Olga Bołądź ma kontrowersyjną pasję, dzięki której ma tak boską sylwetkę. Domyślacie się o co chodzi?

Olga Bołądź znana jest już w wielu kinowych produkcji, ale to filmy Patryka Vegi dały jej jeszcze większa popularność. W każdym z nich wygląda, jak prawdziwa seksbomba. Jaki jest jej sposób na takie ciało? Wiemy!
Aktorka uniwersalna Aktorka uniwersalna www.instagram.com/olgaboladz

Aktorka uniwersalna

Zdecydowanie to stwierdzenie idealnie pasuje do Olgi Bołądź, która świetnie wypada w filmach komediowych, ale również tych o tematyce bardziej poważnej, czy w filmach o gangsterach. W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć ją w filmie "Botoks", a w tym "Kobiety Mafii". Obie produkcje to zasługa Patryka Vegi. 

W 'Służbach specjalnych' zaskoczyła wszystkich W 'Służbach specjalnych' zaskoczyła wszystkich fot. Filmweb

W "Służbach specjalnych" zaskoczyła wszystkich

Jeżeli oglądaliście ten film, to wiecie o co nam chodzi, a jeśli nie to już tłumaczymy. Olga wciela się tam w rolę policjantki, która jest nie tylko świetnie wyszkolona, ale wygląda jak prawdziwa maszyna. Specjalnie dla tej roli aktorka zgoliła się prawie na łyso i bardzo ciężko trenowała by móc pochwalić się mocno umięśnionym ciałem. Wielu było pod ogromnym wrażeniem tego, jak z sympatycznej aktorki zamieniła się w prawdziwą żyletę. 

W nowej produkcji miała inną rolę W nowej produkcji miała inną rolę www.instagram.com/olgaboladz

W nowej produkcji miała inną rolę

Moglibyśmy przytoczyć tu jeszcze film "Botoks", ale przejdziemy jednak do "Kobiet Mafii", bo to z tym filmem wiążę się nowa pasja Olgi Bołądź. Choć tym razem nie grała ona żony gangstera, to znów wcieliła się w rolę policjantki, która dzięki swojemu sprytowi i urokowi osobistemu miała zbliżyć się do warszawskich gangsterów. 

Olga pokazała swoje inne oblicze Olga pokazała swoje inne oblicze www.instagram.com/olgaboladz

Olga pokazała swoje inne oblicze

Oczywiście udało jej się, ale cała historia zaczęła się od tego, że Olga zatrudniła się w agencji towarzyskiej i tańczyła na rurze. Odchodząc już od jej roli w filmie trzeba przyznać, że była ona naprawdę świetna, a jej ciało wyglądało perfekcyjnie. 

Nowa pasja Olgi Bołądź Nowa pasja Olgi Bołądź www.instagram.com/olgaboladz

Nowa pasja Olgi Bołądź

To właśnie taniec na rurze inaczej zwany pole dance stał się nową pasją aktorki. Na swoim Instagramie Olga co jakiś czas wrzuca fotki z treningów, które widać, że przynoszą efekty nie tylko w postaci nowych figur na rurze, ale również boskiej sylwetki. 

Nowa pasja Olgi Bołądź Nowa pasja Olgi Bołądź www.instagram.com/olgaboladz

Dwa miesiące przygotowań zamieniły się w pasję

Na Instagramie Olgi czytamy, że żeby osiągnąć taki efekt, jaki mogliśmy zobaczyć w kinach musiała ona trenować przez dwa miesiące. Ten okres jednak zamienił się w coś więcej i póki co aktorka nie chce rezygnować z nowej pasji. Wcale nas to nie dziwi, bo pole dance nie tylko bardzo rozpala zmysły, ale również jest świetnym spalaczem tłuszczu,a  dodatkowo wzmacnia i rzeźbi sylwetkę. 

Więcej o: