Czas na przekąskę? Oto pomysły na szybkie i zdrowe słodycze [3 PRZEPISY]

Nie lubisz gotować? A może wydaje ci się, że to trudna sztuka, którą nie każdy może opanować? Nic bardziej mylnego! Gotowanie jest dziecinnie proste. Dzięki przepisom od Fitlovebox, już nigdy więcej nie będziesz chciała opuścić kuchni.

Energetyczny koktaj z owocami

Największą zaletą koktajlu oprócz owoców jest młody jęczmień. To doskonałe źródło witamin i składników mineralnych. Zawartość witaminy C jest większa niż w soku pomarańczowym, a beta-karotenu większa niż w marchwi. Zawiera również egzogenne aminokwasy i błonnik pokarmowy.

Fitlovebox to pudełko, które pomoże ci zadbać o zdrowie. Co miesiąc otrzymasz 5 nowych i zdrowych produktów oraz książeczkę z przepisami. W filmie wykorzystano produkty, które znajdują się w majowym pudełku. Tutaj zamówisz Fitlovebox

Omlet na słodko

Słodki omlet to bardzo popularna przekąska lub pomysł na śniadanie. Jego największą zaletą jest wykorzystanie kokosa w postaci mleka oraz oleju. Zawierają dużo kwasów tłuszczowych: linolenowego, stearynowego, laurynowego i kaprylowego. Nie zawierają cholesterolu i średniodługich kwasów tłuszczowych dzięki czemu, bardzo szybko trafiają do wątroby i zostają przekształcone w energię. Dzięki temu nie są magazynowane w postaci tkanki tłuszczowej. Mleko kokosowe posiada również witaminę C, K, witaminy z grupy B, wapń, magnez, żelazo, fosfor, potas czy sód.

Lody bananowe

Największą zaletą lodów bananowych jest zawartość tahini. Jest cennym źródłem białka, magnezu, witaminy z grupy B, zdrowych tłuszczy, wapnia, węglowodanów, aminokwasów oraz przeciwutleniaczy. Choć w wyglądzie i smaku może przypominać masło orzechowe jest zdecydowanie zdrowa. Dlaczego? Mogą ją spożywać również osoby, które mają uczulenie na orzechy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.