrzeszającego specjalistów z różnych dziedzin, w tym także lekarzy) jest jedną z 10 najbardziej wpływowych osób, które prowadzą działalność w szeroko pojętej promocji zdrowia. Jessica Smith została uznana przez magazyn Shape za jedną z 50 najpiękniejszych trenerek fitness. Ponadto według stowarzyszenia Sharecare (zajmującego się popularyzacją zdrowia, aktywności fizycznej; zrzeszającego specjalistów z różnych dziedzin, w tym także lekarzy) jest jedną z 10 najbardziej wpływowych osób, które prowadzą działalność w szeroko pojętej promocji zdrowia. Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Jessica wiele lat zmagała się z nadwagą. Pomimo stosowania różnych diet, a nawet i głodówek, nie potrafiła osiągnąć wymarzonej figury. Wieloletnie próby zmiany swojego wyglądu nauczyły ją, że tylko zdrowy tryby życia pozwala zachować piękną sylwetkę. Jessica wiele lat zmagała się z nadwagą. Pomimo stosowania różnych diet, a nawet i głodówek, nie potrafiła osiągnąć wymarzonej figury. Wieloletnie próby zmiany swojego wyglądu nauczyły ją, że tylko zdrowy tryby życia pozwala zachować piękną sylwetkę. Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Jessica jest autorką trzech, kompleksowych programów treningowych dostępnych na płytach DVD. Każdy z nich zawiera pakiet płyt oraz dokładne instrukcje, jak wykonywać dany zestaw ćwiczeń. Co więcej, każdy program posiada wersję dla początkujących i zaawansowanych. Dzięki temu stopniowo zwiększasz swoje umiejętności oraz poprawiasz kondycję. Jessica jest autorką trzech, kompleksowych programów treningowych dostępnych na płytach DVD. Każdy z nich zawiera pakiet płyt oraz dokładne instrukcje, jak wykonywać dany zestaw ćwiczeń. Co więcej, każdy program posiada wersję dla początkujących i zaawansowanych. Dzięki temu stopniowo zwiększasz swoje umiejętności oraz poprawiasz kondycję. Vanessa Rogers
Pierwszy program treningowy Jessicy to Walk Strong: Total Transformation 6 Week System. Ma na celu przyspieszyć metabolizm, zmniejszyć tkankę tłuszczową w organizmie, wzmocnić mięśnie brzucha oraz zwiększyć siłę, wytrzymałość oraz elastyczność ciała. Ma znaczący wpływ na spowolnienie procesu starzenia się. Czy nie brzmi rewelacyjnie?! W pakcie z płytami, dołączony jest kalendarz, tak aby systematycznie realizować treningi. Pierwszy program treningowy Jessicy to Walk Strong: Total Transformation 6 Week System. Ma na celu przyspieszyć metabolizm, zmniejszyć tkankę tłuszczową w organizmie, wzmocnić mięśnie brzucha oraz zwiększyć siłę, wytrzymałość oraz elastyczność ciała. Ma znaczący wpływ na spowolnienie procesu starzenia się. Czy nie brzmi rewelacyjnie?! W pakcie z płytami, dołączony jest kalendarz, tak aby systematycznie realizować treningi. Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Drugi zestaw treningowy Walk The Weight Off 30 Day Program, został przygotowany dla bardziej zaawansowanych odbiorców. Stanowi mieszankę ćwiczeń cardio z treningiem siłowym, podczas którego wykorzystuje się np. hantle. Co wyróżnia ten program? Nie uwierzysz, ale cały trening jest wykonywany podczas zwykłych spacerów! Ćwiczenia zostały tak skonstruowane, że możesz je wykonywać zawsze, gdy jesteś na świeżym powietrzu. Nawet, gdy idziesz do pracy. Dzięki temu nie masz żadnych wymówek by nie ćwiczyć. Drugi zestaw treningowy Walk The Weight Off 30 Day Program, został przygotowany dla bardziej zaawansowanych odbiorców. Stanowi mieszankę ćwiczeń cardio z treningiem siłowym, podczas którego wykorzystuje się np. hantle. Co wyróżnia ten program? Nie uwierzysz, ale cały trening jest wykonywany podczas zwykłych spacerów! Ćwiczenia zostały tak skonstruowane, że możesz je wykonywać zawsze, gdy jesteś na świeżym powietrzu. Nawet, gdy idziesz do pracy. Dzięki temu nie masz żadnych wymówek by nie ćwiczyć. Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Ostatnim programem Jessicy jest The Walk On: 21 Day Weight Loss Plan. Ćwiczenia również przeznaczone do wykonania podczas spaceru. To na czym zależało Jessice w planie treningowym, to stałe podnoszenie swoich wyników z jednoczesną ochroną kolan. Dobrze wie, że częste wykonywanie dużej ilości przysiadów czy wyskoków, może narazić ciało na kontuzje. Jessica twierdzi, że najlepsze treningi możemy wykonać tylko wtedy, gdy dbamy o swoje zdrowie. Ostatnim programem Jessicy jest The Walk On: 21 Day Weight Loss Plan. Ćwiczenia również przeznaczone do wykonania podczas spaceru. To na czym zależało Jessice w planie treningowym, to stałe podnoszenie swoich wyników z jednoczesną ochroną kolan. Dobrze wie, że częste wykonywanie dużej ilości przysiadów czy wyskoków, może narazić ciało na kontuzje. Jessica twierdzi, że najlepsze treningi możemy wykonać tylko wtedy, gdy dbamy o swoje zdrowie. Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Jessica posiada swój kanał You Tube - Jessica Smith TV, w którym przedstawia szeroki wachlarz ćwiczeń. Preferuje treningi, gdzie odbiorcy mają określony czas pracy, czyli 5, 10 czy 17 minut ćwiczeń. Zamieszcza również filmy, dotyczące zdrowego odżywiania, diety czy doboru treningu do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu uzyskujemy od niej kompleksowe wsparcie. Jessica posiada swój kanał You Tube - Jessica Smith TV, w którym przedstawia szeroki wachlarz ćwiczeń. Preferuje treningi, gdzie odbiorcy mają określony czas pracy, czyli 5, 10 czy 17 minut ćwiczeń. Zamieszcza również filmy, dotyczące zdrowego odżywiania, diety czy doboru treningu do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu uzyskujemy od niej kompleksowe wsparcie. http://makehealthyhappenwithdeborah.com/
Jessica to prawdziwa mistrzyni w motywowaniu kobiet. Na swoim portalu zamieszcza metamorfozy swoich podopiecznych. Dziewczyny przechodzą prawdziwą przemianę, zarówno fizyczną jak i mentalną. Co więcej, Jessica podsuwa super inspirujące hasła, które pozwalają trzymać się swoich postanowień. Nasze ulubione to: Jessica to prawdziwa mistrzyni w motywowaniu kobiet. Na swoim portalu zamieszcza metamorfozy swoich podopiecznych. Dziewczyny przechodzą prawdziwą przemianę, zarówno fizyczną jak i mentalną. Co więcej, Jessica podsuwa super inspirujące hasła, które pozwalają trzymać się swoich postanowień. Nasze ulubione to: "bądź silniejsza od swoich wymówek" (Beverly L.). Jessica Smith (facebook.com/jessicasmithtv)
Jessica jest fanką czekolady, trampek i szczeniaków. Jej wielką miłością jest pies Peanut. Buldog francuski to prawdziwa gwiazda jej portalu internetowego oraz Instagrama. Oczywiście Jessica traktuje jego obecność jako żart! Ma przypominać, że zwierzaki wcale nie muszą przeszkadzać w trackie wykonywania ćwiczeń. Co więcej, mogą dostarczyć dużo pozytywnej energii. Jessica jest fanką czekolady, trampek i szczeniaków. Jej wielką miłością jest pies Peanut. Buldog francuski to prawdziwa gwiazda jej portalu internetowego oraz Instagrama. Oczywiście Jessica traktuje jego obecność jako żart! Ma przypominać, że zwierzaki wcale nie muszą przeszkadzać w trackie wykonywania ćwiczeń. Co więcej, mogą dostarczyć dużo pozytywnej energii. Vanessa Rogers
Więcej o: