Julia Wieniawa powraca do swojej sportowej pasji: "ta energia to coś, czego już od dawna mi brakowało!"

Julia Wieniawa to młoda aktorka oraz piosenkarka, o której ostatnio jest bardzo głośno w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą premiery filmu, w którym Julia zadebiutuje na dużym ekranie. Mimo tego, że w jej życiu dzieje się teraz naprawdę sporo, ona znalazła czas na to, by powrócić do swojej dawnej pasji, czym podzieliła się z fanami na Instagramie.
Julia Wieniawa i Agnieszka Matracka Julia Wieniawa i Agnieszka Matracka www.instagram.com/juliawieniawa

Treningi z redaktorką myfitness.pl

Już kilka miesięcy temu, Julia Wieniawa rozpoczęła swoją przygodę z fitnessem pod okiem naszej redaktorki Agnieszki. Dziewczyny intensywnie pracowały nad tym, by sylwetka młodej aktorki stała się smuklejsza oraz bardziej jędrna. Na każdym treningu, Aga dawała Julce niezły wycisk. "Moja trenerka jak zwykle dała mi wycisk!"- pisała Julia na Instagramie.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa www.instagram.com/juliawieniawa

Efekty widoczne gołym okiem

Efekty intensywnych treningów pojawiły się bardzo szybko. Julia przez 3 miesiące zrzuciła 4 kilogramy dzięki czemu nie tylko lepiej się czuje, ale też ma dużo więcej energii podczas całego dnia. Podczas wakacji Julia prezentowała się w bikini zjawiskowo.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa www.instagram.com/juliawieniawa

Dobre nawyki stały się codziennością

Zmiana sylwetki Julii to w pewnym stopniu zasługa treningów pod okiem trenerki myfitness.pl, ale też przede wszystkim diety, która u Julii zmieniła się diametralnie. Przede wszystkim codziennie rano, zaraz po przebudzeniu wypija szklankę ciepłej wody z cytryna, która pomaga jej oczyścić organizm. Kolejna zmiana to wyrzucenie z diety słodyczy i fast foodów, choć jak sama przyznała czasem pozwala sobie na małe odstępstwa i zje włoską pizzę.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa www.instagram.com/juliawieniawa

Powrót do ukochanego tańca

Obecnie Julia nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. Postanowiła nawet wrócić do swojej dawnej pasji, jaką jest taniec! "Powracam po bardzo długiej przerwie od mojej pasji, ta energia to coś, czego już od dawna mi brakowało!"- napisała aktorka pod filmikiem z treningu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.