Festiwalowa stylówka na ostatnią chwilę. Najmodniejsze dodatki i kolorowy makijaż

Festiwalowicze dzielą się na wygodnych i wystylizowanych. Jeśli chcesz należeć do tych drugich, ale zostało ci niewiele czasu, skorzystaj z naszych wskazówek. Radzimy, jak się uczesać i jak samodzielnie zrobić modne w tym sezonie ozdoby na włosy. Zdradzamy też, jak wykonać nieco szalony, festiwalowy makijaż, a odważnym proponujemy farbki fluorescencyjne do twarzy
Opaska myk Opaska myk gazeta.tv

Opaski - hit sezonu nie tylko na festiwalach

Opaska to jeden najbardziej charakterystycznych festiwalowych dodatków. Pasuje do sukienek, spódnic, ale także bardziej sportowych ciuchów. Jej ceny wahają się często od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. My pokażemy ci, jak zrobić ją za grosze i to w dwóch wersjach!

Spinki - ciekawy i praktyczny akcent stylizacji

Spinki z perełkami to totalny hit tego lata. Królują na Instagramie, na festiwalach, na ulicach... Jeśli nie udało Ci się znaleźć idealnych albo chcesz wykorzystać ozdoby, które masz już w domu, spróbuj zrobić idealne spinki sama. My mamy sposób na perełki i kokardkę.

Bokserskie warkocze - ładne, modne i wygodne

Te warkocze były i wciąż są prawdziwym hitem. Wariacje na ich temat znajdziemy w każdym zakamarku Instagrama i na głowach młodych celebrytek. W powyższym wideo znajdziesz najprostszy sposób na to uczesanie.

Warkocze bokserskie to odwrócone warkocze francuskie. Włosy dzieli się na trzy sekcje i przeplata między sobą. W odróżnieniu od klasycznych warkoczy, pasma przeplata się od spodu. Dzięki temu splot wygląda zupełnie inaczej i bardziej odstaje od głowy. 

Makijaż - na festiwalu można więcej

Wiele z nas boi się bardzo kolorowych makijaży, ponieważ wydają się trudne do wykonania. Pokazujemy, że wcale nie musi tak być i można pomalować się tak także na festiwal. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony kolor i brokat. W wideo zdecydowaliśmy się na fiolet i makijaż w stylu "halo". 

Fluorescencyjne farbki - aby wyróżniać się nawet w ciemności

Wyobraź sobie, że wychodzisz z domu z ledwie widocznymi kropkami na twarzy. Docierasz do miejsca, w którym zamontowano lampę ultrafioletową i nagle okazuje, się, że twój makijaż świeci! To możliwe i na dodatek wcale nie kosztuje dużo.

Do wykonania takiego makijażu są potrzebne specjalne farbki. Możesz je kupić, ale z naszym przepisem wykonasz je również w domu.

Aby osiągnąć naprawdę spektakularny efekt, użyj kilku kolorów. Cały wzór zależy tylko od ciebie. Najlepszą częścią tej zabawy jest to, że wcale nie musisz ograniczać się do twarzy! Farbek możesz równie dobrze użyć do pomalowania ciała, na przykład dłoni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.