Przystojny Mikołaj Roznerski ostro ćwiczy na siłowni, ale właśnie zaczął inne treningi. Fani pytają "Kiedy KSW?" Będzie jak "Strachu" z Pittbula?

To jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Mikołaj Roznerski od zawsze bardzo dba o formę, ale teraz zaczął zupełnie nowe treningi. W sieci pojawiło się sporo komentarzy czy już wkrótce zobaczymy go w KSW.
Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych aktorów Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych aktorów www.instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych aktorów

Na widok Mikołaja Roznerskiego niektórym kobietom miękną kolana. I wcale nas to nie dziwi. Aktor to niezłe ciacho. Niestety jego ostatni związek z Marceliną Zawadzką skończył się szybciej niż chyba wszyscy przypuszczali. 

Roznerski bardzo dba o formę Roznerski bardzo dba o formę www.instagram.com/mroznerski

Roznerski bardzo dba o formę

Od lat aktor może pochwalić się naprawdę umięśnioną sylwetką. Wielokrotnie mogliśmy go spotkać w warszawskich siłowniach, ale od niedawna Mikołaj robi jeszcze coś więcej. 

Mikołaj zaczął trenować sztuki walki Mikołaj zaczął trenować sztuki walki www.instagram.com/mroznerski

Mikołaj zaczął trenować sztuki walki

Choć na jego profilu na Instagramie nie ma wielu zdjęć, to ostatnie posty, to fotki z treningów w klatce. Roznerski pochwalił się, że ostro trenuje w jednym z klubów MMA. 

Fani pytają o KSW Fani pytają o KSW www.instagram.com/mroznerski

Fani pytają o KSW

Pod zdjęciami pojawia się coraz więcej komentarzy o to czy już wkrótce zobaczymy aktora w klatce podczas gali KSW. Z drugiej strony wcale byśmy się nie zdziwili gdyby w końcu to nastąpiło bo ostatnio w swojej debiutanckiej walce mogliśmy obserwować Tomasza Oświecińskiego, który wygrał z Popkiem

Mikołaj nie odpuszcza Mikołaj nie odpuszcza www.instagram.com/mroznerski

Mikołaj nie odpuszcza

Jak widać na załączonym zdjęciu, aktor bardzo przykłada się do swoich sparingów i widać, że jest po nich niesamowicie zmęczony. Nawet tuż po treningu wygląda bosko, co zauważyły także jego fanki okazując to mnóstwem serduszek w komentarzach. 

Czy aktor przygotowuje się do jakieś walki? Czy aktor przygotowuje się do jakieś walki? www.instagram.com/mroznerski

Czy aktor przygotowuje się do jakieś walki?

Biorąc pod uwagę fakt, że aktor coraz częściej wrzuca zdjęcia z ringu, to możemy snuć domysły, że Mikołaj albo rzeczywiście przygotowuje się do jakieś walki albo do nowej roli. Dobrze wiemy, że sztuki walki świetnie wpływają na naszą sylwetkę więc teraz pozostaje nam tylko czekać na jakieś zdjęcie Mikołaja bez koszulki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.