Amanda Lee. Jej ćwiczenia na seksowne pośladki podbijają Instagrama [GALERIA]

Amanda Lee to trenerka i modelka fitness, która szturmem zdobywa fanów na Instagramie. Czy powoli rośnie konkurencja słynnej trenerce Jen Selter?
Amanda Lee to trenerka i modelka fitness. Szturmem zdobywa Instagrama. Dziś obserwują ją ponad 4,4 miliony fanów, a ich liczba z dnia na dzień rośnie. Kiedy patrzymy na jej piękne kobiece kształty, aż trudno uwierzyć, że w młodości cierpiała na niedowagę. Amanda Lee to trenerka i modelka fitness. Szturmem zdobywa Instagrama. Dziś obserwują ją ponad 4,4 miliony fanów, a ich liczba z dnia na dzień rośnie. Kiedy patrzymy na jej piękne kobiece kształty, aż trudno uwierzyć, że w młodości cierpiała na niedowagę. Amanda Lee to trenerka i modelka fitness. Szturmem zdobywa Instagrama. Dziś obserwują ją ponad 4,4 miliony fanów i ich liczba z dnia na dzień stale rośnie. Kiedy patrzymy na jej piękne kobiece kształty, aż trudno uwierzyć, że w młodości cierpiała na niedowagę.
Swoją przygodę z fitnessem Amanda rozpoczęła dzięki swojej mamie. Będąc w szkole średniej była bardzo chuda i miała chłopięcą sylwetkę. Pewnego dnia mama, która uczęszczała na zajęcia fitness, zabrała Amandę na wspólne ćwiczenia. Dziewczyna był zachwycona i postanowiła zacząć regularne treningi na siłowni. Swoją przygodę z fitnessem Amanda rozpoczęła dzięki swojej mamie. Będąc w szkole średniej była bardzo chuda i miała chłopięcą sylwetkę. Pewnego dnia mama, która uczęszczała na zajęcia fitness, zabrała Amandę na wspólne ćwiczenia. Dziewczyna był zachwycona i postanowiła zacząć regularne treningi na siłowni. Swoją przygodę z fitnessem Amanda rozpoczęła dzięki swojej mamie. Będąc w szkole średniej była bardzo chuda i miała chłopięcą sylwetkę. Pewnego dnia mama, która uczęszczała na zajęcia fitness, zabrała Amandę na wspólny ćwiczenia. Dziewczyna był zachwycona i postanowiła zacząć regularne treningi na siłowni.
Amanda uwielbia ćwiczenia na nogi i pośladki. Trzy razy w tygodniu wykonuje mocny trening siłowy, który składa się z przysiadów, wypadów z wykorzystaniem dużego obciążenia. Robi również treningi kardio, podczas których wykonuje biegi oraz różne kombinacje podskoków. Amanda uwielbia ćwiczenia na nogi i pośladki. Trzy razy w tygodniu wykonuje mocny trening siłowy, który składa się z przysiadów, wypadów z wykorzystaniem dużego obciążenia. Robi również treningi kardio, podczas których wykonuje biegi oraz różne kombinacje podskoków. Amanda uwielbia ćwiczenia na nogi i pośladki. Trzy razy w tygodniu wykonuje mocny trening siłowy, który składa się z przysiadów czy wypadów z wykorzystaniem dużego obciążenia. Robi również treningi kardio, podczas których wykonuje biegi oraz różne kombinacje podskoków.
Amanda Lee stara się urozmaicać swoje treningi. Każdego dnia wykonuje rożne sekwencje ćwiczeń, dzięki czemu mięśnie całego ciała stale są stymulowane do pracy. Amanda Lee stara się urozmaicać swoje treningi. Każdego dnia wykonuje rożne sekwencje ćwiczeń, dzięki czemu mięśnie całego ciała stale są stymulowane do pracy. Amanda Lee stara się urozmaicać swoje treningi. Każdego dnia wykonuje rożne sekwencje ćwiczeń, dzięki czemu mięśnie całego ciała stale są stymulowane do pracy.
Największe wyzwanie dla Amandy? To zwiększać ciężar swojego obciążenia z każdym kolejnym treningiem. Jak twierdzi, nie jest ważne dla niej, aby mieć bardziej umięśnione ciało. Liczy się tylko liczba podniesionych kilogramów podczas ćwiczeń. Największe wyzwanie dla Amandy? To zwiększać ciężar swojego obciążenia z każdym kolejnym treningiem. Jak twierdzi, nie jest ważne dla niej, aby mieć bardziej umięśnione ciało. Liczy się tylko liczba podniesionych kilogramów podczas ćwiczeń. Największe wyzwanie dla Amandy? To zwiększać ciężar swojego obciążenia z każdym kolejnym treningiem. Jak twierdzi, nie jest ważne dla niej, aby mieć bardziej umięśnione ciało, tylko liczba podniesionych kilogramów podczas ćwiczeń.
