Seksowny aerobik w wykonaniu Carmen Electry!

Połączenie aerobiku z tańcem wykorzystuje się w różnych dyscyplinach fitness. Warto przypomnieć sobie o projekcie Carmen Electry, który udowadnia, że aerobik też może być sexy!
Carmen Electra Carmen Electra Fot. Eastnews

Carmen Electra

Naprawdę nazywa się Tara Leigh Patrick. Aktorka, piosenkarka i modelka - ale przede wszystkim tancerka.

Carmen Elektra jest byłą członkinią The Pussycat Dolls - grupy, która początkowo zajmowała się taneczną burleską. Później Carmen postawiła na karierę solową, nie rezygnując z tańca, za to łącząc go z fitnessem. Wydała całą kolekcję płyt DVD z ćwiczeniami, które powstały we współpracy z najlepszymi choreografami i profesjonalistami w różnych dziedzinach fitnessu.

Dziś wciąż się rozwija. Stawia przede wszystkim na taniec i seksowny aerobik. Ostatnio zajęła się też Pole Dance. Gwiazda promuje taniec na rurze, który jak twierdzi - najlepiej ze znanych jej rodzajów treningu modeluje ciało.

Plusem płyt Carmen są efektowne, choć króciutkie układy taneczne, które warto zobaczyć!

Seksowny aerobik

Gwiazda postanowiła połączyć dwie uwielbiane przez siebie dyscypliny: aerobik i seksowny taniec. Carmen doskonale wie, że tego typu zajęcia pomagają kobietom poznać lepiej swoje ciało, dodają pewności siebie, poprawiają samopoczucie i podnoszą temperaturę w związku!

Carmen Electra - streaptease aerobic Carmen Electra - streaptease aerobic

Część 1

Choć od wydania płyt z Carmen Electrą minęło już sporo czasu, nie tracą one nic ze swojej aktualności.

Pierwsza płyta zawiera podstawy ćwiczeń tradycyjnego aerobiku i zmysłowego striptizu. Program ćwiczeń służy przede wszystkim wzmocnieniu ciała, ze szczególnym uwzględnieniem bioder, ud, pośladków i brzucha.

Carmen Electra - Aerobik Striptease disc 2 Carmen Electra - Aerobik Striptease disc 2

Część 2

Na drugiej płycie znaleźć można techniki gimnastyczne i taneczne. Ćwiczenia zostały przygotowane tak, by wzmacniać, a zarazem ujędrniać ciało.
W trakcie ćwiczeń pracują równomiernie wszystkie partie mięśni.

Na wideo - przykład ćwiczeń na pośladki:

Carmen Electra - Aerobik Striptease disc 3 Carmen Electra - Aerobik Striptease disc 3

Część 3

Na trzeciej płycie, oprócz wskazówek stricte technicznych, Carmen ujawnia też kilka bardziej zmysłowych tajników...

Pomyśleć można, że z fitnessem ma to niewiele wspólnego, jednak każda kobieta uprawiająca sport nie chce tracić nic ze swej kobiecości - przeciwnie: chce zyskać więcej seksapilu! I właśnie o taki przekaz chodziło Carmen.

Carmen Electra Disc 04 aerobic stripteaseCarmen Electra Disc 04 aerobic striptease Carmen Electra Disc 04 aerobic stripteaseCarmen Electra Disc 04 aerobic striptease

Część 4

Płyta czwarta nawiązuje tematycznie do trzech pierwszych, natomiast na piątej płycie pojawia się kolejna innowacja w postaci wprowadzenia do treningu elementów hip-hopu. Każdy, kto miał do czynienia z tym rodzajem tańca, doskonale wie, że wykorzystuje się z nim elementy siłowe i ćwiczenia kardio. Poza tym, hip hop poprawia układ krążenia i angażuje do pracy wszystkie mięśnie.

Carmen Electra

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.