Tak relaksują się nasi piłkarze przed meczem z Ukrainą

Już dzisiaj naszą reprezentację czeka mecz z Ukrainą! Zobaczcie, jak spędzili wolne dni i jak nabierali sił przed dzisiejszym spotkaniem!
Dzisiaj kolejny mecz Euro 2016. Reprezentacja Polski zmierzy się z Ukrainą. Zobaczcie, jak przed tym ważnym spotkaniem relaksowali się nasi piłkarze i nabierali sił na dzisiejsze starcie! Dzisiaj kolejny mecz Euro 2016. Reprezentacja Polski zmierzy się z Ukrainą. Zobaczcie, jak przed tym ważnym spotkaniem relaksowali się nasi piłkarze i nabierali sił na dzisiejsze starcie! www.instagram.com/_rl9
Wolny czas kontuzjowany Wojciech Szczęsny spędził ze swoją świeżo upieczoną żoną - Mariną Łuczenko Szczęsną. Wolny czas kontuzjowany Wojciech Szczęsny spędził ze swoją świeżo upieczoną żoną - Mariną Łuczenko Szczęsną. .
Kapitan naszej drużyny - Robert Lewandowski - również znalazł czas dla swojej żony Anny Lewandowskiej. Wspólnie wybrali się na plażę i spędzili miłe popołudnie. Kapitan naszej drużyny - Robert Lewandowski - również znalazł czas dla swojej żony Anny Lewandowskiej. Wspólnie wybrali się na plażę i spędzili miłe popołudnie. .
Robert Lewandowski często podkreśla, że to właśnie Anna jest dla niego największym wsparciem. Robert Lewandowski często podkreśla, że to właśnie Anna jest dla niego największym wsparciem. .
Artur Boruc pochwalił się na swoim Instagramowym koncie zdjęciem ze spaceru słonecznym wybrzeżem Francji. Artur Boruc pochwalił się na swoim Instagramowym koncie zdjęciem ze spaceru słonecznym wybrzeżem Francji. www.instagram.com/arturboruc/
Nie mogło zabraknąć treningów golfa, w towarzystwie trenera Adama Nawałki. Nie mogło zabraknąć treningów golfa, w towarzystwie trenera Adama Nawałki. .
Podobno piłkarze z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w lekcjach gry w golfa. Podobno piłkarze z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w lekcjach gry w golfa. .
Nasi piłkarze często wybierali się na przejażdżki rowerowe. Nasi piłkarze często wybierali się na przejażdżki rowerowe. .
Podkreśla się, że w naszym zespole panuje wyjątkowo sprzyjająca atmosfera. Zresztą, widać to dokładnie na zdjęciach - piłkarze bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Podkreśla się, że w naszym zespole panuje wyjątkowo sprzyjająca atmosfera. Zresztą, widać to dokładnie na zdjęciach - piłkarze bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. .
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.