Tylko nam Sandra Kubicka opowiedziała o swoich niezawodnych dietetycznych trikach, dzięki którym może się pochwalić seksownym ciałem

Sandra Kubicka jest jedną z najpiękniejszych polskich modelek, która została doceniona także za granicą. Tylko nam zdradziła swoje sposoby na fit sylwetkę!
Sandra zdradziła nam jak radzi sobie z jej uporczywym problemem czyli zatrzymującą się wodą Sandra zdradziła nam jak radzi sobie z jej uporczywym problemem czyli zatrzymującą się wodą www.instagram.com/sandrakubicka

Kobiety marzą, by mieć ciało, jak ona

Jej figurą zachwycają się wszystkie media w Polsce, a także zagraniczne. Wcale nas nie dziwi fakt, że marki z bielizną i kostiumami kąpielowymi pragną, by Sandra pojawiła się w ich kampaniach. Tylko nam modelka zdradziła swoje niezawodne triki na szczupłą sylwetkę. O jakich sposobach mowa? Zobaczcie sami!

Masz problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie? Sandra doskonale wie, jak sobie z nim poradzić.

- "Na kilka dni przed ważną sesją piję litry, litry, wody, a na dzień przed odcinam wodę. Dokładnie tak samo jak kulturyści i zawodniczki bikini fitness".

Sandra także regularnie korzysta z sauny, która pomaga się wypocić, podkręcić przemianę materii i sprawić, by skóra była gładka i dobrze nawilżona.

Raz w tygodniu Sandra pozwala sobie na wszystko na co ma ochotę Raz w tygodniu Sandra pozwala sobie na wszystko na co ma ochotę www.instagram.com/sandrakubicka

Raz w tygodniu Sandra pozwala sobie na wszystko na co ma ochotę

Kubicka opowiedziała nam również, jak wygląda jej dieta i czy pozwala sobie czasem na jakieś małe odstępstwa od niej. 

- "Sześć dni w tygodniu jem zdrowo, ale w niedzielę popuszczam sobie. Nie ważne czy na śniadanie zjem czekoladę, pączki czy na kolację naleśniki z nutella. To wszystko jest dla równowagi, bo przecież można zwariować jakby się całe życie miało być na diecie".

Sandra Kubicka sama przygotowuje sobie izotoniki Sandra Kubicka sama przygotowuje sobie izotoniki www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka sama przygotowuje sobie izotoniki

Kiedy dużo trenujemy nie możemy zapominać o dostarczaniu do naszego organizmu niezbędnych witamin i minerałów, o których gwiazda także wspomniała podczas naszej rozmowy. Sandra powiedziała, że nie korzysta z soli kuchennej, ale zamieniła ją na morską, która jest zdecydowanie zdrowsza. Kubicka zdradziła nam również jej przepis na domowy izotonik, który jest bardzo prosty w przygotowaniu. 

Co potrzebujesz: 

- woda, 

- sól morska, 

- cytryna, 

-miód, 

Przygotowanie: 

W zależności od tego jak dużą ilość napoju chcesz przygotować proporcje są różne i każdy powinien sam wyczuć czego w napoju potrzebuje najwięcej. Bazą jednak mimo wszystko jest woda z cytryną, a do niej dodajemy kilka ziarenek soli i łyżeczkę miodu. 

Sandra stosuje różne kąpiele, które wspomagają jej proces regeneracji po treningu lub usuwają nadmiar wody Sandra stosuje różne kąpiele, które wspomagają jej proces regeneracji po treningu lub usuwają nadmiar wody www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra stosuje różne kąpiele, które wspomagają jej proces regeneracji po treningu lub usuwają nadmiar wody

Na koniec modelka opowiedziała nam jak w prosty sposób zregenerować zmęczone ciało po mocnym treningu, a także czy stosuje jakieś inne triki przed wielkimi wyjściami. 

W kwestii wielkich wyjść to modelka zazwyczaj dzień przed nimi zapewnia sobie relaks w gorącej wodzie z solą morską, która skutecznie usuwa nadmiar wody z naszego ciała, a przez to stajemy się bardziej smuklejsze. 

Natomiast jeżeli chodzi o szybszą regenerację po ciężkim dniu czy treningu, to do gorącej wody Sandra dodaje płatki magnezu. Modelka powiedziała nam również, że nie ma szybszego sposobu na przyswajanie tego minerału niż przez naszą skórę, bo owszem możemy go pić, ale zanim zacznie działać, to musi upłynąć trochę czasu. 

Modelka opowiedziała nam również o swojej miłości do soków warzywnych Modelka opowiedziała nam również o swojej miłości do soków warzywnych www.instagram.com/sandrakubicka

Modelka opowiedziała nam również o swojej miłości do soków warzywnych

Nie mogliśmy nie zapytać Sandry o soki warzywne, które uwielbia i które nawet stworzyła przy współpracy z warszawską knajpką The Coldpress Juiceses. 

- "Soki to jest coś co piję od wielu lat. U nas w domu jest zawsze lodówka wypełniona sokami z warzyw. W ciągu dnia potrafimy wypić nawet 3-4." 

Sandra powiedziała nam, że jeżeli chcemy żyć zdrowo, to 80% naszej diety powinny to być warzywa. Zapytana o to dlaczego stworzyła swój sok Wonder Woman, powiedziała, że zrobiła dla swoich fanów, żeby podzielić się z nimi odrobiną jej normalnego dnia i pokazać jak wygląda jej dieta. 

Patrząc na figurę Sandry jej triki działają Patrząc na figurę Sandry jej triki działają www.instagram.com/sandrakubicka

Patrząc na figurę Sandry jej triki działają

Kiedy patrzymy na zdjęcia Sandry to widać, że modelka rzeczywiście stosuje się do swoich rad, a jej triki naprawdę działają. Dodajmy, że modelka stara się ćwiczyć codziennie ( robi wyjątki tylko wtedy, kiedy nie ma czasu przez sesje zdjęciowe czy podróże). 

Kubicka ma niesamowitą sylwetkę, ale również wiedzę na temat zdrowego odżywiania i treningu. Teraz postawiła sobie za cel by w końcu pojawić się na wybiegu Victoria's Secret, a my trzymamy mocno za nią kciuki i coś nam podpowiada, że przyszły rok będzie dla niej przełomowy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.