Belfie. Zdjęcia pośladków hitem wśród polskich fitnessek [GALERIA]

Pupa może być jednym z największych atutów kobiecej sylwetki. Wiedzą o tym dziewczyny, które na co dzień ciężko pracują na swoje krągłości. Pospolite jak dotąd selfie, choć nadal popularne, jest powoli wypierane przez "butt selfie - belfie", czyli zdjęcie pośladków. Chodakowska, Szostak, czy Deynn już podchwyciły ten trend!
Pupa może być jednym z największych atutów kobiecej sylwetki. Wiedzą o tym dziewczyny, które na co dzień ciężko pracują na swoje krągłości. Pospolite jak dotąd selfie, choć nadal popularne, jest powoli wypierane przez Pupa może być jednym z największych atutów kobiecej sylwetki. Wiedzą o tym dziewczyny, które na co dzień ciężko pracują na swoje krągłości. Pospolite jak dotąd selfie, choć nadal popularne, jest powoli wypierane przez "butt selfie - belfie", czyli zdjęcie pośladków. Chodakowska, Szostak, czy Deynn już podchwyciły ten trend! instagram.com
Ewa Chodakowska jako najpopularniejsza w Polsce trenerka fitness chce dać jak najlepszy przykład swoim podopiecznym. Jej belfie na Instagramie ma prawie 20 tys. polubień.  
<br><br>
- Nie pozwól innym, aby decydowali jak masz żyć. Tylko ty możesz o tym zdecydować. Tylko Ty możesz napisać swoją historię, dlatego nie pozwól by inni zrobili to za Ciebie - napisała Ewa pod zdjęciem. Ewa Chodakowska jako najpopularniejsza w Polsce trenerka fitness chce dać jak najlepszy przykład swoim podopiecznym. Jej belfie na Instagramie ma prawie 20 tys. polubień.

- Nie pozwól innym, aby decydowali jak masz żyć. Tylko ty możesz o tym zdecydować. Tylko Ty możesz napisać swoją historię, dlatego nie pozwól by inni zrobili to za Ciebie - napisała Ewa pod zdjęciem. instagram.com/chodakowskaewa
Natalia Gacka jest trenerem, dietetykiem oraz Mistrzynią Świata Fitnessu Sylwetkowego. Jest dumna ze swojego ciała i takimi zdjęciami na pewno motywuje innych do pracy. Natalia Gacka jest trenerem, dietetykiem oraz Mistrzynią Świata Fitnessu Sylwetkowego. Jest dumna ze swojego ciała i takimi zdjęciami na pewno motywuje innych do pracy. instagram.com/nataliagacka
Małgorzata Mączyńska jest Mistrzynią Polski Bikini Fitness, trenerem personalnym oraz modelką fitness. 
<br><br>
- Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz - mówi Małgosia. Małgorzata Mączyńska jest Mistrzynią Polski Bikini Fitness, trenerem personalnym oraz modelką fitness.

- Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz - mówi Małgosia. instagram.com/maczifit
Sylwia Szostak jest trenerem personalnym. Wcześniej pracowała jako modelka, jednak postanowiła poświęcić swoje życie fitnessowi. 
<br><br>
- Tęskno za latem. Hmm??? A na przekór, teraz jest najlepszy czas...na co? A na to, żeby doszlifować się i zmienić na lepsze, kiedy temperatury jeszcze nas nie zmuszają, do krótkich rękawów i nogawek. Nie czekaj do ostatniej chwili. Spraw, by za kilka miesięcy nie dopadły Cię wyrzuty sumienia, że nie wystartowałeś teraz. 
Nie przekładaj siebie na pózniej! - motywuje Sylwia. Sylwia Szostak jest trenerem personalnym. Wcześniej pracowała jako modelka, jednak postanowiła poświęcić swoje życie fitnessowi.

