Deynn zachwyca wysportowaną figurą! Zobacz, jak wygląda jej jadłospis

Marita Surma, znana jako Deynn zachwyca wysportowaną i smukłą figurą! Jak wygląda jej dieta? Postanowiliśmy się przyjrzeć co jada na co dzień i czy pozwala sobie czasami zgrzeszyć. Zobaczcie sami!
Marita Surma, znana jako Deynn zachwyca wysportowaną i smukłą figurą! Jak wygląda jej dieta? Postanowiliśmy się przyjrzeć co jada na co dzień i czy pozwala sobie czasami zgrzeszyć. Zobaczcie sami! Marita Surma, znana jako Deynn zachwyca wysportowaną i smukłą figurą! Jak wygląda jej dieta? Postanowiliśmy się przyjrzeć co jada na co dzień i czy pozwala sobie czasami zgrzeszyć. Zobaczcie sami! www.instagram.com/deynn
Deynn nie zawsze mogła się pochwalić smukła figurą, dlatego dzisiaj dużą wagę przywiązuje do zdrowej diety i odpowiednich treningów.
<br><br>
To fotka, którą się pochwaliła na swoim Snapchacie i przedstawia jej metamorfozę oraz ciężką pracę. Deynn nie zawsze mogła się pochwalić smukła figurą, dlatego dzisiaj dużą wagę przywiązuje do zdrowej diety i odpowiednich treningów.

To fotka, którą się pochwaliła na swoim Snapchacie i przedstawia jej metamorfozę oraz ciężką pracę. Snapchat Deynn
Blogerka i pasjonatka fitnessu doskonale zdaje sobie sprawę, że płaski i seksowny brzuch robi się przede wszystkim w kuchni. Dlatego odpowiednia dieta jest dla niej podstawą, by wypracować ciało marzeń. Przede wszystkim stawia na regularność posiłków, które stara się przygotowywać sama w domu. Blogerka i pasjonatka fitnessu doskonale zdaje sobie sprawę, że płaski i seksowny brzuch robi się przede wszystkim w kuchni. Dlatego odpowiednia dieta jest dla niej podstawą, by wypracować ciało marzeń. Przede wszystkim stawia na regularność posiłków, które stara się przygotowywać sama w domu. www.instagram.com/deynn
Na swoim blogu Deynn podzieliła się swoim przykładowym jadłospisem.
<br><br>
Na śniadanie, które zaznacza, że jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia, zazwyczaj zjadała 
musli z jogurtem naturalnym, do tego jakiś owoc, jajka na twardo lub ciemny chleb z serkiem wiejskim. Od pewnego czasu możemy jednak zauważyć, że teraz stawia na śniadania białkowo-tłuszczowe, zazwyczaj boczek z jajkami. Takie śniadania sycą na dłuższy czas i nie powodują gwałtownego wzrostu poziomu cukru we krwi.

Na swoim blogu Deynn podzieliła się swoim przykładowym jadłospisem.

Na śniadanie, które zaznacza, że jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia, zazwyczaj zjadała musli z jogurtem naturalnym, do tego jakiś owoc, jajka na twardo lub ciemny chleb z serkiem wiejskim. Od pewnego czasu możemy jednak zauważyć, że teraz stawia na śniadania białkowo-tłuszczowe, zazwyczaj boczek z jajkami. Takie śniadania sycą na dłuższy czas i nie powodują gwałtownego wzrostu poziomu cukru we krwi. www.instagram.com/deynn
Marita zawsze pamięta o drugim śniadaniu - jest to szybka przekąska aby zapanować nad głodem między śniadaniem, a obiadem. Przeważnie są to warzywa, owoce lub zdrowy sycący koktajl.
<br><br>
Obiad jest ulubionym posiłkiem Deynn. Składa się z ryżu, kaszy gryczanej, makaronu pełnoziarnistego lub ziemniaków z dodatkiem chudej ryby, indyka lub kurczaka. Do tego obowiązkowo świeże warzywa!

Marita zawsze pamięta o drugim śniadaniu - jest to szybka przekąska aby zapanować nad głodem między śniadaniem, a obiadem. Przeważnie są to warzywa, owoce lub zdrowy sycący koktajl.

Obiad jest ulubionym posiłkiem Deynn. Składa się z ryżu, kaszy gryczanej, makaronu pełnoziarnistego lub ziemniaków z dodatkiem chudej ryby, indyka lub kurczaka. Do tego obowiązkowo świeże warzywa! www.instagram.com/deynn
Deynn w ciągu dnia sięga po dwie przekąski. Na podwieczorek wybiera podobne produkty, jak na drugie śniadanie - warzywa lub koktajl. Z kolei kolacja blogerki zawsze wygląda podobnie - zjada warzywną sałatkę z dodatkiem kurczaka lub ryby.
<br><br>
Marita trzyma się diety, ale od czasu do czasu pozwala sobie na cheat meala. Zazwyczaj sięga wtedy po ulubione słodkości lub pizzę. Deynn w ciągu dnia sięga po dwie przekąski. Na podwieczorek wybiera podobne produkty, jak na drugie śniadanie - warzywa lub koktajl. Z kolei kolacja blogerki zawsze wygląda podobnie - zjada warzywną sałatkę z dodatkiem kurczaka lub ryby.

Marita trzyma się diety, ale od czasu do czasu pozwala sobie na cheat meala. Zazwyczaj sięga wtedy po ulubione słodkości lub pizzę. www.instagram.com/deynn
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.