Pantene Pro-V - technologia antyoksydantów zapobiega uszkodzeniom włosów

Pantene Pro-V wprowadza szampony z nową formułą najnowszej generacji. Potwierdzona badaniami klinicznymi formuła zapobiega uszkodzeniom wynikającym z działania minerałów o silnych właściwościach oksydacyjnych, takich jak miedź. Dzięki temu włosy są zdrowsze i piękniejsze z każdym myciem.
Pielęgnacja włosów Pielęgnacja włosów Shutterstock

Technologia antyoksydantów zapobiegających uszkodzeniom włosów

Eksperci Pantene Pro-V Hair Research Institute odkryli, że bez względu na kształt, rozmiar czy pochodzenie etniczne, we włosach każdego człowieka odkładają się minerały zawarte w wodzie, w szczególności miedź. Oksydacja jest naturalnym procesem utleniania, który sprawia, że miąższ jabłka brązowieje, monety z czasem matowieją, a skóra przedwcześnie się starzeje. Obecność minerałów w wodzie jest niezbędna dla zdrowia naszego organizmu. Gromadzenie się nadmiernych ilości minerałów o silnych właściwościach oksydacyjnych wewnątrz włosów może być jednak dla nich szkodliwe, ponieważ wynikiem utleniania są wolne rodniki, które uszkadzają komórki.

Podczas każdego mycia narażamy, więc nasze włosy na uszkodzenia spowodowane naturalną obecnością miedzi w wodzie z kranu. W miarę upływu czasu uszkodzenia te osłabiają strukturę włosów, sprawiając, że są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane stylizacją a także na rozdwajanie, łamanie i puszenie się.

To przełomowe odkrycie znacznie przyspieszyło pracę naukowców nad rozwiązaniem problemu niesfornych i pozbawionych witalności włosów. Wykorzystując odkrycia fizyki kwantowej, opracowali oni technologię antyoksydantów zapobiegających uszkodzeniom, zawierającą EDDS - "inteligentny magnes mineralny", który identyfikuje i pomaga neutralizować nadmiar miedzi we wnętrzu włosów, zapobiegając powstawaniu uszkodzeń. EDDS jest teraz obecny we wszystkich szamponach i produktach 2 w 1.

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja

Szampon Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja

Szampon wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować ich naturalne piękno. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera mikrocząsteczki odżywcze, dzięki którym pomaga usunąć oznaki uszkodzeń sprawiając by włosy wyglądały zdrowo i lśniąco.

wzbogacony jeswzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować ich naturalne piękno. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera mikrocząsteczki odżywcze, dzięki którym pomaga usunąć oznaki uszkodzeń* sprawiając by włosy wyglądały zdrowo i lśniąco.
Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy

Szampon Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy

Szampon wzbogacony o formułę EDDS pozwala cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Łączy zaawansowaną technologię Pro-V z odżywczym olejkiem arganowym. Szampon posiada unikalny kompleks Cassia, który pomaga tworzyć na powierzchni włosa warstwę chroniącą przed uszkodzeniami podczas szczotkowania. Składniki zawarte w szamponie pomagają odżywiać i chronić zewnętrzną powierzchnię włosa już po pierwszym zastosowaniu.

Szampon Pantene Pro-V  Nature Fusion  Oil Therapy
w okazje.info
Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosow Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosow Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosow

Szampon Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów

Szampon wzbogacony o formułę EDDS. Wzmacnia włosy na całej długości, od nasady po same końce. Kompleks opracowany przez naukowców Pantene Pro-V Hair Research Institute pomaga utrzymać integralność struktury włosa w jego wnętrzu ? strefie najbardziej narażonej na uszkodzenia, redukując w ten sposób wypadanie włosów.

Pantene Pro-V Aqua Light Szampon Pantene Pro-V Aqua Light Szampon Pantene Pro-V Aqua Light Szampon

Szampon Pantene Pro-V Aqua Light

Szampon wzbogacony o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Lekki szampon ze wzmacniającymi mikrocząsteczkami głęboko oczyszcza cienkie i pozbawione objętości włosy. Pomaga wzmocnić włosy bez ich obciążenia.

Szampon Pantene Pro-V Aqua Light
1 opinia w okazje.info
Pantene Pro-V Ochrona Koloru i Blask Szampon Pantene Pro-V Ochrona Koloru i Blask Szampon Pantene Pro-V Ochrona Koloru i Blask Szampon

Szampon Pantene Pro-V Ochrona Koloru i Blask

Szampon wzbogacony o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS. Zawarta w nim formuła o podwójnym działaniu głęboko oczyszcza farbowane włosy i pomaga chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją oraz zapewnić zdrowo wyglądającą intensywność koloru i blask.

Szampon Pantene Pro-V Ochrona Koloru i Blask
w okazje.info
Pantene Pro-V Odnowa Nawilzenia Pantene Pro-V Odnowa Nawilzenia Pantene Pro-V Odnowa Nawilzenia

Szampon Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia

Szampon  wzbogacony o formułę EDDS. Zawarte w szamponie mikrocząsteczki nawilżające działają nawet na najsuchsze partie włosów. Pomagają chronić ich naturalną warstwę lipidową przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem.

Szampon Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia
w okazje.info
Pantene Pro-V Większa Objetość Pantene Pro-V Większa Objetość Pantene Pro-V Większa Objetość

Szampon Pantene Pro-V Większa Objętość

Szampon wzbogacony jest o formułę EDDS. Zawiera unoszące mikrocząsteczki, które pomagają wzmocnić włosy, aby wyglądały gęsto i zdrowo, bez obciążania.

Szampon Pantene Pro-V Większa Objętość
w okazje.info
Pantene Pro-V Codzienna Pielęgnacja Pantene Pro-V Codzienna Pielęgnacja Pantene Pro-V Codzienna Pielęgnacja

Szampon Pantene Pro-V Codzienna Pielęgnacja

Wzbogacony o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Delikatnie oczyszcza i odżywia włosy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.