Jak Jennifer Lopez dba o swoją sylwetkę? Jej kluczem do boskiej figury są mordercze treningi i bogata w białko dieta

Jennifer Lopez od lat wygląda świetnie. Mimo upływających lat piosenkarka nadal może pochwalić się wyrzeźbionym i jędrnym ciałem. Oczywiście, nie ma nic za darmo. Jennifer Lopez kiedy tylko może trenuje, a na co dzień stawia na zbilansowaną dietę, która przygotował dla niej jej trener. W jednym z wywiadów zdradził, jak piosenkarka ćwiczy, a także co możemy znaleźć w jej jadłospisie. Choć na co dzień bardzo tego przestrzega kilka razy do roku zwalnia temu i rezygnuje z diety na rzecz innych przyjemności. Jakich? Sprawdźcie.
Jennifer Lopez stawia na bardzo ciężkie treningi Jennifer Lopez stawia na bardzo ciężkie treningi www.instagram.com/trufusion

Jennifer Lopez stawia na mordercze treningi

Nie jedna młodsza koleżanka może pozazdrościć Jennifer Lopez takiej sylwetki. Płaski umięśniony brzuch i jędrne pośladki to efekt długoletnich ćwiczeń na siłowni i zdrowej diety. Ostatnio na Instagramie piosenkarki pojawiło się zdjęcie z jednego z treningów. Prześledziliśmy profil miejsca, w którym Jennifer trenuje i znaleźliśmy filmik z morderczego treningu, który Jennifer wykonuje kilka razy w tygodniu. 

Ten trening to połączenie jogi, treningu funkcjonalnego i treningu z ketlebell. Efekt tego jest taki, że pot leje się z nas strumieniami, a my spalamy maksymalnie dużo kalorii, w krótkim czasie. Na wideo widać, że Jennifer naprawdę daje z siebie wszystko i się nie obija. Zobaczcie sami. 

Jennifer Lopez pokazuje brzuch Jennifer Lopez pokazuje brzuch www.instagram.com/jlo

Trening, treningiem, ale zdrowa dieta gra pierwsze skrzypce u Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w ciągu całego roku bardzo dużo podróżuje, dlatego mogłoby się wydawać, że ciężko jest jej utrzymać stałe godziny posiłków. Jej trener jednak zapewnia, że piosenkarka bardzo restrykcyjnie przestrzega swojej diety. A co możemy znaleźć w jej jadłospisie? Tracy Anderson zdradził co znajduje się w jej menu:

'Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje bardzo dobrego paliwa, by mogła robić wszystko to, co robi obecnie. Wszystko jest organiczne i dobrze przemyślane. Jest zachowany balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi - wyjaśnia trener.

W diecie Lopez nie znajdziecie nic przetworzonego. Dania gotowe? Odpada.
Wszystko jest świeże. Nie ma nic przetworzonego, z wyjątkiem proteinowego proszku do koktajlu, jeżeli danego dnia zdecydujemy się przygotować proteinowy koktajl - dodaje.'


Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce

Jennifer Lopez na seksownej fotce na Instagramie Jennifer Lopez na seksownej fotce na Instagramie www.instagram.com/jlo

Trener zapewnia, że Jennifer Lopez na co dzień przestrzega diety jednak czasami pozwala sobie na małe grzeszki

Tracy Anderson powiedział również, że dla Jennifer trening i dieta są ważne z tego względu, że kiedy wyjeżdża na wakacje z dziećmi czy jest Święto Dziękczynienia chce sobie pozwolić na małe odstępstwa od diety. 

Trener dodał również, że dzięki jej regularnym treningom i pilnowaniu tego co je gwiazda nie musi wprowadzać jej bardzo restrykcyjnej diety. 

Gołym okiem widać, że Jennifer Lopez przestrzega wszystkich zaleceń swojego trenera, a z roku na rok wygląda jeszcze lepiej. Brawo!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.