Świąteczne prezenty dla odchudzających się

Jeśli wśród twoich bliskich znajdują się osoby na diecie, dbające o linię i prowadzące zdrowy tryb życia, mamy kilka propozycji, co możesz im podarować w te święta.
Pojemniki na zioła Pojemniki na zioła goszas.blogspot.com

Pojemniki na zioła

Smak świeżych ziół wzbogaci dietetyczne potrawy. Zawsze warto używać świeżych listków niż sproszkowanych ziół z torebki. Pojemniki na zioła dostępne są na ryku w wielu różnych formach, wielkościach, produkowane są z różnych materiałów. Oprócz swojego podstawowego zastosowania, pomogą stworzyć wspaniałą, żywą dekorację w kuchni.

Cena: od 5zł do 200zł

Zdjęcie Normann Copenhagen Herb stand pojemnik na zioła Zdjęcie Royal VKB Domowy ogródek na zioła VT830
Normann Copenhagen Herb pojemniki na zioła Royal VKB Domowy ogródek na zioła
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Miniszklarnia IKEA Miniszklarnia IKEA moniusza.blogspot.com

Miniszklarnia IKEA

ZOBACZ TEŻ: SUPERFOODS, RUKIEW WODNA I JEJ DOBROCZYNNE SKŁADNIKI

Miniszkalrnia to dobry pomysł na domową hodowlę. Zapewni dobre warunki wzrostu dla nasion i roślin. Dach może pozostawać zamknięty lub półotwarty, dzięki czemu możesz operować temperaturą w środku. Mini szklarnia doskonale nadaje się do hodowli ziół w kuchni, ale również innych wartościowych roślin np. rukwi wodnej, która wzbogaca każdą dietę.

Cena: ok. 50zł

Zdjęcie Wenko Miniszklarnia balkonowa GREENHAUSE
Wenko Miniszklarnia balkonowa
Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Zestaw MixFit Zestaw MixFit mixit.pl

Tuba Zimowa MixFit

Musli to sposób na zdrowe i pożywne śniadanie. MixFit proponuje zestaw, który przyda się na codzienne śniadanie. W zestawie znajdziesz porcelanową miskę z rysunkiem rannego ptaszka oraz metalową łyżkę. Mieszanka płatków znajduje się w świątecznej tubie, a wszystko w uroczym opakowaniu.

Cena: ok. 68zł

Lunch Box Lunch Box twojlunchbox.pl

Lunch Box

Lunch box to doskonały sposób, aby zabrać ze sobą zdrowy i pożywny obiad do pracy. Dzięki dwóm połączonym szczelnie pojemniczkom z łatwością można oddzielić od siebie różnego rodzaju potrawy np. musli i jogurt od sałatki, czy zupy. A gdy zjesz już swój lunch, mniejszą cześć pojemnika możesz włożyć do większej, dzięki czemu łatwiej zabrać pojemnik z powrotem do domu. Pojemniki nadają się również do użycia w mikrofalówce i mycia w zmywarce.

Cena: ok. 80 zł

Zdjęcie Black+Blum Bento Box pudełko na lunch zielone Zdjęcie Black+Blum - pojemnik na posiłki Lunch Pot limonkowy
Black+Blum Bento Box pudełko na lunch Black+Blum - pojemnik na posiłki
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Waga Tanita Waga Tanita eazymut.pl

Waga Tanita

Waga Tanit przyda się w domu każdej osobie, która się odchudza. Pomaga ona kontrolować wagę, ale ponadto posiada wiele innych przydatnych opcji. Dzięki niej możesz również sprawdzić całkowitą, zawartość wody w organizmie, zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej. Jeśli dbasz o linię i zdrowie, waga pomoże ci kontrolować twoje wyniki na co dzień. Waga posiada czytelny wyświetlacz oraz jest łatwa w obsłudze, oprócz tego jest lekka.

Cena: ok. 165 zł

Zdjęcie TANITA UM-076
TANITA UM-076
Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
'Żyj zdrowo i aktywnie' 'Żyj zdrowo i aktywnie' empik.com

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w swojej książce inspiruje i zaraża swoją pasją do zdrowego trybu życia. Motywuje czytelników, pomaga wybrać jadłospis i zachęca do ćwiczeń. W książce znajdziecie autorskie przepisy Anny Lewnadowskiej oraz zestawy ćwiczeń, a także opinie ekspertów. Przekonaj się, że zdrowy styl życia to nie tylko moda.

Cena: ok. 35zł

Zdjęcie eBook Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską Zdjęcie Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Porady ćwiczenia przepisy motywacja
eBook Żyj zdrowo i aktywnie książka Żyj zdrowo i aktywnie
Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info
"Kuchnia fit" empik.com

Konrad Gaca ?Kuchani fit?

Znany dietetyk prezentuje posiłki na każdą porę dnia, a wszystkie w stylu fit. W książce znajdziesz informacje m.in. jak przygotować smaczne i zdrowe potrawy, czy jak upiec domowy chleb. Autor podpowiada również, jak zachować zdrowie i jeść lekko w święta.

Cena: ok. 36zł

Zdjęcie eBook Kuchnia Fit Zdjęcie Kuchnia Fit
eBook Kuchnia Fit książka Kuchnia Fit
Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.