Ile waży najpopularniejsza blogerka w Polsce? Jessica Mercedes wrzuciła zdjęcie na wadze, ale nie jest z tej liczby zadowolona

Jessica Mrecedes to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Wiele fanów zastanawia się w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki i ile waży gwiazda. Teraz blogerka pokazała wszystko na swoim Instagramie.
Jessica Mercedes to jedna z najlepszych blogerek w Polsce Jessica Mercedes to jedna z najlepszych blogerek w Polsce www.instagram.com/jemerced

Jessica Mercedes to jedna z najlepszych blogerek w Polsce

Swoją karierę w mediach Jessica Mercedes zaczęła już dobrych kilka lat temu. Od tego czasu uważana jest za jedną z najlepszych i najbardziej wpływowych blogerek w Polsce. Jej fani od lat zachwycają się nad jej stylizacjami i szczupłą sylwetką. 

Blogerka ma swoją markę strojów kąpielowych Blogerka ma swoją markę strojów kąpielowych www.instagram.com/jemerced

Blogerka ma swoją markę strojów kąpielowych

Jessica ma głowę do interesów. Od niedawna nie jest tylko blogerką, ale również właścicielką marki "Moiess", która produkuje stroje kąpielowe. Swoją drogą gwiazdy je uwielbiają. Mercedes chętnie sama pozuje w swoich produktach tym samym odsłaniając szczupłe ciało. 

Jess regularnie trenuje Jess regularnie trenuje www.instagram.com/jemerced

Jess regularnie trenuje

Od dłuższego czasu gwiazda regularnie trenuje na siłowni pod okiem swojego trenera personalnego. To właśnie dzięki niemu udało jej się osiągnąć tak znakomitą formę. Oprócz tego Jess uwielbia jogę i surfing. 

Dieta cud? Dieta cud? www.instagram.com/jemerced

Dieta cud?

Przez jakiś czas Jessica była również na zdrowej diecie, chociaż czasem (zazwyczaj podczas podróży po świecie) blogerka pozwalała sobie na małe przyjemności takie jak pizza czy lody. 

Dieta + trening = wymarzony efekt? Dieta + trening = wymarzony efekt? www.instagram.com/jemerced

Dieta + trening = wymarzony efekt?

W kolejnym slajdzie pokażemy wam jaką wagą pochwaliła się Jessica Mercedes. Warto jednak sprostować, że liczba ta nie jest związana z treningami i dietą, a operacją szczęki blogerki, którą przeszła jakiś czas temu. To właśnie przez nią Jessica na jakiś czas musiała zrezygnować ze zdrowej aktywności i diety na rzecz zmiksowanego jedzenia i zup. A ile waży gwiazda? 

'Zaraz zniknę' - napisała Jessika 'Zaraz zniknę' - napisała Jessika www.instagram.com/jemerced

"Zaraz zniknę" - napisała Jessika

Na Insta Story gwiazdy pojawiło się krótkie wideo, na którym widać, że Jessica Mercedes waży teraz zaledwie 48 kg! Widzimy na nim również taki podpis: 

7 tygodni od operacji szczękowej... (zakaz jedzenia, mogę tylko pić i połykać miękkie rzeczy). I tak jeszcze 5 tygodni przede mną. Zaraz zniknę @gauer_fitness

Po tym wpisie możemy wnioskować, że Jessica nie jest wcale aż tak bardzo zadowolona ze swojej niskiej wagi. Jedno jest pewne, kiedy już tylko będzie mogła z pewnością wróci do zdrowych nawyków żywieniowych i regularnych treningów. My trzymamy kciuki! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.