Ola Nizio wygrała piątą edycję "The voice of Poland" i przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest nie do poznania

Kiedy wzięła udział w 5. edycji "The Voice of Poland", wszyscy okrzyknęli ją polską Adele. Po zwycięstwie zniknęła z show-biznesu, ale teraz wraca zupełnie odmieniona. Ola schudła 33 kg i jest nie do poznania!
Aleksandra Nizio wygrała 5. edycję 'The Voice of Poland' Aleksandra Nizio wygrała 5. edycję 'The Voice of Poland' www.instagram.com/olanizio_official

Aleksandra Nizio wygrała 5. edycję "The Voice of Poland"

W 2014 roku, kiedy Ola wzięła udział w 5. edycji "The Voice of Poland", wszyscy okrzyknęli ją polską Adele. Rzeczywiście dziewczyna w programie pokazała niesamowity talent. W tym czasie Nizio ważyła 33 kilogramy więcej niż teraz. 

Metamorfoza Oli Metamorfoza Oli www.instagram.com/olanizio_official

Metamorfoza Oli

O spektakularnej metamorfozie dziewczyny jako pierwsi dowiedzieli się jej fani na Instagramie. Ola chętnie pokazuje tam swoje zdjęcia i chwali się swoją niezwykłą metamorfozą. 

Piosenkarka cały czas się rozwija muzycznie Piosenkarka cały czas się rozwija muzycznie www.instagram.com/olanizio_official

Piosenkarka cały czas rozwija się muzycznie

Ola, choć na jakiś czas zniknęła z show-biznesu, to w tym czasie nie próżnowała i cały czas rozwijała swój muzyczny talent. Niedawno do sieci trafił jej nowy singiel "Kuloodporna", który już zdobył szerokie grono fanów. 

Ola schudła 33 kilogramy! Ola schudła 33 kilogramy! www.instagram.com/olanizio_official

Ola schudła 33 kilogramy!

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, Ola ważyła znacznie więcej niż teraz. Okazuje się, że piosenkarka już schudła 33 kilogramy i wygląda świetnie! Jak więc teraz prezentuje się piosenkarka?

Tak wygląda teraz zwyciężczyni 5. edycji 'The Voice of Poland' Tak wygląda teraz zwyciężczyni 5. edycji 'The Voice of Poland' www.instagram.com/olanizio_official

Tak wygląda teraz zwyciężczyni 5. edycji "The Voice of Poland"

Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia Oli, żeby zobaczyć znaczącą różnicę w jej wyglądzie. Gołym okiem widać, że Nizio ma teraz dużo szczuplejszą sylwetkę, chude nogi i znacznie mniejszy brzuch. 

Nizio zaczęła ćwiczyć na siłowni Nizio zaczęła ćwiczyć na siłowni www.instagram.com/olanizio_official

Nizio zaczęła ćwiczyć na siłowni

Żeby osiągnąć tak spektakularny efekt, potrzeba wiele wyrzeczeń. Główną zmianą, która pomogła jej schudnąć, były treningi na siłowni. Piosenkarka chętnie wrzuca zdjęcia ze swoich ćwiczeń.

Ola wygląda teraz świetnie Ola wygląda teraz świetnie www.instagram.com/olanizio_official

Ola wygląda teraz świetnie

Nie da się ukryć, że Ola wygląda teraz świetnie. Zrzucić 33 kilogramy to nie lada wyczyn, ale utrzymać taką sylwetkę również jest nie małym wyzwaniem. Znamy już takie historie, kiedy gwiazdy chudły bardzo dużo i bardzo szybko, ale niestety dopadał je efekt jojo. Mamy nadzieję, że u Oli tego efektu nie będzie. My gratulujemy tak spektakularnej metamorfozy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.