Paulina Kuczyńska: "Szybko nudzę się na zajęciach fitness, trening siłowy sprawia mi dużo więcej radości" [GALERIA]

Paulina Kuczyńska to trenerka personalna i autorka bloga Llealicious. Swoją miłością do sportu i zdrowego odżywiania zaraża tysiące kobiet.
Paulina Kuczyńska to trenerka personalna, autorka bloga Llealicious i ambasadorka myfitness.pl. Od wielu lat pasjonuje się sportem, zdrowym trybem życia, a także szeroko pojętym coachingiem, czyli motywacją i pomocą w realizacji swoich celów i marzeń. Pokazuje, że zdrowy tryb życia prowadzi nie tylko do osiągnięcia pięknej figury, ale też do uzyskania pewności siebie, energii do działania i komfortu psychicznego.

<br>
<br>
Paulina ostatnio stworzyła wyzwanie na Instagramie #Leawyzwanie, podczas którego starała się jeść zdrowo, próbować nowych treningów i ostro trenować, żeby osiągnąć supersylwetkę! Jak jej poszło? Paulina Kuczyńska to trenerka personalna, autorka bloga Llealicious i ambasadorka myfitness.pl. Od wielu lat pasjonuje się sportem, zdrowym trybem życia, a także szeroko pojętym coachingiem, czyli motywacją i pomocą w realizacji swoich celów i marzeń. Pokazuje, że zdrowy tryb życia prowadzi nie tylko do osiągnięcia pięknej figury, ale też do uzyskania pewności siebie, energii do działania i komfortu psychicznego.

