Halle Berry zawsze przed treningiem je taki posiłek. To dzięki niemu tak wygląda?

Halle Berry to jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie. Gwiazda nie tylko zdrowo się odżywia, ale również intensywnie ćwiczy. Co je przed treningiem i dzięki czemu ma taką figurę? Sprawdź!
Halle Berry to znana aktorka Halle Berry to znana aktorka www.instagram.com/halleberry

Halle Berry to znana aktorka

Jest nie tylko piękna i znana, ale również niesamowicie zdolna. Jej kariera do dziś jest bardzo owocna w duże produkcje filmowe. Halle Berry jest także laureatką Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok".

Gwiazda ma 51 lat Gwiazda ma 51 lat www.instagram.com/halleberry

Gwiazda ma 51 lat

Aż ciężko w to uwierzyć, że Halle Berry jest już po 50-tce. Biorąc pod uwagę fakt, jak wygląda dalibyśmy jej maksymalnie 40 lat. W czym tkwi sekret jej młodości? Zobaczcie niżej. 

Aktorka uwielbia jogę Aktorka uwielbia jogę www.instagram.com/halleberry

Aktorka uwielbia jogę

To właśnie w dużym stopniu dzięki niej gwiazda wygląda jak wygląda. Joga ma korzystny wpływ na wygląd naszej skóry, a także jej długie uprawianie przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia się. 

Jest mamą Jest mamą www.instagram.com/halleberry

Jest mamą

Mimo tego, że gwiazda jest po dwóch porodach to nadal może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu. Nie da się ukryć, że jest to nie lada wyzwanie, dlatego tym bardziej jej praca nad własną sylwetką jest godna pochwały. 

Cudowny sposób Halle Berry Cudowny sposób Halle Berry www.instagram.com/halleberry

Cudowny sposób Halle Berry

W jednym z wywiadów trener Halle Berry zdradził, że sekret jej szczupłej sylwetki tkwi w mieszance buraka, moringi i korzeniu maca. Halle Berry rozpuszcza suplement w wodzie i pije go 30 minut przed treningiem, zawsze na pusty żołądek - efekt wtedy jest jeszcze lepszy. 

Nie tylko suplementy, ale również ciężka praca Nie tylko suplementy, ale również ciężka praca www.instagram.com/halleberry

Nie tylko suplementy, ale również ciężka praca

Nie myślcie sobie, że taki napój sam w sobie działa cuda. Oczywiście żeby zobaczyć jakikolwiek efekt ważna jest także aktywność fizyczna i zdrowa dieta. Patrząc na Halle Berry chyba sami zaczniemy spożywać takie suplementy, bo która z nas nie chciałby tak wyglądać w wieku 51 lat? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.