5 przepisów na energetyczne i sycące smoothies dla osób, które lubią proste i smaczne rozwiązania

Koktajle są jednym z najprostszych sposobów na dostarczenie witamin do organizmu. Często bardzo sycące, pobudzające metabolizm i energetyczne. Warto wypróbować te przepisy i wprowadzić je do diety. Przepisy zostały przygotowane w ramach Hapsa Fit.

5 przepisów na energetyczne i sycące smoothies dla osób, które lubią proste i smaczne rozwiązania

Koktajle są jednym z najprostszych sposobów na dostarczenie witamin do organizmu. Często bardzo sycące, pobudzające metabolizm i energetyczne. Warto wypróbować te przepisy i wprowadzić je do diety.
Przepisy zostałt przygotowane w ramach Hapsa Fit.

Koktajle są jednym z najprostszych sposobów na dostarczenie witamin do organizmu. Często bardzo sycące, pobudzające metabolizm i energetyczne. Warto wypróbować te przepisy i wprowadzić je do diety.Przepisy zostałt przygotowane w ramach Hapsa Fit.

SKŁADNIKI:
Jabłko
Burak
Sok z połówki pomarańczy
Półtorej szklanki wody (do rozcieńczenie koktajlu)

PRZYGOTOWANIE:

Na samym początku umyj jabłko i buraka. Obierz składniki i pokrój w drobną kostkę. Wrzuć wszystko do blendera, wyciśnij sok z pomarańczy i dolej wodę. Wszystko zblenduj.

Koktajl białkowy

Składniki:
dwa banany
garść malin
garść borówek
3 miarki odżywki białkowej TUTAJ możesz kupić
300 ml mleka roślinnego
Przygotowanie:
Obierz banany, umyj maliny i borówki. Wszystkie owoce wrzuć do blendera. Dodaj trzy miarki odżywki o ulubionym smaku i wlej 300 ml mleka roślinnego. Wszystko zblenduj i przelej do szklanki lub shakera.

Antyoksydacyjny koktajl

SKŁADNIKI:
jogurt naturalny - pół szklanki
garść jagód
garść czerwonych porzeczek
jeżyny
 
PRZYGOTOWANIE:
Koktajl możesz przygotować w wersji warstwowej, jak również jednolitej. My wybraliśmy pierwszy wariant. Na dno wlej jogurt naturalny. Następnie zblenduj jagody i porzeczki w osobnych kubkach. Drugą warstwę stanowią jagody, a trzecią czerwone porzeczki. Na samej górze połóż jeszcze jeżyny oraz czerwoną porzeczkę. Całość jest fenomenalną formą owocowej dawki witamin.

2 przepisy na koktajle owocowe

SKŁADNIKI:
 
Zielony koktajl:
banan
połówka jabłka
garść szpinaku
? szklanki wody
łyżeczka siemienia lnianego
Różowy koktajl:
szklanka jogurtu naturalnego
banan
garść czarnej porzeczki
garść malin
3 łyżki otrębów
PRZYGOTOWANIE:
W obu przypadkach owoce dokładnie umyj. Podziel składniki tak, żeby przygotować dwie wersja koktajlu. Wszystko dodaj do pojemnika, w którym będziesz blendować.
Copyright © Agora SA