Jak chudną celebrytki? Triki gwiazd na szczupłą sylwetkę

Zachwycasz się sylwetkami celebrytek? Zastanawiasz się, jak udaje im się utrzymać szczupłą sylwetkę. Wiemy, jak gwiazdy dbają o fotrmę i w tym artykule zdradzamy ich sekrety!
. . .

Nicole Kidman

Nowatorska dieta jajeczna, zwana inaczej dietą Kliniki Mayo zyskała w ostatnim czasie na popularności. Szczupłą sylwetkę, jak twierdzi sama gwiazda, zawdzięcza jej między innymi aktorka Nicole Kidman. Twórcy diety są zdania, że bezpiecznie można ją stosować przez dwa tygodnie. Można jednak dostosować ją do swoich własnych potrzeb. Czy na pewno? Więcej informacji na temat diety jajecznej napisałyśmy TUTAJ


Gwiazda ma ormiańskie korzenie Gwiazda ma ormiańskie korzenie www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian

Wszyscy byli zdziwieni, jak Kim szybko schudła po porodzie. Dosłownie chwilę po narodzinach córki gwiazda już zachwycała swoją figurą. Celebrytka zdradziła mediom, że jej przemiana to zasługa diety Atkinsa. Tan dieta zdecydowanie nie zalicza się do zdrowych. Więcej na jej temat najdziesz w naszym filmie:

Missy Elliott to popularna raperka Missy Elliott to popularna raperka www.instagram.com/matchoooieuk

Missy Elliot

Missy Elliott znana raperka, która od zawsze nosiła rozmiar XL. Jak się okazało do czasu... Daleko jej było do fit gwiazdy, ale nowsze zdjęcia potwierdzają, że raperka schudła.
Pod jednym z najnowszych zdjęć Missy zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Raperka zrezygnowała z... alkoholu od którego nigdy nie stroniła i kolorowych napoi. Zrezygnowała również z chleba. Okazuje się, że przez 4 miesiące piosenkarka piła tylko wodę - tym samym rezygnując z kolorowych napoi i alkoholu. Zaledwie raz na miesiąc pozwala sobie na małe odstępstwo od diety.

Aga Matracka
www.instagram.com/missymisdemeanorelliott

Jak gwiazda wygląda teraz? Jak gwiazda wygląda teraz? www.instagram.com/mariahcarey

Mariah Carey

Z pewnością każdy z nas kojarzy Mariah Carey z piosenką 'All I want for Christmas is You'. Piosenkarka miała różne okresy w swoim życiu, a jej waga często się wahała. Jakiś czas temu piosenkarka sporo przytyła, co zauważyli jej fani w trakcie koncertów. W mediach społecznościowych gwiazda ukrywała swoją tuszę. Teraz, po metamorfozie, gwiazda nie ma oporów przed pokazywaniem się w Internecie. Miaiah sporo schudła, a jak sama zdradza, jej sekret jest bardzo prosty. Zdradziła, że swoją dietę w znacznej mierze opierała na dwóch produktach - kaparach i łososiu. 

Popularna piosenkarka Popularna piosenkarka www.instagram.com/xtina

Christina Aguilera

Jeszcze do niedawna gwiazda zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. Prawdopodobnie przyczyną jej przytycia był rozwód. Jednak jej ciało szybko wróciło do normy, dzięki diecie 1600 kalorii, bogatej w warzywa. 

Aga Matracka
screen: www.youtube.com

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.