Souping - detoks na zupach. Zupa naprawdę może być sexy!

Czy kiedykolwiek słyszałaś o oczyszczających sokach, które pozwolą ci w mig zgubić zbędne kilogramy? To już przeszłość! Poznaj souping - nową metodę stworzoną przez Angelenos Angela Blatteis i Vivienne Vella. Na czym polega fenomen tej diety? I czym jest program Cleanse?

Zupa posiada moc

Souping jako nowa metoda pozwalająca zgubić zbędne kilogramy, opiera się na jedzeniu zup. Wiemy, że zupy to świetny pomysł na potrawę z uwagi na wiele zalet, które się za nimi kryje. Przede wszystkim zupy nie są tuczące (to posiłek o dużej objętości, więc dłużej będziesz czuć się nasycona), stworzone ze świeżych produktów (w tym głównie z bardzo wartościowych warzyw), są szybkie w przygotowaniu.

Poznaj przepisy na dietetyczne zupy

Souping Souping www.misstrendshe.com www.collectista.com

Soupure: narodziny nowego trendu

Narodziny metody souping, jak twierdzą same pomysłodawczynie miało miejsce podczas ich wspólnego spotkanie. Pewnego dnia podczas lunchu obydwie zamówiły zupy. Niestety żadna z nich nie była zadowolona z otrzymanego dania. Bardzo ubolewały, że nie mogły dostać smacznych, pożywnych zup, bez dodatku śmietany czy konserwantów.

 

Zobacz, jak rozpoznać zdrowe produkty

Zupa z zielonego groszku z Kosmatej Zupa z zielonego groszku z Kosmatej fot. materiały prasowe

Soupure: nowy pomysł na zdrowie

Angela i Vivienne jako aktywne zawodowo, w domu spełniające się w roli matek, zastanawiały się jak można temu zaradzić. Pamiętały o jeszcze do niedawna popularnym trendzie picia oczyszczających soków. Jednak to tylko soki, im zależało na wszelkich możliwych produktach, które można jeść. Tak narodził się pomysł do powstania Soupure. Stworzyły nie tylko trend ale i firmę, która sprzedaje zimne i gorące zupy bogate w składniki odżywcze, toniki i wody, które są nie tylko smaczne, ale i zatwierdzone medycznie jako w pełni organicznie z zawartością błonnika oraz białkiem pozbawionym wypełniaczy i emulgatorów.

 

Zobacz najzdrowsze produkty roku

Zupa z cukinii Zupa z cukinii Fot.: Piotr Bolko/good-food.tv

Zdrowe zupy: jak je rozpoznać

Zarówno Angela, jak i Vivienne w swoich rodzinach miały przypadki zachorowań na raka. Stąd wiele dyskusji toczyły na temat uzdrawiającej mocy jaką mają pokarmy, bogate w składniki odżywcze. Dlatego też, postanowiły poszukać prawdziwych zup opartych nie na konserwantach, ale zdrowej żywności. Jak zauważyły na rynku dostępnych jest wiele produktów, na których widniej etykieta świeże i zdrowe. Jednak po bliższym przyjrzeniu, nie można ich nazwać prawdziwymi zupami, gotowanymi na zdrowych produktach.

Sprawdź, jak wpływają na ciebie konserwanty

Souping Souping http://www.soupure.com/delivery/hotpack

Cleanse: oczyszczający program

Oprócz doskonałych produktów Angela i Vivienne stworzyły autorski program Cleanse. Polega on na kompleksowym oczyszczeniu organizmu za pomocą zup. Jak twierdzą zupy są mieszanką różnorodnej żywności, która pozwala organizmowi na walkę z chorobami i szybką regenerację sił. Nasze obecne posiłki pełne są przetworzonych produktów, niezidentyfikowanego pochodzenia, z dodatkiem chemii i konserwantów. Kumulacja tych niezdrowych elementów, może być powodem odczuwanego przez nas zmęczenia, otyłości czy różnorodnych problemów zdrowotnych. Program Cleanse opiera się wyłącznie na specjalnie przygotowanych przez Angele i Vivienne zupach. Ich skład to 100% świeżych, pełnowartościowych składników bogatych w błonnik, bez zbędnych pestycydów.

Zobacz inne pełnowartościowe produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.