Znana amerykańska fit influencerka przytyła by wreszcie czuć się szczęśliwą. Dobry krok?

W dzisiejszych czasach wszyscy dążą do idealnych, szczupłych fit sylwetek, ale nie ona. Instagramowa gwiazda Jem Wolfie zamiast chudnąć, przytyła by wreszcie być szczęśliwą. Dobrze wygląda?
Każdy dąży do perfekcji Każdy dąży do perfekcji www.instagram.com/jemwolfie

Każdy dąży do perfekcji

Co jest trochę przerażające, bo normalne dziewczyny w sieci nazywane są "grubaskami". Ta amerykańska influencerka kiedyś też należała do grona chudych fit girl, ale jak się okazuje nie była wtedy w ogóle szczęśliwa. Czy teraz, kiedy przytyła wygląda na grubą? 

Jem Wolfie motywuje miliony kobiet na całym świecie Jem Wolfie motywuje miliony kobiet na całym świecie www.instagram.com/jemwolfie

Jem Wolfie motywuje miliony kobiet na całym świecie

Świadczyć o tym może liczba obserwujących ją osób w social mediach. Na Instagramie Jem śledzi już ponad 1,2 miliona followersów. Liczba ta stale wzrasta. 

Jem uwielbia chwalić się ciałem Jem uwielbia chwalić się ciałem www.instagram.com/jemwolfie

Jem uwielbia chwalić się ciałem

I wcale nie uważa, że wygląda teraz gorzej niż wtedy, kiedy była szczupła. Jej krągłe kształty doceniają fani z całego świata i uważają, że jest piękna. 

Dziewczyna zapewnia, że nie robiła sobie żadnych operacji Dziewczyna zapewnia, że nie robiła sobie żadnych operacji www.instagram.com/jemwolfie

Dziewczyna zapewnia, że nie robiła sobie żadnych operacji

Pod jednym ze zdjęć Jem napisała:

Nigdy nie robiłam sobie żadnych operacji, jestem dumna ze swojego ciała. Dzisiaj dobrze się odżywiam i podkreślam swoje kształty - napisała.

A jak gwiazda wyglądała wcześniej? 

Metamorfoza fit gwiazdy Metamorfoza fit gwiazdy www.instagram.com/jemwolfie

Metamorfoza fit gwiazdy

Powyżej widzimy dwa zdjęcia, na których jest jedna i ta sama osoba. Zdjęcie po lewej pochodzi z 2015 roku i to właśnie wtedy Jem nie czuła się szczęśliwa. Po prawej widzimy ją już po metamorfozie. 

Zdjęcie po lewej pochodzi z 2015 roku. Schudłam, ale nie odżywiałam prawidłowo organizmu i nie czułam się dobrze" - pisze Jem.
Czy gwiazda Instagrama wygląda teraz lepiej? Czy gwiazda Instagrama wygląda teraz lepiej? www.instagram.com/jemwolfie

Czy gwiazda Instagrama wygląda teraz lepiej?

Fani uważają, że teraz gwiazda prezentuje się znacznie lepiej choć wcześniej też wyglądała dobrze. Bardzo ważnym aspektem jest fakt, że Jem dopiero teraz czuje się ze sobą dobrze i nie zadręcza się wiecznymi głodówkami i dietami. 

Każdy z nas musi pamiętać o tym, że to zdrowie jest najważniejsze i nie powinniśmy kosztem niego dążyć do idealnej sylwetki. 

Więcej o: