Trening i dieta Gigi Hadid - Przez cały dzień robiłam to, co Gigi Hadid [TEST]

Gigi Hadid, to jedna z najpiękniejszych modelek świata. Postanowiłam przez jeden dzień robić dokładnie to samo, co gwiazda, a to wszystko po to by być w jeszcze lepszej formie. Zobaczcie, jak wygląda mój, a właściwie Gigi plan dnia.
Wstałam o 7 rano jak Gigi Hadid Wstałam o 7 rano jak Gigi Hadid Myfitness.pl

Modelka wstaje o 7 rano i dzień zaczyna od czarnej kawy

W jednym z wywiadów Gigi zdradziła, że wstaje zawsze o 7:00 i pierwsze co robi, to pije czarną kawę. Potem jest czas na śniadanie, na które składa się jajecznica, grzanki i boczek.

Mogłoby się wydawać, że modelki nie jedzą tak tłustych rzeczy, a okazuje się, że zdrowe tłuszcze w diecie Gigi Hadid to podstawa.

Po śniadaniu czas na trening Po śniadaniu czas na trening Myfitness.pl

9:00 czas na trening

O 9:00 wybrałam się na trening tak, jak robi to zazwyczaj Gigi (wyjątkiem są dni, kiedy Gigi ma całodniowe sesje). Dobrze wiem, że na siłowni modelka nie odpuszcza, dlatego również i ja postanowiłam dać z siebie maksimum. Dodatkowo cały trening zakończyłam krótkimi ćwiczeniami bokserskimi, które były dla mnie wyzwaniem, ale wiem, że modelka uwielbia boksować i jest to jedna z tych aktywności fizycznych, które wykonuje bardzo często.

Czas na małą przekąskę Czas na małą przekąskę Myfitness.pl

12:00 czas na małą przekąskę

12:00 to godzina, o której czas na małą przekąskę. Gigi jako modelka musi bardzo dbać o to, co ląduje na jej talerzu, dlatego najczęściej jest to sałatka lub jakiś owoc. Ja postawiłam na jabłko, które uwielbiam.

Po południu spotkałam się z koleżanką Po południu spotkałam się z koleżanką Myfitness.pl

16:00 czas na spotkanie z przyjaciółmi

Zazwyczaj w porze obiadowej Gigi spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Często przyjaciele spędzają czas w modnych knajpach, ale zdarza się, że po prostu są w domu. Ja ten czas spędziłam z moją redakcyjną koleżanką Karoliną, z którą obejrzałyśmy ulubiony serial i porobiłyśmy sobie fotki. 

o 18:00 czas na proteinowy koktajl o 18:00 czas na proteinowy koktajl Myfitness.pl

18:00 pora na proteinowy koktajl

Modelka nie zawsze ma czas na zjedzenie porządnego posiłku, dlatego bardzo często stawia na proteinowy koktajl. Ja również jako sportowiec uwielbiam takie smoothie. Osobiście wybieram koktajl białkowy o moim ulubionym truskawkowym smaku. 

Przed snem obejrzałam jeszcze ulubiony serial Gigi Hadid Przed snem obejrzałam jeszcze ulubiony serial Gigi Hadid Myfitness.pl

21:00 czas na odpoczynek i sen

Po całym dniu pełnym wrażeń czas na upragniony odpoczynek. Gigi Hadid lubi odpoczywać, oglądając ulubiony serial "Dziewczyny" lub "Prison Break". Tak jak ona włączyłam jeden z nich i postawiłam na relaks.

Gigi Hadid to jedna z tych modelek, która w swoim codziennym planie dnia ma naprawdę sporo obowiązków. Choć część z nich jest przyjemna, to mimo wszystko w pewnym momencie poczułam się już delikatnie zmęczona. Dlatego o 22:30 zakończyłam swój dzień inspirowany tym Gigi Hadid.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.