Joanna Jóźwik zastanawia się nad zmianą dyscypliny? Piękna lekkoatletka wrzuca zdjęcie na Instagram, które wyjaśnia wszystko

Joanna Jóźwik to jedna z naszych najlepszych lekkoatletek. Mimo tego, że jest jeszcze bardzo młoda w swojej karierze osiągnęła kilka rewelacyjnych wyników. Prywatnie spotyka się z zawodnikiem MMA i czy to właśnie dla niego zrezygnuje z biegania?
Joanna Jóźwik to polska lekkoatletka Joanna Jóźwik to polska lekkoatletka www.instagram.com/joanna.jozwik

Joanna Jóźwik to polska lekkoatletka

Joanna Jóźwik to jedna z naszych najlepszych lekkoatletek. Nie tylko ma ogromny talent (w Rio podczas Igrzysk Olimpijskich zajęła bardzo wysokie 5 miejsce, które do tej pory było jej największym osiągnięciem), ale do tego jest bardzo piękną kobietą. Chyba nikt by nie przypuszczał, że porzuci swoją ukochaną dyscyplinę na rzecz innego sportu. A jednak... 

Ma boskie ciało Ma boskie ciało www.instagram.com/joanna.jozwik

Ma boskie ciało

Jóźwik może pochwalić się naprawdę boskim ciałem! Umięśniony brzuch, szczupłe nogi i ramiona to jej wielki atut. Takie ciało to zasługa wieloletnich treningów nie tylko biegowych. 

Lekkoatletyka to cały jej świat Lekkoatletyka to cały jej świat www.instagram.com/joanna.jozwik

Lekkoatletyka to cały jej świat

Biorąc pod uwagę fajt ile zdjęć z bieżni czy zawodów znajdziemy na jej Instagramie to jednogłośnie możemy stwierdzić, że jej największą miłością jest królowa wszystkich dyscyplin czyli właśnie lekkoatletyka. Ciężko nam w to uwierzyć, że Asia mogłaby zamienić to na coś innego. 

Joanna jest zakochana Joanna jest zakochana www.instagram.com/joanna.jozwik

Joanna jest zakochana

Od dłuższego czasu Joanna jest szczęśliwie zakochana. Sportsmenka spotyka się z byłym uczestnikiem "Top Model" Adamem Niedźwiedziem. Nie da się ukryć, że z niego też jest niezłe ciacho. 

Adam Niedźwiedź to zawodnik MMA Adam Niedźwiedź to zawodnik MMA www.instagram.com/joanna.jozwik

Adam Niedźwiedź to zawodnik MMA

Jak możecie się domyślić po wyglądzie Adama on również bardzo związany jest ze sportem. Adam Niedźwiedź to bardzo prosperujący, młody zawodnik MMA, który również na swoim koncie ma sporo sukcesów. Kto wie, może już wkrótce zobaczymy go podczas gali KSW? 

Czy Asia zostanie zawodniczką MMA? Czy Asia zostanie zawodniczką MMA? www.instagram.com/joanna.jozwik

Czy Asia zostanie zawodniczką MMA?

Pierwsze co może przyjść na myśl, jeżeli chodzi o zmianę dyscypliny Joanny Jóźwik to właśnie MMA, w końcu w domu ma takiego zawodnika. Okazuje się, że lekkoatletka myśli o czymś zupełnie innym. 

Asia pyta fanów - 'Debiuty?' Asia pyta fanów - 'Debiuty?' www.instagram.com/joanna.jozwik

Jóźwik pyta fanów - "Debiuty?"

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z bardzo umięśnioną Joanną Jóźwik. Pod fotką sportsmenka pyta: 

A może by tak na debiuty?  Nie, nie...  #onlyrunning #willbebacksoon #Heniochcefotkę
Oczywiście Joanna Jóźwik zostaje przy bieganiu Oczywiście Joanna Jóźwik zostaje przy bieganiu www.instagram.com/joanna.jozwik

Oczywiście Joanna Jóźwik zostaje przy bieganiu

Jak możecie się domyślić to zdjęcie to po prostu mały żart Asi, która raczej nie zrezygnuje z biegania. Z drugiej strony patrząc na to, jak wygląda to spokojnie mogłaby konkurować z zawodniczkami bikini fitness i pewnie jeszcze wygrać. Póki co cieszymy się, że nasza piękna lekkoatletka nadal będzie wzbudzała w nas emocje biegając po najlepszych bieżniach świata. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.