Ma 52 lata, a ciało lepsze niż nie jedna nastolatka. Cindy Crawford właśnie została twarzą Reserved, ale zobaczcie, jak wygląda w bikini

Cindy Crawford to jedna z najlepszych byłych modelek na świecie. Do dziś gwiazda może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką. Niedawno została twarzą polskiej marki Reserved, ale zobaczcie tylko, jak wygląda w bikini!
Cindy Crawford to była top modelka Cindy Crawford to była top modelka www.instagram.com/cindycrawford

Cindy Crawford to była top modelka

W latach 90 XX wieku Cindy Crawford należała do "elitarnej szóstki" najlepszych modelek na świecie, które miały największy wpływ na świat mody i kulturę popularną. Przez wiele lat uważana była za jedną  z najpiękniejszych kobiet na świecie. 

Do dziś jest piękną kobietą Do dziś jest piękną kobietą www.instagram.com/cindycrawford

Do dziś jest piękną kobietą

Mimo tego, że ma 52 lata nadal wygląda świetnie! Media zachwycają się nad jej szczupłą sylwetką. 

Cindy jest mamą Cindy jest mamą www.instagram.com/cindycrawford

Cindy jest mamą

Crawford jest mamą córki Kai i syna Presleya. To jednak ta pierwsza czyli Kaia poszła w ślady mamy i podbija rynek modowy. Wielu twierdzi, że Cindy i Kaia wyglądają niemalże identycznie i to właśnie po niej odziedziczyła geny. 

Jak udaje jej się utrzymać taka formę? Jak udaje jej się utrzymać taka formę? www.instagram.com/cindycrawford

Jak udaje jej się utrzymać taka formę?

Wielu pewnie zastanawia się, jak to możliwe, że mimo wieku nadal była modelka wygląda tak dobrze. Oczywiście Cindy od lat dba o swoją sylwetkę i je bardzo zdrowo. A jak dokładnie wygląda jej dieta? 

30-30-40 - dieta Cindy Crawford 30-30-40 - dieta Cindy Crawford www.instagram.com/cindycrawford

30-30-40 - dieta Cindy Crawford

Dieta Cindy Crawford jest pełnowartościowa, a na jej talerzu w każdym posiłku znajdziemy : 30 % białka, 30% tłuszczy i 40% węglowodanów. Oczywiście wszystkie produkty znajdujące się w menu modelki są jak najbardziej naturalne i jak najmniej przetworzone. 

Modelka nie je tłustego mięsa, pieczywa oraz słodyczy. Na śniadanie zazwyczaj je jakiś egzotyczny owoc np. mango, papaję czy ananasa, a do tego zawsze wypija szklankę niegazowanej wody. Z reguły na obiad Cindy Crawford je rybę z rusztu, sushi, dania z ryżu lub alg. W odróżnieniu od śniadania i obiadu kolacja byłej modelki jest dość  duża. Cindy zazwyczaj je grillowanego kurczaka z dodatkiem gotowanych na parze jarzyn, które popija lampką wina lub szampana.

Trening Cindy Crawford Trening Cindy Crawford www.instagram.com/cindycrawford

Trening Cindy Crawford

W życiu Cindy nie tylko ważna jest dieta, ale również aktywność fizyczna. Modelka od lat uprawia różne sporty. Mało kto pamięta, ale Cindy kiedyś ułożyła nawet wyszczuplający trening fitness. Obecnie gwiazda trenuje z trenerką personalną i zazwyczaj wybiera trening funkcjonalny, ale po jej zdjęciach możemy wnioskować, że uwielbia też jogę i trening na trampolinach. 

Modelka uwielbia pozować w bikini Modelka uwielbia pozować w bikini www.instagram.com/cindycrawford

Modelka uwielbia pozować w bikini

Mimo tego, że Cindy nie jest już najmłodsza chętnie odsłania ciało w skąpych bikini. Wcale nas to nie dziwi, bo wygląda świetnie, a jej forma jest naprawdę godna pozazdroszczenia. Widać, że wieloletnie zdrowe odżywianie i regularne treningi przynoszą zamierzone efekty. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.