Najlepsze modele słuchawek dla biegaczy i sportowców - ranking TOP 5

Słuchawki sportowe to niezastąpiony gadżet dla każdego, kto nie wyobraża sobie aktywności fizycznej bez muzyki w tle. Nieważne czy biegasz, jeździsz na rowerze, czy ćwiczysz na siłowni - wytrzymałe i odporne na pot słuchawki to podstawa. Poniżej prezentujemy 5 najlepszych modeli, które znakomicie sprawdzą się podczas każdej aktywności.
Źródło: www.sklep.inlogic.pl Źródło: www.sklep.inlogic.pl brak informacji

Bose SoundSport

SoundSport - nowoczesne słuchawki marki Bose oparte na module bluetooth. Wyposażone w końcówki "StayHear", doskonale dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie wypadną nam w trakcie ćwiczeń. Słuchawki SoundSport są także odporne na wilgoć - nie straszny im ani pot, ani deszcz, dlatego znakomicie sprawdzą się podczas aktywności na świeżym powietrzu. Wbudowany mikrofon oraz funkcjonalny pilot ułatwiają odtwarzanie muzyki oraz umożliwiają odbieranie połączeń.

Źródło: www.groupon.com Źródło: www.groupon.com brak informacji

Jabra Sport Pulse

Słuchawki Jabra Sport Pulse to zaawansowany technologicznie sprzęt dedykowany wszystkim zapalonym sportowcom. Wyposażone w monitor tętna, dostarczają nam informacji o liczbie uderzeń serca na minutę, skutecznie zastępując pulsometry i opaski fitness. Jabra Sport Pulse posiadają także dedykowaną aplikację na smartfony, która pozyskuje dane o przebytej przez nas trasie. Po treningu możemy odtworzyć wszystkie zebrane podczas ćwiczeń informacje, które umożliwiają nam kontrolowanie intensywności naszego wysiłku.

Źródło: www.digitalzone.com.mt Źródło: www.digitalzone.com.mt brak informacji

Trevi JS 659

Trevi JS 659 to słuchawki, których ogromnym atutem jest cena. Stosunek kwoty, którą musimy za nie zapłacić, do jakości wychodzi zdecydowanie na plus. Funkcjonalne, praktyczne i wytrzymałe, znakomicie sprawdzają się podczas różnych aktywności. Model Trevi JS 659 charakteryzuje specyficzny pałąk, który pozwala objąć całe ucho i rozwiązuje problem wiecznie wypadających słuchawek. Wyposażone w silikonowe wkładki izolujące dźwięki z otoczenia, pozwalają na odcięcie się od zewnętrznych bodźców, umożliwiając całkowite skupienie się na treningu. 

Źródło: www.amazon.com Źródło: www.amazon.com brak informacji

Monster iSport Wireless

Monster iSport to słuchawki, które łączą w sobie sportowy charakter oraz znakomitej jakości brzmienie. Wyposażone w specjalnie wyprofilowany element o nazwie "SportClips" pewnie trzymają się ucha, gwarantując użytkownikom maksymalny komfort. Bateria Monster iSport zapewnia pięć godzin nieprzerwanej pracy, a wymienne nakładki o różnych rozmiarach pozawalają na dopasowanie wielkości słuchawek do indywidualnych potrzeb. Wygodne i ergonomiczne, gwarantują najwyższej jakości dźwięk, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców.

Źródło: www.allegro.pl Źródło: www.allegro.pl brak informacji

JBL E25BT

JBL E25BT to słuchawki, których atutem jest niezwykle długi czas działania - na jednym ładowaniu możemy słuchać muzyki nawet przez osiem godzin. Odporne na pot i wilgoć, doskonale układają się na szyi nie krępując naszych ruchów. Słuchawki JBL E25BT wyposażone są także w mikrofon oraz uniwersalny trzyprzyciskowy pilot, który pozwala na bezproblemowe przełączanie się między połączeniem telefonicznym, a muzyką z urządzenia przenośnego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.