Jak twierdzi Amanda, jej ulubionym ćwiczeniem są wykroki z obciążeniem. Za każdym razem kiedy je wykonuje podczas treningu, kolejnego dnia czuje zakwasy. Co więcej, Amanda uważa, że właśnie to ćwiczenie daje najlepsze efekty. Jak twierdzi Amanda, jej ulubionym ćwiczeniem są wykroki z obciążeniem. Za każdym razem kiedy je wykonuje podczas treningu, kolejnego dnia czuje zakwasy. Co więcej, Amanda uważa, że właśnie to ćwiczenie daje najlepsze efekty. Jak twierdzi Amanda, jej ulubionym ćwiczeniem są wykroki z obciążeniem. Za każdym razem kiedy je wykonuje podczas treningu, kolejnego dnia czuje zakwasy. Co więcej, Amanda uważa, że właśnie to ćwiczenie daje najlepsze efekty.
Amanda uważa, że najczęściej popełnianym błędem przez osoby ćwiczące jest niewłaściwy dobór ćwiczeń i obciążenia do aktualnej formy. Radzi, aby skorzystać z kilku sesji z trenerem personalnym, który przygotuje dla nas odpowiedni trening. Amanda uważa, że najczęściej popełnianym błędem przez osoby ćwiczące jest niewłaściwy dobór ćwiczeń i obciążenia do aktualnej formy. Radzi, aby skorzystać z kilku sesji z trenerem personalnym, który przygotuje dla nas odpowiedni trening. Amanda uważa, że najczęściej popełnianym błędem przez osoby ćwiczące jest zły dobór ćwiczeń i obciążenia do aktualnej formy. Radzi, aby skorzystać z kilku sesji z trenerem personalnym, który przygotuje dla nas odpowiedni trening.
Zdaniem Amandy najlepszym ćwiczeniem na pozbycie się zbędnych kilogramów są burpees. Dzięki nim przyspieszamy nasz metabolizm i dodatkowo wzmacniamy mięśnie brzucha oraz mięśnie przykręgosłupowe. Zdaniem Amandy najlepszym ćwiczeniem na pozbycie się zbędnych kilogramów są burpees. Dzięki nim przyspieszamy nasz metabolizm i dodatkowo wzmacniamy mięśnie brzucha oraz mięśnie przykręgosłupowe. Zdaniem Amandy najlepszym ćwiczeniem na pozbycie się zbędnych kilogramów są burpees. Dzięki nim przyspieszamy nasz metabolizm i dodatkowo wzmacniamy mięśnie brzucha oraz mięśnie przykręgosłupowe.
Jak twierdzi Amanda, najskuteczniejszy trening to taki, podczas którego pracuje nie tylko ciało, ale i umysł. Ważna jest koncentracja nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu, trening jest nie tylko efektywny, ale i bezpieczny dla zdrowia. Jak twierdzi Amanda, najskuteczniejszy trening to taki, podczas którego pracuje nie tylko ciało, ale i umysł. Ważna jest koncentracja nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu, trening jest nie tylko efektywny, ale i bezpieczny dla zdrowia. Jak twierdzi Amanda, najskuteczniejszy trening to taki, podczas którego pracuje nie tylko ciało, ale i umysł. Ważna jest koncentracja nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu, trening jest nie tylko efektywny, ale i bezpieczny dla zdrowia.
Amanda Lee na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się filmikami z treningów. Nie da się ukryć, że najczęściej pojawiają się na nich ćwiczenia na nogi oraz pośladki. Amanda Lee na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się filmikami z treningów. Nie da się ukryć, że najczęściej pojawiają się na nich ćwiczenia na nogi oraz pośladki. Amanda Lee na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się filmikami z treningów. Nie da się ukryć, że najczęściej pojawiają się na nich ćwiczenia na nogi oraz pośladki.
Amanda Lee z uwagi na swoją ogromną popularność jest uważana za następczynie Jen Selter (trenerka personalna). Nic dziwnego! Jest równie piękna i ma doskonale wyrzeźbione pośladki. Amanda Lee z uwagi na swoją ogromną popularność jest uważana za następczynie Jen Selter (trenerka personalna). Nic dziwnego! Jest równie piękna i ma doskonale wyrzeźbione pośladki. Amanda Lee z uwagi na swoją ogromną popularność jest uważana za następczynie Jen Selter (trenerka personalna). Nic dziwnego! Jest równie piękna i ma doskonale wyrzeźbione pośladki.
Amanda Lee twierdzi, iż nie potrzebuje żadnej diety. Bardzo dużo trenuje, więc potrzebuje energii do ćwiczeń. Co więcej, aby mieć takie pośladki jak Amanda, nie można sobie odmawiać żadnych posiłków. Amanda Lee twierdzi, iż nie potrzebuje żadnej diety. Bardzo dużo trenuje, więc potrzebuje energii do ćwiczeń. Co więcej, aby mieć takie pośladki jak Amanda, nie można sobie odmawiać żadnych posiłków. Amanda Lee twierdzi, iż nie potrzebuje żadnej diety. Bardzo dużo trenuje, więc potrzebuje dużo energii. Co więcej, aby mieć takie pośladki jak Amanda, nie można sobie odmawiać żadnych posiłków.
Ulubionym hasłem motywacyjnym Amandy jest: żałuję treningu, którego nie wykonałam. I tym kieruje się każdego dnia, gdy traci motywację. Ulubionym hasłem motywacyjnym Amandy jest: żałuję treningu, którego nie wykonałam. I tym kieruje się każdego dnia, gdy traci motywację. Ulubionym hasłem motywacyjnym Amandy jest: żałuję treningu, którego nie wykonałam. I tym kieruje się każdego dnia, gdy traci motywację.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.