20 minutowy trening, który pomoże ci spalić tkankę tłuszową

Każda z nas marzy o szczupłej wysportowanej sylwetce. Żeby taką osiągnąć musisz nie tylko zdrowo się odżywiać, ale też regularnie ćwiczyć. Dzisiaj przygotowałam dla was trening, który podkręca metabolizm i spala tkankę tłuszczową. Zacznij trening od kilkuminutowej rozgrzewki. Będzie ciężko, ale będzie warto. Zaczynamy.

Burpess

Przyjmij pozycję na baczność. Następnie połóż ręce na podłodze i energicznym ruchem wyrzuć biodra do tyłu, jednocześnie ugnij ramiona i wykonaj pompkę. Wracając do pozycji wyjściowej wykonaj wyskok w górę. 

Krab

Zacznij od podporu na macie. Następnie oderwij od podłoża jedną rękę i tą samą nogę. Wykonaj nogą wypad do przodu tak jakbyś chciała wykonać siad płotkarski. Nie opieraj biodra na macie, trzymaj je uniesione do góry. Powtórz na drugą stronę. 

Przysiad - wyskok

Wykonaj przysiad, a następnie wyskocz energicznie do góry. Wyląduj w pozycji przysiadu. Pamiętaj żeby twoje plecy podczas wykonywania tego ćwiczenia były proste. 

Wspinaczka

Przyjmij pozycję podporu. Kolejny krok to naprzemienna praca nogami. Przyciągaj kolana do klatki piersiowej i wyrzucaj nogi do tyłu. 

Przysiad z ciosem w bok

Zacznij od wykonania przysiadu. Następnie energicznym ruchem zrotuj biodra w jedną ze stron i wykonaj cios. Powróć do pozycji przysiadu i wykonaj tą samą sekwencje na drugą stronę. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.