- Tęskno za latem. Hmm??? A na przekór, teraz jest najlepszy czas...na co? A na to, żeby doszlifować się i zmienić na lepsze, kiedy temperatury jeszcze nas nie zmuszają, do krótkich rękawów i nogawek. Nie czekaj do ostatniej chwili. Spraw, by za kilka miesięcy nie dopadły Cię wyrzuty sumienia, że nie wystartowałeś teraz. Nie przekładaj siebie na pózniej! - motywuje Sylwia. instagram.com/sylviafitness
Katarzyna Dziurska jest Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy oraz Mistrzynią Polski w Bikini Fitness. Kasia jest także instruktorem tańca oraz fitnessu z bogatym doświadczeniem. Jej sylwetka naprawdę robi wrażenie. 
<br><br> 
- Ciężka praca się opłaca! Kocham ciężary! - napisała Kasia pod swoim belfie. Katarzyna Dziurska jest Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy oraz Mistrzynią Polski w Bikini Fitness. Kasia jest także instruktorem tańca oraz fitnessu z bogatym doświadczeniem. Jej sylwetka naprawdę robi wrażenie.

- Ciężka praca się opłaca! Kocham ciężary! - napisała Kasia pod swoim belfie. instagram.com/kasiadziurska_trenerpersonalny
Anna Skura jest autorką znanego bloga What Anna Wears. Jej pasją sa podróże oraz sport. Kocha fotografię i biega maratony. 
Anna Skura jest autorką znanego bloga What Anna Wears. Jej pasją sa podróże oraz sport. Kocha fotografię i biega maratony. instagram.com/whatannawears
Marita Surmaa jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Łączy świat mody i fitnessu. Ciężko trenuje na siłowni, żeby utrzymać swoje ciało w nieskazitelnej formie. 
<br><br>
- Pośladki napompowane! - chwali się pod zdjęciem Deynn. 
Marita Surmaa jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Łączy świat mody i fitnessu. Ciężko trenuje na siłowni, żeby utrzymać swoje ciało w nieskazitelnej formie.

- Pośladki napompowane! - chwali się pod zdjęciem Deynn. instagram.com/deynn
Patrycja Bogdanowicz jest trenerem personalnym oraz instruktorką fitnessu. Jest też pasjonatką zdrowego gotowania. Codziennie motywuje swoich 30 tys. fanów na Instagramie do treningu.
<br><br>
- U mnie dziś poślady! - napisała Patii pod zdjęciem. Patrycja Bogdanowicz jest trenerem personalnym oraz instruktorką fitnessu. Jest też pasjonatką zdrowego gotowania. Codziennie motywuje swoich 30 tys. fanów na Instagramie do treningu.

- U mnie dziś poślady! - napisała Patii pod zdjęciem. instagram.com/patii_b_
Sylwia Sobota jest trenerem personalnym oraz Mistrzynią Polski Bikini Fitness. Ma prawie 20 tys. fanów na Facebooku. 
<br><br>
- Sięgaj po niemożliwe i pnij się w górę jak najszybciej - motywuje Sylwia. Sylwia Sobota jest trenerem personalnym oraz Mistrzynią Polski Bikini Fitness. Ma prawie 20 tys. fanów na Facebooku.

- Sięgaj po niemożliwe i pnij się w górę jak najszybciej - motywuje Sylwia. instagram.com/sylwia_sobota
Paula Banot jest Mistrzynią Polski, Vice Mistrzynią Europy oraz II Vice Mistrzynią Świata Bikini Fitness. Posiada także licencję trenera personalnego.
<br><br>
- Na co dzień tego nie widzę i ciągle narzekam, że pupa jest za mała i nic nie rośnie. Dopiero po zdjęciach widzę, że znów zrobiłam progress! Ciężka praca popłaca! Dąż do celu i się nie poddawaj! Walcz o swoje marzenia, nawet gdy wydaje się to niemożliwe!!! Gwarantuje Ci, że wszystko jest możliwie jeżeli się przyłożysz z całych sił! - motywuje do treningu pośladków Paula, Paula Banot jest Mistrzynią Polski, Vice Mistrzynią Europy oraz II Vice Mistrzynią Świata Bikini Fitness. Posiada także licencję trenera personalnego.

