Jennifer Lawrence i jej 5 sposobów, dzięki którym zyskała spektakularną sylwetkę

Na samym początku kariery, Jennifer Lawrence była pyzatą dziewczyną z wielką słabością do słodyczy i niezdrowego jedzenia. Dziś patrząc na jej zdjęcia z czerwonego dywanu, widzimy zupełnie inną osobę. Talia osy, jędrny biust i szczupłe nogi, długie aż do nieba. Oto sposoby, dzięki którym aktorka zyskała tak zjawiskową figurę.
Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence pinterest.com

Kontrolowanie wielkości posiłków.

Jennifer nauczyła się kontrolować ilość oraz wielkość spożywanych posiłków. W ciągu dnia zjada 4-5 niewielkich posiłków, które stara się rozłożyć w równych odstępach czasu. Nie zrezygnowała całkowicie z ulubionych, kalorycznych potraw, lecz pozwala sobie na nie, w niewielkich ilościach. Według gwiazdy najważniejszy jest umiar i równowaga.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence twitter.com/JLdaily

Odpowiednie nawodnienie.

Trener gwiazdy nauczył ją, że aby tracić zbędne kilogramy, musi utrzymywać nawodnienie organizmu na odpowiednim poziomie, dzięki czemu trening będzie skuteczniejszy, a metabolizm nie zwolni. Aktorka pije w ciągu dnia duże ilości wody z cytryną, wody z odrobiną soli oraz wody kokosowej.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence twitter.com/JLdaily

Wystarczająca ilość snu.

Sen jest niezbędny podczas odchudzania. Gdy jesteśmy wypoczęci mamy więcej energii, nasza cera jest promienna i metabolizm pracuje dużo sprawniej. Mimo intensywnego trybu życia, aktorka zawsze znajduje czas na odpoczynek i regeneracje, bo wie, że przyniesie to pozytywne efekty.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence twitter.com/JLdaily

Czerpanie radości z każdego treningu.

Zły trening to ten, który się nie odbył. Jennifer nauczyła się czerpać radość, z każdej aktywności fizycznej. Treningi przestały być przymusem, a stały się przyjemnością i sposobem na rozładowanie negatywnej energii. Nawet podczas pracy nad filmem znajduje czas, by choć chwilę pobiegać i spalić trochę kalorii.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence pinterest.com

Dbanie o postawę.

Oprócz treningów siłowych i cardio, Jennifer dużą uwagę przykłada do treningu mięśni głębokich, które są odpowiedzialne m.in. za proste plecy oraz prawidłową postawę, dzięki której sylwetka wygląda na dużo szczuplejszą. Dzięki regularnym ćwiczeniom, postawa aktorki jest nienaganna, a Jennifer na czerwonym dywanie prezentuje się spektakularnie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.