Paulina ostatnio stworzyła wyzwanie na Instagramie #Leawyzwanie, podczas którego starała się jeść zdrowo, próbować nowych treningów i ostro trenować, żeby osiągnąć supersylwetkę! Jak jej poszło? Paulina Kuczyńska, llealicious, ambasadorka myfitness.pl
'Ćwiczenia na siłowni szybko stały się moją pasją, całkowicie wciągnęłam się w wir zdrowego odżywiania i treningów. Pomysł, aby zostać trenerką personalną powstał z chęci poszerzania swojej wiedzy i 
zdobywania kolejnych umiejętności. Cały czas wyszukuję nowe szkolenia i biorę udział w różnych projektach. Przed mną jeszcze dużo nauki.'
'Ćwiczenia na siłowni szybko stały się moją pasją, całkowicie wciągnęłam się w wir zdrowego odżywiania i treningów. Pomysł, aby zostać trenerką personalną powstał z chęci poszerzania swojej wiedzy i zdobywania kolejnych umiejętności. Cały czas wyszukuję nowe szkolenia i biorę udział w różnych projektach. Przed mną jeszcze dużo nauki.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Obecnie mam rozpisany plan treningowy na pięć dni. Standardowo rozpoczynam od ćwiczeń siłowych i kończę na kardio. Zawsze łączę je ze sobą dla uzyskania lepszego efektu.' 'Obecnie mam rozpisany plan treningowy na pięć dni. Standardowo rozpoczynam od ćwiczeń siłowych i kończę na kardio. Zawsze łączę je ze sobą dla uzyskania lepszego efektu.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Nie jestem na diecie, po prostu zdrowo się odżywiam. Poranek zawsze zaczynam od jaglanki. W ciągu całego dnia zjadam pięć posiłków w regularnych odstępach czasu - prosta zasada, ale daje wspaniałe efekty.' 'Nie jestem na diecie, po prostu zdrowo się odżywiam. Poranek zawsze zaczynam od jaglanki. W ciągu całego dnia zjadam pięć posiłków w regularnych odstępach czasu - prosta zasada, ale daje wspaniałe efekty.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
Czy Paulinie zdarza się zjeść coś niezdrowego? 'Oczywiście! Raz w tygodniu pozwalam sobie na coś maksymalnie kalorycznego. Mam słabość do sufletów czekoladowych.' Czy Paulinie zdarza się zjeść coś niezdrowego? 'Oczywiście! Raz w tygodniu pozwalam sobie na coś maksymalnie kalorycznego. Mam słabość do sufletów czekoladowych.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
Kto motywuje Paulinę do działania? 'Mój chłopak zawsze wspiera mnie w trudnych chwilach. Dobrze jest mieć kogoś, kto szybko przypomni ci dlaczego zaczęłaś i nie pozwoli ci się poddać. To działa również w drugą stronę, staramy się wzajemnie motywować każdego dnia.'
Kto motywuje Paulinę do działania? 'Mój chłopak zawsze wspiera mnie w trudnych chwilach. Dobrze jest mieć kogoś, kto szybko przypomni ci dlaczego zaczęłaś i nie pozwoli ci się poddać. To działa również w drugą stronę, staramy się wzajemnie motywować każdego dnia.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
Zajęcia fitness czy ćwiczenia na siłowni? Jaką formę treningu poleca Paulina? 'Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i celów treningowych, które chcemy osiągnąć. Ja niestety szybko nudzę się na zajęciach fitness. Trening siłowy sprawia mi dużo więcej radości.' Zajęcia fitness czy ćwiczenia na siłowni? Jaką formę treningu poleca Paulina? 'Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i celów treningowych, które chcemy osiągnąć. Ja niestety szybko nudzę się na zajęciach fitness. Trening siłowy sprawia mi dużo więcej radości.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Swój wolny czas staram się spędzać aktywnie - długie spacery nad morzem z najbliższymi lub zakupy to jest to.' 'Swój wolny czas staram się spędzać aktywnie - długie spacery nad morzem z najbliższymi lub zakupy to jest to.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Na co dzień jestem trenerką personalną. W związku z moim wykształceniem, czasem pracuje również jako tłumaczka. Dodatkowo prowadzę bloga i konto na Instagramie. Od niedawna mam również kanał na You Tube, gdzie można mnie zobaczyć z trochę innej strony niż na treningach.' 'Na co dzień jestem trenerką personalną. W związku z moim wykształceniem, czasem pracuje również jako tłumaczka. Dodatkowo prowadzę bloga i konto na Instagramie. Od niedawna mam również kanał na You Tube, gdzie można mnie zobaczyć z trochę innej strony niż na treningach.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Początkowo blog miał być tylko dla mnie, nie powiedziałam o nim żadnym znajomym. Szczerze mówiąc, po prostu chciałam zmotywować siebie do działania. Postanowiłam, że codziennie będę wstawiać zdjęcia zdrowych posiłków oraz z treningów. Nadal nie mogę uwierzyć, że znalazło się tylu odbiorców, którym mój blog się spodobał i się z nim utożsamiają. Cieszę się, że w czasach powszechnego hejtu znaleźli się ludzie, którzy podzielają moją pasję, mają mnóstwo pozytywnej energii i możemy się wzajemnie motywować' 'Początkowo blog miał być tylko dla mnie, nie powiedziałam o nim żadnym znajomym. Szczerze mówiąc, po prostu chciałam zmotywować siebie do działania. Postanowiłam, że codziennie będę wstawiać zdjęcia zdrowych posiłków oraz z treningów. Nadal nie mogę uwierzyć, że znalazło się tylu odbiorców, którym mój blog się spodobał i się z nim utożsamiają. Cieszę się, że w czasach powszechnego hejtu znaleźli się ludzie, którzy podzielają moją pasję, mają mnóstwo pozytywnej energii i możemy się wzajemnie motywować' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Uwielbiam to, że mam stały kontakt ze swoimi odbiorcami. Z niektórymi dziś się przyjaźnię i nawet wspólnie trenujemy. Tak naprawdę, mimo że każda z nas jest zupełnie inna, to łączy nas jeden, wspólny cel - walka o lepszą, szczęśliwszą wersję siebie.' 'Uwielbiam to, że mam stały kontakt ze swoimi odbiorcami. Z niektórymi dziś się przyjaźnię i nawet wspólnie trenujemy. Tak naprawdę, mimo że każda z nas jest zupełnie inna, to łączy nas jeden, wspólny cel - walka o lepszą, szczęśliwszą wersję siebie.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
'Od dziecka byłam związana ze sportem. Jeszcze jako nastolatka biegałam, grałam w tenisa i tańczyłam. Na studiach trochę sobie odpuściłam, w pogoni za dobrymi ocenami i wysoką średnią przestałam trenować, w 100 procentach oddałam się nauce. Przestałam wtedy czuć się dobrze w swoim ciele. To był sygnał, że muszę wziąć się do pracy! Postanowiłam wtedy sprawdzić się w treningu siłowym.'

'Od dziecka byłam związana ze sportem. Jeszcze jako nastolatka biegałam, grałam w tenisa i tańczyłam. Na studiach trochę sobie odpuściłam, w pogoni za dobrymi ocenami i wysoką średnią przestałam trenować, w 100 procentach oddałam się nauce. Przestałam wtedy czuć się dobrze w swoim ciele. To był sygnał, że muszę wziąć się do pracy! Postanowiłam wtedy sprawdzić się w treningu siłowym.' Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.