Ten trening to prawdziwy spalacz tłuszczu, podkręca metabolizm i rzeźbi ciało. Pokochały go modelki i Ania Lewandowska

W sieci możemy zaobserwować zupełnie nowy trend treningowy. Coraz więcej gwiazd i top modelek zamiast zwykłych treningów cardio stawia na coś mocniejszego i jeszcze bardziej efektownego. Trend, o którym mowa to boks. Treningi bokserskie pokochały takie gwiazdy jak Ellie Goulding, Gigi Hadid, Sylwia Nowak, a do tego grona dołączyła właśnie Ania Lewandowska, która na swoim Instagramie pokazała jak wygląda jej trening w takim wydaniu. Nawet 30 minut dziennie boksowania pozwoli ci wyrzeźbić i wysmuklić swoje ciało. Jak ćwiczy Ania? Zobacz !
Ten trening to prawdziwy spalacz tłuszczu Ten trening to prawdziwy spalacz tłuszczu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ten trening to prawdziwy spalacz tłuszczu, podkręca metabolizm i rzeźbi ciało. Pokochały go modelki i Ania Lewandowska

W sieci możemy zaobserwować zupełnie nowy trend treningowy. Coraz więcej gwiazd i top modelek zamiast zwykłych treningów cardio stawia na coś mocniejszego i jeszcze bardziej efektownego. Trend, o którym mowa to boks.

Treningi bokserskie pokochały takie gwiazdy jak Ellie Goulding, Gigi Hadid, Sylwia Nowak, a do tego grona dołączyła właśnie Ania Lewandowska, która na swoim Instagramie pokazała jak wygląda jej trening w takim wydaniu. Nawet 30 minut dziennie boksowania pozwoli ci wyrzeźbić i wysmuklić swoje ciało. Jak ćwiczy Ania? Zobacz !

Ania Lewandowska boksuje w worek Ania Lewandowska boksuje w worek www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska stawia na trening bokserski, który pokazuje na swoim Instagramie

Ania Lewandowska przez wiele lat była czołową zawodniczką karate na świecie. Niejednokrotnie zdobywała medale na Mistrzostwach Polski, Europy czy Świata. Karate to sport, w którym wykonuje się ciosy i kopnięcia. Dzięki temu Ania ma doskonałą podstawę do treningów bokserskich. 

Na swoim Instagramie Ania pokazała jak boksuje w worek. Trzeba przyznać, że ciosy, które wyprowadza trenerka są naprawdę mocne. W podpisie pod wideo czytamy również o tym, że Ania mocno trzyma kciuki za Joannę Jędrzejczyk, która 4 listopada po raz kolejny stoczy walkę na gali UFC.

Myślicie, że Ania mogłaby być zawodniczką MMA?

Trening boksu spala bardzo dużo kalorii, w krótkim czasie Trening boksu spala bardzo dużo kalorii, w krótkim czasie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Korzyści płynące z treningu bokserskiego

Jeżeli jesteśmy już przy treningu bokserskim, to warto wymienić kilka korzyści z niego płynących. 

Boks korzystnie wpływa na całokształt sprawności motorycznych człowieka. Kształtuje wolę walki, wytrwałość w dążeniu do celu, sprawność fizyczną. Dzięki treningowi boksu można w dość krótkim czasie znacznie poprawić sprawność motoryczną, sylwetkę i ogólne samopoczucie. Kobiety trenujące Boks zauważają już po krótkim czasie, że stają się silniejsze nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Doskonale pomaga on bowiem rozładować napięcie i utrzymać spokój ducha. Uprawianie boksu stało się bardzo modne wśród kobiet przez niewiarygodnie szybkie efekty wyszczuplenia i ujędrnienia ciała, poprawę sprawność fizycznej i zwiększenie pewności siebie.
Czyli wszystko to, na czym zależy nowoczesnym kobietom, chcącym zadbać o ciało i umysł. 

Ania Lewandowska stworzyła aplikację treningową Ania Lewandowska stworzyła aplikację treningową www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania pod filmikiem zdradziła również swój najnowszy projekt

W poście treningowym Ania Lewandowska nie tylko napisała o tym, jak ważna jest organizacja młodej mamy, ale również zdradziła nad czym tak intensywnie pracuje. 

Już wkrótce w sieci pojawi się jej kolejny projekt. Tym razem trenerka postanowiła stworzyć aplikację treningową, która ma pomóc jej fankom jeszcze bardziej w treningu. Wiemy, że większość kobiet nie ma czasu na trening na siłowni, dlatego taka aplikacja może być strzałem w dziesiątkę. 

Myślcie, że tak jak wszystko czego się Ania dotknie i ten pomysł okaże się ogromnym sukcesem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.