- Na co dzień tego nie widzę i ciągle narzekam, że pupa jest za mała i nic nie rośnie. Dopiero po zdjęciach widzę, że znów zrobiłam progress! Ciężka praca popłaca! Dąż do celu i się nie poddawaj! Walcz o swoje marzenia, nawet gdy wydaje się to niemożliwe!!! Gwarantuje Ci, że wszystko jest możliwie jeżeli się przyłożysz z całych sił! - motywuje do treningu pośladków Paula, instagram.com/paulabanot_bikinifitness
Klaudia Bembenik jest trenerem fitness oraz modelką. Dumnie pokazuje wysportowane ciało swoim 10 tys. fanom na Instagramie. 
<br><br>
- Rezygnujesz ze swoich marzeń po jednej porażce? Zaangażowanie, cierpliwość, ciężka praca i wiara w swoje możliwości sprawi, że osiągniesz to, czego pragniesz! - napisała pod swoim belfie Klaudia. Klaudia Bembenik jest trenerem fitness oraz modelką. Dumnie pokazuje wysportowane ciało swoim 10 tys. fanom na Instagramie.

- Rezygnujesz ze swoich marzeń po jednej porażce? Zaangażowanie, cierpliwość, ciężka praca i wiara w swoje możliwości sprawi, że osiągniesz to, czego pragniesz! - napisała pod swoim belfie Klaudia. instagram.com/bembenikklaudia
Kasia jest trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Interesuje się także dietetyką. Na Instagramie śledzi ją 7 tys. fanów.  
<br><br>
- Ciało jest jak plastelina, to od Ciebie zależy jaką formę przyjmie - motywuje Kasia. Kasia jest trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Interesuje się także dietetyką. Na Instagramie śledzi ją 7 tys. fanów.

- Ciało jest jak plastelina, to od Ciebie zależy jaką formę przyjmie - motywuje Kasia. instagram.com/kasia_m_fitness
Paula Lewczuk jest zawodniczką bikini fitness, trenerem personalnym oraz wegetarianką. Na Instagramie ma prawie 10 tys. fanów.  
<br><br>
- Wegetarianka i ma mięśnie?! Jak to możliwe?! Codziennie staram się udowadniać, iż można dobrze wyglądać i przede wszystkim się czuć fizycznie ale i psychicznie - mówi Paula. 
<br><br>
- Pomimo iż pośladki nigdy nie były moja słabą partią, to zawsze powtarzam, że zdrowej pupy nigdy za wiele! - dodaje. Paula Lewczuk jest zawodniczką bikini fitness, trenerem personalnym oraz wegetarianką. Na Instagramie ma prawie 10 tys. fanów.

- Wegetarianka i ma mięśnie?! Jak to możliwe?! Codziennie staram się udowadniać, iż można dobrze wyglądać i przede wszystkim się czuć fizycznie ale i psychicznie - mówi Paula.

- Pomimo iż pośladki nigdy nie były moja słabą partią, to zawsze powtarzam, że zdrowej pupy nigdy za wiele! - dodaje. instagram.com/paulalewczuk
Julia Fusiecka startuje w zawodach bikini fitness, trenuje podopiecznych i pracuje z dziećmi. 
<br><br>
- Obiecałam sobie, że do tych zawodów nie zrobię ani minuty kardio... zobaczymy jak pójdzie - napisała Julia. Julia Fusiecka startuje w zawodach bikini fitness, trenuje podopiecznych i pracuje z dziećmi.

- Obiecałam sobie, że do tych zawodów nie zrobię ani minuty kardio... zobaczymy jak pójdzie - napisała Julia. instagram.com/juliafusiecka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.