Według fanów ta fit girl jest za gruba. Gwiazda pokazała zdjęcie, jak powinna wyglądać, żeby im się podobać. Widok jest przerażający

W dzisiejszych czasach oczekujemy by na Instagramie każdy był idealny. Niestety często bardzo się w tym zatracamy i normalne dziewczyny uważamy za grube. Ta influencerka postanowiła pokazać, jak ma wyglądać według swoich fanów. Efekt? Przerażający!
Chessie King to popularna influencerka Chessie King to popularna influencerka www.instagram.com/chessiekingg

Chessie King to popularna influencerka

Na Instagramie obserwuje ją już ponad 350 tysięcy fanów. dziewczyna na co dzień mieszka w Miami skąd raczy swoich fanów pięknymi zdjęciami w bikini. 

Chessie ma bardzo ładne ciało Chessie ma bardzo ładne ciało www.instagram.com/chessiekingg

Chessie ma bardzo ładne ciało

Nie da się ukryć, że gwiazda Instagrama w kostiumach kąpielowych wygląda naprawdę dobrze. Choć na jej brzuchu nie zobaczymy sześciopaka to ma naprawdę zgrabną, jędrną sylwetkę. 

Dziewczyna dużo ćwiczy Dziewczyna dużo ćwiczy www.instagram.com/chessiekingg

Dziewczyna dużo ćwiczy

Widać, że gwiazda uwielbia ćwiczyć na siłowni i sprawia jej to przyjemność. Chessie chętnie chwali się filmikami z treningów w sieci. 

Hjet w sieci Hjet w sieci www.instagram.com/chessiekingg

Hjet w sieci

Jak każda rozpoznawalna osoba, Chessie musi liczyć się z hejtem, który się na nią wylewa. Tym razem blogerka postanowiła pokazać swoim fanom, jak powinna wyglądać według hejterów, którzy zarzucają jej, że jest gruba, a przecież wygląda normalnie. 

Chessie opublikowała przerażający filmik Chessie opublikowała przerażający filmik www.instagram.com/chessiekingg

Chessie opublikowała przerażający filmik

Na filmiku, który zobaczycie poniżej widzicie influencerkę, która za pomocą programu graficznego została pokazana w taki sposób, jak chcieliby ja widzieć ci, którzy ją hejtują. Uwaga! Ten filmik jest przerażający. 

Czy to już nie jest przesada? Czy to już nie jest przesada? www.instagram.com/chessiekingg

Czy to już nie jest przesada?

Jesteśmy przerażeni tym, jak w dzisiejszych czasach według ludzi powinien wyglądać ideał piękna. Ten filmik w doskonały sposób obrazuje, co się dzieje z kobietami, które zatracają się w podążaniu za idealnym wyglądem. Naszym zdaniem Cheesie King wygląda bardzo dobrze w takim wydaniu, jak prezentuje na Instagramie. 

Więcej o: